10035 відвідувачів онлайн

Жінка викинула новонароджену дитину з вікна гуртожитку в Одесі: поліція розслідує трагедію

В Одесі жінка викинула немовля з вікна гуртожитку

В Одесі 39-річна жінка викинула немовля з вікна гуртожитку. Новонароджена дитина загинула.

Про це повідомили в поліції Одеської області, інформує Цензор.НЕТ.

8 вересня до поліції звернулася завідувачка одного з гуртожитків у Приморському районі Одеси. Вона повідомила, що біля будівлі виявили немовля без ознак життя.

Правоохоронці виїхали на місце і встановили, що 39-річна місцева жителька викинула новонароджену дитину з вікна багатоповерхівки. З нею наразі працюють слідчі, триває документування події.

Також розв’язують питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Усі обставини трагічної події встановлюються.

Топ коментарі
+14
Курва. Скільки людей страждають від безпліддя та бажають усиновити дитинку. А ця паскуда позбавляє життя дитині та радість можливим батькам.
показати весь коментар
08.09.2025 15:41 Відповісти
+12
***** би так викинули у свій час, але ненормальне нажаль більш живуче
показати весь коментар
08.09.2025 15:40 Відповісти
+12
Есть же в роддомах анонимное окошечко. Ну отнеси ты ребенка, положи. Ему там окажут всю необходимую помощь и будет он через полгода любим в новой семье. Таких нужно на комбикорм пускать.
показати весь коментар
08.09.2025 15:43 Відповісти

Завантаження...