11115 відвідувачів онлайн

Китай та КНДР поглиблюватимуть співпрацю, - Сі Цзіньпін

китай

Китай планує зміцнювати стратегічні комунікації, а також поглибити співпрацю з Північною Кореєю.

Про це заявив лідер КНР Сі Цзіньпін, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Як зазначається, Сі Цзіньпін надіслав вітальне посланні лідеру КНДР Кім Чен Ину з нагоди 77-ї річниці заснування його країни.

"Китай і КНДР - традиційні та дружні сусіди, яких пов'язують одні й ті ж гори та річки. Послідовною та незмінною стратегічною політикою китайської партії та уряду є успішний захист, зміцнення та розвиток відносин між Китаєм та КНДР", - йдеться у вітальному листі.

У своєму посланні Сі Цзіньпін також згадав візит Кім Чен Ина до Пекіна 3 вересня і його участь у заходах з нагоди 80-ї річниці перемоги у Війні опору китайського народу японській агресії та у Другій світовій війні. Тоді вони спільно представили план розвитку відносин між двома країнами на наступні роки.

"Китайська сторона готова об'єднати зусилля у просуванні дружби між Китаєм і КНДР та соціалістичної справи двох країн шляхом посилення стратегічних комунікацій, активних візитів та тісної співпраці з КНДР, тим самим роблячи більший внесок у мир і розвиток у регіоні та решті світу", - зазначив лідер КНР.

Топ коментарі
+9
Це вузькооке хитродупе вже 12 років при владі. Активно не **********. І при ньому пончик, як і десятки років до того, сидів в міжнародній ізоляції. Також ***** було практично невиїзним. Але усе змінилося з приходом геніального стратега-гольфіста.
показати весь коментар
09.09.2025 08:07 Відповісти
+8
Вісь зла обєднуєтся ,цьому сприяє і недоумковатість Трампа.
показати весь коментар
09.09.2025 08:02 Відповісти
+7
Завдяки трампу ось зла укріплюється та починає новий віток співпраці + Індія....Одна потвора наробила такої шкоди, що її треба буде розгрібати десятиріччями,якщо взагалі щось можна буде зробити...США в повній дупі і ми разом ...
показати весь коментар
09.09.2025 08:41 Відповісти

Завантаження...