Дворічна дитина вистрілила собі в голову з пістолета у Нікополі: хлопчика госпіталізовано

У Нікополі Дніпропетровської області дворічний хлопчик випадково поранив себе з травматичної зброї.
Про це повідомило Нікопольське районне управління поліції, передає Цензор.НЕТ.
Інцидент стався ввечері 10 вересня у приватному будинку. Попередньо встановлено, що дитина дістала травматичний пістолет із шухляди та випадково натиснула на курок. Куля влучила у лоб.
У момент події вдома перебувала 31-річна мати. Постраждалого хлопчика спочатку доставили до місцевої лікарні, а згодом перевезли до обласного медзакладу.
Наразі правоохоронці проводять перевірку. За її результатами ухвалять рішення щодо притягнення батьків до відповідальності.
Топ коментарі
+17 Яр Холодний
показати весь коментар
11.09.2025 18:17 Відповісти Посилання +8 Az AZLK
показати весь коментар
11.09.2025 18:12 Відповісти Посилання +4 Яр Холодний
показати весь коментар
11.09.2025 18:27 Відповісти Посилання