8730 відвідувачів онлайн

Дворічна дитина вистрілила собі в голову з пістолета у Нікополі: хлопчика госпіталізовано

Пістолет

У Нікополі Дніпропетровської області дворічний хлопчик випадково поранив себе з травматичної зброї.

Про це повідомило Нікопольське районне управління поліції, передає Цензор.НЕТ.

Інцидент стався ввечері 10 вересня у приватному будинку. Попередньо встановлено, що дитина дістала травматичний пістолет із шухляди та випадково натиснула на курок. Куля влучила у лоб.

У момент події вдома перебувала 31-річна мати. Постраждалого хлопчика спочатку доставили до місцевої лікарні, а згодом перевезли до обласного медзакладу.

Наразі правоохоронці проводять перевірку. За її результатами ухвалять рішення щодо притягнення батьків до відповідальності.

Топ коментарі
+17
Цікаво - а чого це ПІСТОЛЕТ лежав у незапертій шухляді столу, з патроном у стволі та знятим запобіжником? Здається мені - "туфта" якась... Скоріш всього - татусь "подуркував, (або синок постарше), і звалили усе на дитину...
показати весь коментар
11.09.2025 18:17 Відповісти
+8
Якось фуйово з дисципліною і безпекою у таких "батьків"...
показати весь коментар
11.09.2025 18:12 Відповісти
+4
Але там кваліфікація дій, різна... Якщо йти за версією батьків - власнику зброї світить лише "неналежне зберігання зброї та ***********", а за моєю версією - ще й "спричинення тілесних ушкоджень, з необережності...".
показати весь коментар
11.09.2025 18:27 Відповісти

Завантаження...