9916 відвідувачів онлайн

Шмигаль про удари дронами по території ворога: Україна зараз у паритеті з росіянами

Шмигаль: Україна у паритеті з РФ за кількістю ударів дронами

Україна зараз нарівні з Росією за кількістю ударів безпілотників по території противника.

Про це у телеефірі заявив міністр оборони України Денис Шмигаль, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформу.

"Насправді сьогодні ми в паритеті з росіянами. Ми б'ємо по них не менше, можливо не так голосно, але ми завдаємо їм суттєвих втрат. За підрахунками наших розвідслужб, близько 4% ВВП втратила Росія через наші далекобійні удари по їхніх нафтових заводах, по їхній інфраструктурі транзитній, по їхній військовій виробничій інфраструктурі", - зазначив він.

За словами Шмигаля, ці удари, можливо, є не такими яскравими й голосними (з-поміж інших – ред.), та вони є дуже точними та дуже болючими для росіян.

"Звісно ж, окрім дронів, потрібні ракети, і вони потрібні не лише західного, але і нашого виробництва. І ми маємо ці технології, ми готові їх розвивати далі спільно з партнерами, розвивати їх в Україні. Впевнений, найближчим часом ці виробництва будуть зростати", - додав очільник Міноборони.

Топ коментарі
+19
Дебілятко,який нах паритет?
показати весь коментар
11.09.2025 22:25 Відповісти
+14
Шмигаль про удари дронами по території ворога: Україна зараз у паритеті з росіянами
==============
а що там по ракетних ударах,цікаво?
показати весь коментар
11.09.2025 22:21 Відповісти
+13
Кацапи б сказали - ложь ******* і провокація - в них Шахеди тягнуть чи не вдвічі більше зривчатки
показати весь коментар
11.09.2025 22:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шмигаль про удари дронами по території ворога: Україна зараз у паритеті з росіянами
==============
а що там по ракетних ударах,цікаво?
показати весь коментар
11.09.2025 22:21 Відповісти
10 наших = 800 кацапських, це називається паритет ????
показати весь коментар
11.09.2025 23:43 Відповісти
Він мабудь мав на увазі кількість влучань. Але тут важливо не скільки долетіло, а як рахувати. От наприклад, не так давно шахеди атакували енергетичний об'єкт, якусь то кількість збили, але 4 влетіли. При цему сам об'єкт не постраждав - 2 дрони попали в майстерню і 2 в захист. Як рахувати? як 4 попадання? як 1 загальне? як 0 чи як 2 попадання в майстерню? А якщо аналогічна ситуація була і з нашими дронами? Можна ж і як 1:1, а можна і як 0:4 в нашу користь.
показати весь коментар
12.09.2025 06:20 Відповісти
Недавно Ігор Мосійчук заявив що орки ударили шахедами по енергооб'єкту(ГКС) на Полтавщині,влетіло 70 шахедів,це паритет з нашими чи ще ні?шахед несе у два рази більше вибухівки ніж наш дрон Лютий.Ніякого паритету нема і бути не може,ну звичайно ж полякам далеко до зелених,заявили що збили 4 дрона з 19,зелені б заявили що збили 16,адже вони ніколи не брешуть,просто забули сказати що тільки по одному об'єкту,за один раз,прилетіло 70 шахедів.
показати весь коментар
12.09.2025 10:38 Відповісти
Кацапи б сказали - ложь ******* і провокація - в них Шахеди тягнуть чи не вдвічі більше зривчатки
показати весь коментар
11.09.2025 22:23 Відповісти
Дебілятко,який нах паритет?
показати весь коментар
11.09.2025 22:25 Відповісти
ці слова шмигаля які емоції повинні викликати у пересічного довбня, наприклад в мене?
люди добрі підкажіть що робити ? плакати, сміятися, злорадствувати чи взагалі не читати думки української влади 24/7 , в той час як українські міста знищують впень!
показати весь коментар
11.09.2025 22:29 Відповісти
Бла-бла-бла. А по говорильне нам нет равных.
показати весь коментар
11.09.2025 22:30 Відповісти
Паритет в тому, що русня запустила 700 дронів, а Україна - 100 дронів і відосік.
показати весь коментар
11.09.2025 22:30 Відповісти
А по відосикам ми ващє впєрєді планети всєй.
показати весь коментар
11.09.2025 22:45 Відповісти
Розкажи, скільки % ввп, ми втратили через їх удари дронами? Тоді і буде видно, парітет чи ні...
показати весь коментар
11.09.2025 22:30 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2025 22:36 Відповісти
Цікаво, в Україні, взагалі, є чинуші, котрі в змозі виконувати свою роботу кваліфіковано та швидко? Ці "мастєра разґаворнава жанра" вже дістали! "Ми маємо... ми готові..." Курва брехлива.
показати весь коментар
11.09.2025 22:47 Відповісти
Кожен політпризначенець сьогодні займається тим чого абсолютно не розуміє, а завтра буде займатися тим про що навіть не здогадувався. Тут головне змусити підлеглих лохів працювати задарма на свій авторитет та кишеню. У нас жодне міністерство не очолює фахівець.
показати весь коментар
12.09.2025 01:01 Відповісти
За підрахунками ваших розвідслужб Буданов знищив 4 кримські мости, а Малюк 44 стратегічних бомбардувальника.
показати весь коментар
11.09.2025 22:52 Відповісти
Ага паритет ми бачимо, підрахувати не складно 1 до 7 не в нашу користь, як завжди зелень сцить у очі.
показати весь коментар
11.09.2025 22:54 Відповісти
арбитр шмыгальский
показати весь коментар
11.09.2025 23:11 Відповісти
Знайшов чим вихвалятись. Паритет - це погано. Треба, що наших ударів було в сто крат більше.
показати весь коментар
11.09.2025 23:27 Відповісти
Один до одного - це не паритет.
1:6 - ось де паритет...
показати весь коментар
11.09.2025 23:44 Відповісти
Влада забрехалась так, що вже брешуть гірше кацапів.
показати весь коментар
11.09.2025 23:47 Відповісти
Паритет? Ми що, запускаємо по 800 бала і по 50 ракет кожні три дні? Паритет був би, якби ви не крали, мерзоти зелені, а гроші і ракети вкладали. Піздабол кончені.
показати весь коментар
12.09.2025 01:40 Відповісти
Як би там не було, Шмигаль точно не має це коментувати
показати весь коментар
12.09.2025 05:48 Відповісти
******** мародер.
показати весь коментар
12.09.2025 11:34 Відповісти
Принесіть Шмигалю словника.
Бо може він мав на увазі цугцванг?
показати весь коментар
12.09.2025 12:56 Відповісти