10683 відвідувача онлайн

Американські військові відвідали навчання "Захід-2025" у Білорусі, - Reuters. ВIДЕО

У понеділок американські військові офіцери відвідали спільні російсько-білоруські військові навчання "Захід-2025".

Про це повідомляє Reuters із посиланням на Міноборони Білорусі, передає Цензор.НЕТ.

За інформацією відомства, американці були серед представників ще 23 країн, серед яких дві держави-члени НАТО - Туреччина та Угорщина. Міністр оборони Білорусі відзначив, що присутність спостерігачів не обмежується, і вони можуть подивитися на будь-які аспекти навчань, поспілкуватися з особовим складом та ознайомитися з проведенням маневрів.

Відзначається, що присутність американських офіцерів на навчаннях стала останнім сигналом потепління відносин між Вашингтоном та Мінськом, який досі залишався близьким союзником Москви. Раніше Білорусь дозволила Росії використовувати свою територію для переміщення десятків тисяч військових до України на початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року.

Топ коментарі
+30
Червону доріжку з собою брали?
показати весь коментар
15.09.2025 15:42 Відповісти
+29
Підораси що одна сторона, що друга.
🤢
показати весь коментар
15.09.2025 15:41 Відповісти
+29
Парад у Бресті відбувся??
показати весь коментар
15.09.2025 15:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Паґлядєлі, аткуда ґєрані па європє запускают?
показати весь коментар
15.09.2025 15:36 Відповісти
Більше того - білоруські друзі дозволили їм натиснути кнопку «запуску».
показати весь коментар
15.09.2025 16:19 Відповісти
Надали честь розкатати червону доріжку перед бульбофюрером! 😆
показати весь коментар
15.09.2025 17:08 Відповісти
бульбенфюрером
показати весь коментар
15.09.2025 17:24 Відповісти
Штандартенбульпоцфюрером...
показати весь коментар
15.09.2025 17:29 Відповісти
Підораси що одна сторона, що друга.
🤢
показати весь коментар
15.09.2025 15:41 Відповісти
наступні навчання ********** на ********* вже за безпосередньої участі вояків США
показати весь коментар
15.09.2025 15:41 Відповісти
Червону доріжку з собою брали?
показати весь коментар
15.09.2025 15:42 Відповісти
Парад у Бресті відбувся??
показати весь коментар
15.09.2025 15:45 Відповісти
Теперь на очереди встреча президентов на параде
показати весь коментар
15.09.2025 17:05 Відповісти
Українці кожен раз такі здивовані, бо погано вчилися в школі. Так то би знали про В'єтнам, Афганістан, та й не тільки. Але що вдієш, кожен день нові дивовижі приносить.
показати весь коментар
15.09.2025 15:51 Відповісти
В школьной программе эти военные действия не преподавали, Если бы ты учился в школе ты это знал
показати весь коментар
15.09.2025 16:54 Відповісти
Не розумію ці літери. Ви б якби вчилися в школі, то певно б вивчили українську мову)
показати весь коментар
15.09.2025 17:14 Відповісти
Недалеко до параду у Бресті, як хтось написав.
показати весь коментар
15.09.2025 15:59 Відповісти
текст "американці були серед представників ще 23 країн, серед яких дві держави-члени НАТО - Туреччина та Угорщина. "

США тоже пока член НАТО

В общем, 3 страны НАТО прислали своих представителей на учения террористов...
показати весь коментар
15.09.2025 16:08 Відповісти
В общем, 3 страны НАТО прислали своих представителей на учения террористов...

Этим поступком они прямым текстом сигнализируют,что война договорняковая.
показати весь коментар
15.09.2025 18:15 Відповісти
Ну логічно, ці три країни перетворились на failed states вже значно після вступу в НАТО.
показати весь коментар
15.09.2025 18:40 Відповісти
Не був би таким категоричним. Це все добре. Лука починає гру проти пуйла.
показати весь коментар
15.09.2025 16:09 Відповісти
Яку щє гру? Білорусь контролюється Москвою, а не Мінськом.
показати весь коментар
15.09.2025 18:38 Відповісти
Лука починає гру проти пуйла.

показати весь коментар
15.09.2025 18:58 Відповісти
показати весь коментар
15.09.2025 16:28 Відповісти
Щось мені це нагадує. Спочатку було , а потім Готуйся Польща, США допоможе, але кому вирішує Трамп.
показати весь коментар
15.09.2025 16:32 Відповісти
О, гаранти совокупились...
показати весь коментар
15.09.2025 16:57 Відповісти
👍!
Але не смішно...☹️
показати весь коментар
15.09.2025 22:47 Відповісти
Спостерігали проліт дронів у західному напрямку
показати весь коментар
15.09.2025 17:07 Відповісти
це добре. Значить американські фермери без добрив не залишаться, дякувати ботрампу.
показати весь коментар
15.09.2025 17:21 Відповісти
Можливо з Трампом і Америкою все набагато гірше ніж всі думають. Головне як буде вести себе Європа яка без Америки самостійно поссать не може.
показати весь коментар
15.09.2025 17:35 Відповісти
трамп собираецца воевать на стороне кремлёвских болотных тварей??
показати весь коментар
15.09.2025 17:36 Відповісти
Посміховисько під назвою "U.S. Army" не збирається воювати ні на чий стороні, вони спеціалізуються на розкатуванні червоних доріжок перед всякими майбутніми зеками)))
показати весь коментар
15.09.2025 18:37 Відповісти
... готують черговий парад у Бресті ?
І не соромно ?
показати весь коментар
15.09.2025 17:42 Відповісти
"...присутність американських офіцерів на навчаннях стала останнім сигналом потепління відносин між Вашингтоном та Мінськом, який досі залишався близьким союзником Москви. ""

Ну-ну ...((
показати весь коментар
15.09.2025 18:23 Відповісти
Американська армія остаточно перетворилась в ганебне посміховисько.
показати весь коментар
15.09.2025 18:35 Відповісти
Та що так скромно, відвідали, потрібно було вже участь прийняти