6055 відвідувачів онлайн

Зеленський провів зустріч із фракцією "Слуга народу"

засідання фракції Слуга народу

Напередодні увечері відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського із депутатами фракції "Слуга народу".

Про це повідомила речниця фракції "Слуга народу" Юлія Палійчук, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

"Провели засідання фракції за участі президента. Зустріч в Офісі президента тривала півтори години.

Обговорили питання захисту ВПО, роботу держслужби під час війни, гарантії безпеки для України і готовність України до мирного процесу", - зауважила вона.

Палійчук уточнила УП, що частина нардепів не прийшла, оскільки вони залученні до консультацій щодо держбюджету на 2026 рік, частина у відрядженні, а частина захворіла.

Топ коментарі
+40
Він її очолює.
показати весь коментар
17.09.2025 07:32 Відповісти
+35
Стежте за руками зелених бабуїнів- знов якусь корупційно-диктаторську ×уйню просуватимуть у ВР.
показати весь коментар
17.09.2025 07:22 Відповісти
+33
показати весь коментар
17.09.2025 07:42 Відповісти

Завантаження...