12045 відвідувачів онлайн
2 475 17

У Держдумі пропонують відключати інтернет по Росіїї на вихідні: в Афганістані вже діють такі заборони

У Держдумі пропонують відключати інтернет на вихідні

У Росії знову заговорили про радикальні обмеження інтернету. Депутат-комуніст Держдуми Микола Ареф’єв заявив, що мережа "завдає більше шкоди, ніж користі", шкодить зору та психіці, а також "плодить ігроманів".

Він запропонував відключати інтернет хоча б на вихідні, а в ідеалі — на цілий тиждень, повідомляє Цензор.НЕТ.

Поки Москва лише дискутує, союзники Кремля вже запроваджують подібні практики. "Талібан" перекрив оптоволоконний інтернет одразу в п’яти північних провінціях Афганістану. Формально це пояснили "боротьбою з безнравственністю".

Без зв’язку залишилися навіть державні установи. Натомість влада пообіцяла створити "правильну альтернативу", а чиновникам уже заборонили користуватися смартфонами на роботі.

Топ коментарі
+15
Па просьбам трудящіхся.
показати весь коментар
18.09.2025 16:04 Відповісти
+13
А в КНДР не вмикають взагалі. Є ще куди Кацапії рухатись.
показати весь коментар
18.09.2025 16:10 Відповісти
+6
наступна доцільна пропозиція держдури - обмеження до нуля споживання кисню кацапами: забагато вони його паскудять
показати весь коментар
18.09.2025 16:12 Відповісти

Завантаження...