9586 відвідувачів онлайн

Екіпаж українського МіГ-29 знищує дамбу високоточною французькою авіабомбою AASM "HAMMER". ВIДЕО

Екіпаж українського МіГ-29 високоточною французькою авіабомбою AASM "HAMMER" знищив дамбу, яку окупанти використовували для логістичних потреб.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної бойової роботи українських воїнів опублікований у соцмережах.

"Наші козаченьки славно погуляли на Сході, для створення перешкод і знищення логістики ворога екіпаж МіГ-29 ударом AASMHAMMER знищив дамбу в Миролюбівці", - зазначає у коментарі автор публікації.

Топ коментарі
+30
бач, воно як!
а, от залізниця: ростов джанкой спокійнісінько працює собі і не жужжить.
показати весь коментар
18.09.2025 16:55 Відповісти
+13
Так чого сидиш, іди і підірви.
показати весь коментар
18.09.2025 17:11 Відповісти
+8
та, я ж старався!
і так. і сяк.
дуже складно підібратися, там скрізь ти.
показати весь коментар
18.09.2025 17:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
бач, воно як!
а, от залізниця: ростов джанкой спокійнісінько працює собі і не жужжить.
показати весь коментар
18.09.2025 16:55 Відповісти
Так чого сидиш, іди і підірви.
показати весь коментар
18.09.2025 17:11 Відповісти
та, я ж старався!
і так. і сяк.
дуже складно підібратися, там скрізь ти.
показати весь коментар
18.09.2025 17:14 Відповісти
там йому одному не справаитися - будеш помічником чи тільки ляпати язиком? Він конкретно думку висказав свою... і не тобі...
показати весь коментар
18.09.2025 17:18 Відповісти
Полотно латається без проблем за пів дня. Немає сенсу витрачати дорогі боньби.
От би бахнути у состав. Але ж він їде
показати весь коментар
19.09.2025 10:36 Відповісти
От би ще на біс!
показати весь коментар
18.09.2025 17:18 Відповісти
Екіпаж чи пілот? Там же він один в Міг...
показати весь коментар
18.09.2025 17:20 Відповісти
Ворог також використовує атомну електростанцію для своєї логістики. Далі, HAMMER її теж?
показати весь коментар
18.09.2025 17:20 Відповісти
Ворог також використовує піндоські ганчірки на Цензорі. Я б врізав!
показати весь коментар
18.09.2025 17:34 Відповісти
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤔
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
показати весь коментар
18.09.2025 17:47 Відповісти
Красиво, але ж то наша дамба...
показати весь коментар
18.09.2025 17:56 Відповісти
Теж така реакція - сумно.
Але війна.
показати весь коментар
18.09.2025 18:48 Відповісти
Якщо її контролює і використовує для своїх потреб ворог, то вона вже не наша.
показати весь коментар
18.09.2025 20:40 Відповісти
Всі будинки, гаражі, споруди, що тут на відео - все це майно українців. + Шалена екологічна звізда від мільонів вибухів.
Самі спостерігали на ТОТ як люди в сторону Сил Оборони шиплять... і вати багато і "какая разніца" ... так і йббнутись можно від такого життя і неадекватної публіки...

Вже давно вумні люди казали - донбас буде зруйнований, ТОТ стане пустелею....
Які там нафуй проекти "вітрина" - тут би хоч отбитися від орди та повнрнути законну ефективну владу! Бо міндічі все знищують
показати весь коментар
18.09.2025 21:16 Відповісти
А по Чонгару може вже пора гахнути.
показати весь коментар
19.09.2025 09:26 Відповісти