10943 відвідувача онлайн

Зеленський анонсував зустріч із Трампом на полях Генасамблеї ООН

Трамп та Зеленський у Римі

На полях Генеральної Асамблеї ООН президент України Володимир Зеленський планує провести зустріч із лідером США Дональдом Трампом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Зеленський розповів на зустрічі із журналістами, інформує Суспільне.

"Готуємось до Генеральної Асамблеї ООН. Буде велика кількість двосторонніх зустрічей. Бізнес, технології, оборонка, "мінерал-діл". Це буде об'єднано економічною великою зустріччю. Ну і зустріч з Президентом Сполучених Штатів Америки. Також, скоріш за все, зустріч перших леді України і Сполучених Штатів щодо гуманітарного питання, щодо дітей", - сказав Зеленський.

Топ коментарі
+3
Піар заради піару.
показати весь коментар
20.09.2025 12:59 Відповісти
+2
нагодуй його травневим шашликом, гнида, і само вдавися
показати весь коментар
20.09.2025 13:09 Відповісти
+2
Хрипатий анонсер буде обговорювати мінерал-діл після того, як мінерали подарував рижому покидьку?
показати весь коментар
20.09.2025 14:44 Відповісти

Завантаження...