Зеленський анонсував зустріч із Трампом на полях Генасамблеї ООН

На полях Генеральної Асамблеї ООН президент України Володимир Зеленський планує провести зустріч із лідером США Дональдом Трампом.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це Зеленський розповів на зустрічі із журналістами, інформує Суспільне.
"Готуємось до Генеральної Асамблеї ООН. Буде велика кількість двосторонніх зустрічей. Бізнес, технології, оборонка, "мінерал-діл". Це буде об'єднано економічною великою зустріччю. Ну і зустріч з Президентом Сполучених Штатів Америки. Також, скоріш за все, зустріч перших леді України і Сполучених Штатів щодо гуманітарного питання, щодо дітей", - сказав Зеленський.
Топ коментарі
+3 Герхард
показати весь коментар
20.09.2025 12:59 Відповісти Посилання +2 людмила шаталова
показати весь коментар
20.09.2025 13:09 Відповісти Посилання +2 олег иванов #434516
показати весь коментар
20.09.2025 14:44 Відповісти Посилання