5717 відвідувачів онлайн

Путін - нехороша людина, деякі його вчинки є абсолютно жахливими, - Келлог

Келлог про Путіна

Спецпредставник президента США Дональда Трампа Кіт Келлог назвав російського диктатора Володимира Путіна "нехорошою людиною", а деякі з його вчинків - абсолютно жахливими.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це Келлог завив в інтерв'ю для The Telegraph .

"Добро проти зла. І на це треба дивитися саме так. Я маю на увазі, Путін - нехороша людина, гаразд? І те, що він зробив, деякі з його вчинків були абсолютно жахливими. Це жахливо", - сказав він.

Келлог зауважив, що він в цих умовах хотів би думати, що він зберіг віру у свою націю. Саме тому він робить все, щоб від імені США допомогти Україні та сподівається, що "ми вийдемо з цього кращими".

"Знаєте, якщо Україна вийде з цього в хорошому стані, а я думаю, що так і буде... На цьому шляху будуть деякі труднощі, але якщо це буде добре, тоді я зможу сидіти, відпочивати спокійно і казати: "Знаєте, я...". Є таке прислів'я в Америці: "Ви добре боролися?" І я кажу: "Так, саме там я хочу бути", - додав він.

Топ коментарі
+9
Донька Келлога приїзджала в Україну, допомогала як волонтер. Сам Кіт Келлог не любить росію, він точно на боці України на відміну від Трампа. Трамп дуже тисне на всіх, хто з ним не погоджується, особливо на Келлога, про це вже неодноразово писали.
показати весь коментар
21.09.2025 00:52 Відповісти
+6
Келлог робить спроби проскочити між Сциллою і Харибдою (між дебільною і підлою позицією Трампа і щирим бажанням якось допомогти Україні).
показати весь коментар
21.09.2025 01:00 Відповісти
+5
Келлог - хороша людина, але видав такий же набір слів, як і трамп. Вони що однояйцеві політичні близнюки ??? Хтось з цієї команди вміє чітко висловлюватися ???
показати весь коментар
21.09.2025 00:35 Відповісти

Завантаження...