5403 відвідувача онлайн

Фінляндія відмовила росіянину в притулку через ухилення від мобілізації: він може бути депортований до РФ

Фінляндія надала Україні допомогу для рятувальних операцій

Міграційна служба Фінляндії відмовила у наданні притулку 32-річному громадянину Росії Роману Голікову, який намагався уникнути мобілізації.

Про це повідомляє видання "Медіазона", передає Цензор.НЕТ.

За даними видання, Голіков раніше жертвував гроші у "Фонд боротьби з корупцією" та брав участь в антивоєнних мітингах. Він прибув до Фінляндії як турист за тиждень до оголошення мобілізації в РФ і отримав повістку у перші дні перебування. 

Міграційна служба розглядала його справу майже три роки. Попри підтвердження опозиційної діяльності та вручення повістки, чиновники не побачили підстав для надання притулку та визнали недоведеною загрозу його безпеці при поверненні на батьківщину.

Чоловік може бути депортований назад до Росії.

Топ коментарі
+9
То фіни хочуть щоб цей кацап їхав вбивати українців?
показати весь коментар
22.09.2025 14:38 Відповісти
+4
У мирній Фінляндії, з московії, стільки фсбшного лайна нафаршировано, як шпротів…!!
показати весь коментар
22.09.2025 14:36 Відповісти
+4
"Він прибув до Фінляндії як турист за тиждень до оголошення мобілізації в РФ і отримав повістку у перші дні перебування."

Це як? Повістку привезли прямо у Фінляндію?
показати весь коментар
22.09.2025 14:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
До речі ще про те, як "Фінляндія перемогла СРСР". Це була єдина європейська капіталістична країна, яка повертала втікачів у совок. Це, так би мовити, реальне життя, а не те що з фантазій.
показати весь коментар
22.09.2025 14:35 Відповісти
Тобто, нічого не змінилось? Як повертала, так і повертає?
показати весь коментар
22.09.2025 14:37 Відповісти
Не змінилося в реальності чи в оповідках Стубба?)
показати весь коментар
22.09.2025 14:42 Відповісти
І там, і там.
показати весь коментар
22.09.2025 14:52 Відповісти
Реальність показують всі їхні танці навколо "коаліцій охочих" і "гарантій безпеки". Ну а в Стубба, звісно, нікого не бояться.
показати весь коментар
22.09.2025 14:58 Відповісти
Коли? Після підписання мирного договору там прем'єра посадили за організацію спротиву срср. І не тільки. Вони були майже проксі срср. Дивом відпетляли.
показати весь коментар
22.09.2025 14:38 Відповісти
Так отож.
показати весь коментар
22.09.2025 14:41 Відповісти
Радянських полонених також передавала, навіть тих хто не хотів повертатися. Третину з їх стратили
показати весь коментар
22.09.2025 14:48 Відповісти
Просто вони брали приклад зі старших братів - захисників демократії. Ну в них ще принц до нас їздить на кладовищах постояти.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D1%87%D0%B0_%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%96%D0%B2_%D1%83_%D0%9B%D1%96%D1%94%D0%BD%D1%86%D1%96 Видача козаків у Лієнці
показати весь коментар
22.09.2025 14:54 Відповісти
Видали не кОзаків, а кАзаків - красновців. Мені також не подобається ця акція Британії. Але не забуваємо, що то ті самі кАзаки, які допомагали мадярам вбити 6000 мирних українців у Корюківці на Чернігівщині та 200 000 варшавян під час придушення повстання восени 1944 року.
показати весь коментар
22.09.2025 15:16 Відповісти
А чого не мільйон варшавців ці козаки вбили? Серед них було, між іншим, багато етнічних українців, особливо тих які втекли ще до Голодомору. А може й бійців дивізії СС "Галичина" треба було повернути? Вони ж навряд чи просто зі зброєю на парадах ходили, когось мабуть на війні й вбивали?
показати весь коментар
22.09.2025 15:23 Відповісти
а де я писав, що вони особисто вбили 200 000? Від Голодомору на Дон? Ти історію хоч вчив? На Дону голод був такий же як і в Україні. І поясни будь ласка, з якої радості серед донських кАзаків-красновців взялося багато етнічних українців?
показати весь коментар
22.09.2025 15:38 Відповісти
"А де я писав, що вони особисто вбили 200 000?" - ну а з якою ви метою тоді написали ці цифри?)

"Від Голодомору на Дон?" - а де ви побачили в мене, що українці на Кубані з'явилися саме під час Голодомору?

Ох вже ці історичні диспути)
показати весь коментар
22.09.2025 15:55 Відповісти
ібо нєфіг, хочуть жити добре, і до інших лізуть, нехай у себе порядок наведуть, а не на все готове до фінів.
показати весь коментар
22.09.2025 17:56 Відповісти
У мирній Фінляндії, з московії, стільки фсбшного лайна нафаршировано, як шпротів…!!
показати весь коментар
22.09.2025 14:36 Відповісти
То фіни хочуть щоб цей кацап їхав вбивати українців?
показати весь коментар
22.09.2025 14:38 Відповісти
Схоже, що так.
показати весь коментар
22.09.2025 14:40 Відповісти
Oleksandr Valovyi а ти впевнений на 100 % що це не консерва заслана фсб ?
під виглядом того начебто він щось там донатив та митингував, щоб створити ілюзію
показати весь коментар
22.09.2025 14:48 Відповісти
Ні, вони хочуть, щоб всі добрі кацапи до Фінляндії приїхали
показати весь коментар
22.09.2025 16:12 Відповісти
Ні,*****,вони хочуть щоб до них араби їздили як це і відбувається постійно.
показати весь коментар
22.09.2025 18:12 Відповісти
Аби не жиди
показати весь коментар
23.09.2025 06:42 Відповісти
ні, але чому той кацап такий опозиційний, що хоче в Фінляндії на всьому готовому відсидітись, нехай повертається і на болотах порядок наводить, бореться з пуйлом, якщо він проти війни.
показати весь коментар
22.09.2025 17:58 Відповісти
Чому вони його мурижили 3 роки а не відразу копняка під зад дали? Перевірка приватної інформації? Ні. Лицемірство і кон'юнктура.
показати весь коментар
22.09.2025 18:14 Відповісти
бюрократія, він же оскаржував депортацію
показати весь коментар
22.09.2025 18:19 Відповісти
"Він прибув до Фінляндії як турист за тиждень до оголошення мобілізації в РФ і отримав повістку у перші дні перебування."

Це як? Повістку привезли прямо у Фінляндію?
показати весь коментар
22.09.2025 14:39 Відповісти
Теж дивно,як він міг отримати повістку у Фінляндії.
показати весь коментар
22.09.2025 14:41 Відповісти
Я думаю, повестка у него на сайте госуслуг (или как этот единый реестр в рф называется) и вся информация в его телефоне. Хотя выводы у финнов странные... теперь украинцам его убивать и не факт, что это будет легко, орков по-прежнему много.
показати весь коментар
22.09.2025 16:32 Відповісти
В росії повістку принесли.В нього там хтось залишився.може батьки.Йому передали це
показати весь коментар
22.09.2025 15:49 Відповісти
Як передали? Прислали в Фінляндію?
показати весь коментар
22.09.2025 16:02 Відповісти
Сайт госуслуг, информация в телефоне того россиянина, я так полагаю.
показати весь коментар
22.09.2025 16:33 Відповісти
У кацапівє сайт "госуслуги".
Там воно і приходить.
показати весь коментар
22.09.2025 17:18 Відповісти
А в них така система. Між іншим, наші ТЦК її ж скопіювали: тобі повістку на пошту відправили, на твоє ім'я та адресу - все, ти вже зарахований. а отримав чи ні - нікого не ***.. сам винен.
показати весь коментар
22.09.2025 17:35 Відповісти
У них електронні повістки, як і у нас скоро будуть.
показати весь коментар
23.09.2025 06:40 Відповісти
Тобто? Хай краще воює в рядах московитів,вбиваючи українців? Шось придумайте там с цім кейсом европейці керові
показати весь коментар
22.09.2025 14:42 Відповісти
Буде воювати або проти України, або проти країн Балтії. Можливо вбивати громадян Фінляндії.
показати весь коментар
22.09.2025 14:44 Відповісти
Насамперед то нашим хлопцям роботи побільшало.
показати весь коментар
22.09.2025 16:40 Відповісти
ОнжеДеть!
показати весь коментар
22.09.2025 14:45 Відповісти
Краще б з таких кацапів формували батальйони РОА.
показати весь коментар
22.09.2025 14:49 Відповісти
деякі пишуть що він поїде воювати проти українців, а є гарантії що він не завербована фсб консерва ? невже у фсб сидять барани які не пробують засунути свою людину яка начебто проти війни ?
показати весь коментар
22.09.2025 14:50 Відповісти
Підозра і фінська тюрма. Але не нам на поле бою подарунок, нашим і без нього роботи вистачатиме.
показати весь коментар
22.09.2025 17:08 Відповісти
Jul Strum ти чуєш що ти написав ?
навіщо фінам потрібен якійсь русак якій може співпрацювати з фсб ?
і ще тількі однієї підозри не достатньо щоб саджати за грати
показати весь коментар
22.09.2025 17:20 Відповісти
І дуже шкода, що під час війни підозри замало, що з ними панькаються досі.
показати весь коментар
22.09.2025 18:09 Відповісти
Ой скільки ж любителів кацапів тут в коментах.
А нахіба москалі людожери в Європейських країнах?
показати весь коментар
22.09.2025 16:15 Відповісти
Нам тепер його вбивати, нашім хлопцям роботи побільшало.
показати весь коментар
22.09.2025 16:37 Відповісти
Нахіба убивати? Нехай зв'язуєть з "Хочу жить", там пояснять як залишитись живим
показати весь коментар
22.09.2025 16:54 Відповісти
Вони - тупі. І реально зв'язується з такими організаціями менше ніж 1 (один) відсоток комбатантів. Набагато менше.
показати весь коментар
22.09.2025 17:06 Відповісти