10703 відвідувача онлайн

Зеленський з командою та першою леді прибув до Нью-Йорка на Генасамблею ООН

22 вересня президент Зеленський прилетів до Нью-Йорка

Президент України Володимир Зеленський разом із першою леді України Оленою Зеленською та командою прибули в Нью-Йорк для участі в Генеральній Асамблеї ООН, першому саміті на рівні лідерів нашої Коаліції за повернення дітей та щорічному саміті Кримської платформи.

Про це глава держави написав у своєму телеграм-каналі, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зеленський зазначив, що самі Кримської платформи у 2025-му вперше відбудеться на глобальному майданчику,"щоб підкреслити глобальність змін, які були викликані цією війною – війною, яку Росія почала в Криму". 

"Ми пам’ятаємо коріння російської агресії. Ми робимо все, щоб зупинити війну. Ми працюємо, щоб гарантувати безпеку довгостроково для всіх українських дітей. Потрібна підтримка партнерів. І така нова підтримка точно стане результатом цього дипломатичного тижня. Заплановані майже два десятки зустрічей. Попереду насичені кілька днів. Україна має стати сильнішою", - наголосив президент.

Топ коментарі
+12
А в цей час Тімур Міндіч в Австрії та його зЄльона ******* у Києві + вовка з Єрмаком у США обісралися новими показниками у справі МЕНДІЧ-гейту ...
показати весь коментар
22.09.2025 23:18 Відповісти
+9
А Скумбрія на кой полетіла? Пошопитися?
показати весь коментар
22.09.2025 23:26 Відповісти
+9
це хіба не бомба-текст

Щоб залякати всіх, хто насмілився розслідувати корупцію Зеленського, пси Малюка і Кравченка два місяці тримають за гратами НАБУшника та його літнього батька. Тварини Зеленського ламали сина, фізично знущаючись з хворого 65-ти річного батька. Повторюся, допоки українці тримають фронт, Зеленський за їх спинами будує корупційну малоросію" Джерело: https://censor.net/ua/n3575589
показати весь коментар
22.09.2025 23:27 Відповісти

Завантаження...