3528 відвідувачів онлайн

Трамп сказав, що вирішить "приблизно за місяць" чи можна довіряти Путіну

трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що "приблизно за місяць" скаже чи досі він довіряє кремлівському диктатору Путіну.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Clash Reports.

На питання журналіста чи досі Трамп довіряє Путіну, президент США сказав: " Я повідомлю вам приблизно через місяць".

Топ коментарі
+18
Це щось нове. Було 24 години, три дні, два тижні, 50 днів. Зараз нова одиниця виміру часу - місяць. Креативно!
показати весь коментар
23.09.2025 20:53 Відповісти
+17
або два місяці , або три місяці.
треба зрозуміти старого педофіла-дегенерата.
Він просто думає здохнути до того часу коли в нього запитають.
показати весь коментар
23.09.2025 20:53 Відповісти
+7
буду краток : рыжий длб !!!(((
показати весь коментар
23.09.2025 20:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
або два місяці , або три місяці.
треба зрозуміти старого педофіла-дегенерата.
Він просто думає здохнути до того часу коли в нього запитають.
показати весь коментар
23.09.2025 20:53 Відповісти
Трамп з ДержДепом, як і ******, не знають Український Народ!! А треба було учитися, неукам!!
Помста другу Гітлера. Як УПА ліквідувала генерала Рейху.
https://www.youtube.com/watch?v=7_l1xVLR03Y
показати весь коментар
23.09.2025 20:59 Відповісти
Тоже СБУ буде лiквIдувати друзIв Трампа? Ти горилки опився?
показати весь коментар
23.09.2025 21:21 Відповісти
"А он дедлайны увеличивал,
Он пил простую и столичную
И похмеляться полюбил..."

.
показати весь коментар
23.09.2025 21:17 Відповісти
Це щось нове. Було 24 години, три дні, два тижні, 50 днів. Зараз нова одиниця виміру часу - місяць. Креативно!
показати весь коментар
23.09.2025 20:53 Відповісти
Знову пішли відмазки
показати весь коментар
23.09.2025 20:53 Відповісти
Для тих хто не зрозумів.Трампон просто тягне час.Він діє в інтересах корпорацій,яких не влаштовує, що на корисних копалинах в Україні живуть люди.Війна-чудовий засіб від них позбавитись.
показати весь коментар
23.09.2025 21:16 Відповісти
Schizophrenia ???
показати весь коментар
23.09.2025 20:53 Відповісти
Infantosexuality
показати весь коментар
23.09.2025 21:14 Відповісти
не партесь !

старий педофіл він !

.
показати весь коментар
23.09.2025 21:21 Відповісти
Очепятка: приБлизно
показати весь коментар
23.09.2025 20:59 Відповісти
Два тижні вже тойво. Тепер місяць тре.

Потім квартал, рік...
А потім вже й знов "Якби я був президентом".
показати весь коментар
23.09.2025 20:54 Відповісти
Ні! це час осіннього завершення картини зіткнення на фронті !
показати весь коментар
23.09.2025 20:54 Відповісти
буду краток : рыжий длб !!!(((
показати весь коментар
23.09.2025 20:55 Відповісти
Це два тижні в рекурсії? Хтось парацетамолу забагато з'їв! С возрастом приходит не только опыт, иногда и без опыта приходит ДЕМЕНЦИЯ!
показати весь коментар
23.09.2025 20:56 Відповісти
Це ж було вже! (с).
показати весь коментар
23.09.2025 20:56 Відповісти
показати весь коментар
23.09.2025 20:56 Відповісти
У залі гучно сміялися?
показати весь коментар
23.09.2025 20:56 Відповісти
Парацетамолу забагато випив..
показати весь коментар
23.09.2025 20:57 Відповісти
Ще раз. В США президент відсутній до 2028 року. Треба виходити з цієї реальності, а не хернею займатися.
показати весь коментар
23.09.2025 20:57 Відповісти
Один балабол буде вирішувати - чи можна вважати іншого балабола → справжнім балаболом.
показати весь коментар
23.09.2025 20:58 Відповісти
Давай,Доні,запалюй далі...шнобелівську премію тобі точно дадуть
показати весь коментар
23.09.2025 20:59 Відповісти
Не набридло слухати, що несе цей дегенерат і блазень-Краснов?
Вже просто тошнить від нього.
показати весь коментар
23.09.2025 20:59 Відповісти
Трампон піднімає ставки, - це вже не два тижні, а місяць=)
показати весь коментар
23.09.2025 21:00 Відповісти
Йому рахувати до одного простіше. Бачите ж паттерн - спочатку були дні, потім тижні, а зараз місяць.
показати весь коментар
23.09.2025 21:17 Відповісти
та чого чекати місяць , трамп здохни скоріще разом з ху* лом , свята справа ,люди гинуть перестануть , зробиш всіх щасливими ....
показати весь коментар
23.09.2025 21:01 Відповісти
Генератор случайных чисел выдал очередное число, букмекеры могли бы даже ставки организовать, сколько дней в следующий раз Трамп даст *****, что бы тот смог хотя бы взять несчастный Покровск
показати весь коментар
23.09.2025 21:01 Відповісти
*********** , ну сколько можно в ромашку играть , рыжая ты тварь ?!
показати весь коментар
23.09.2025 21:02 Відповісти
До кінця свого президентства - бо агент просто не буде нічого проти кремля робити. Він вже вкотре підтвердив, що це не брехня, що він таки реально фсбешний агент.
показати весь коментар
23.09.2025 22:34 Відповісти
Дякую! Поржав! Задорнов здох, тепер чудить трамп...
показати весь коментар
23.09.2025 21:02 Відповісти
Даже не знаешь плакать или смеяться с этого кретина, это же надо, чтобы такое чучело было президентом такой страны как США, такое впечатление, что это нам всё снится.
показати весь коментар
23.09.2025 21:06 Відповісти
Агент краSноF - черговий зашквар ... гебня у кремлі захльобується шампанським....
показати весь коментар
23.09.2025 21:08 Відповісти
Вже не смішно.
показати весь коментар
23.09.2025 21:08 Відповісти
Деменція - вона і в африці америці деменція ...
показати весь коментар
23.09.2025 21:08 Відповісти
Черговий остаточний термін. Але не останній.
показати весь коментар
23.09.2025 21:09 Відповісти
Громова промова Трампа. https://www.telegraph.co.uk/us/politics/2025/09/23/trump-un-speech-countries-migration/ Суїцид Європи.
показати весь коментар
23.09.2025 21:11 Відповісти
Вахаха. Ні, ну серйозно. Навчіть його новому жарту чи що. А Європа тоді скаже через місяць (але це не точно), чи буде відмовлятись та накладати.
показати весь коментар
23.09.2025 21:14 Відповісти
Це якійсь мазохізм, пуйло вже восьмий місяць рудому привселюдно на весь світ по губах водить, а воно ще не визначилось чи можна йому довіряти. Такого опущеного президента за всю свою історію США ще було, страшно подумати на що це руде чмо перетворить США і заодно весь світ.
показати весь коментар
23.09.2025 21:17 Відповісти
Уже пора всем угомониться и забыть за того Трампа. Ничего с ****** он сделать не может, это давно понятно. Согласился продавать оружие для Украины , вот и хорошо, об остальном, повторюсь, можно забыть.
показати весь коментар
23.09.2025 21:18 Відповісти
Вісім місяців цей ідіот обіціє.......,два тижні, два тижні, два тижні, місяць,,,,,,,,,,,і так по колу!!! Сссцикотно, бо московити тримають його за яйця!!!!
показати весь коментар
23.09.2025 21:22 Відповісти
Вже не смішно.
показати весь коментар
23.09.2025 21:22 Відповісти
Козел.
показати весь коментар
23.09.2025 21:26 Відповісти
очередний висер придурка, читати всім)))))
показати весь коментар
23.09.2025 21:27 Відповісти
Слоняра підлоги Макартні так і протягне чотири роки попьоздивая то тут, то там.
показати весь коментар
23.09.2025 21:38 Відповісти
Американці не українці. Вони озброєні і цінують право вибору. Трампа приберуть від влади або знищать.
показати весь коментар
23.09.2025 22:09 Відповісти
Це ви їх оцінюєте за станом років сто тому. Зараз бидломаси у світі в рази більше, ніж тоді. І тенденція до зменшення частки розумних людей невідворотна, бо хомʼяки плодяться бездумно.
показати весь коментар
23.09.2025 22:29 Відповісти
Трамп підриває Конституцію і фактично запроваджує диктатуру в усіх сферах життя американців. Кількість розумних людей у всіх народів однакова протягом століть - 2%. Проблема в більшості схильній до конформізму з неправильним і деструктивними рішеннями. Більшість тепер не шукає відповіді в книжках. Вона отримує готові "рецепти" в смартфонах, які контролюють інші і відтак не має власних, тобто напрацьованих, переконань. Для мене, наприклад, найбільшою цінністю є приватність.
показати весь коментар
24.09.2025 00:11 Відповісти
Побачимо
показати весь коментар
23.09.2025 22:31 Відповісти
Імпічмент наприкінці 2026 (з грудня) до середини 2027. Це якщо раніше просто не пристрелять.
показати весь коментар
24.09.2025 00:15 Відповісти
небуло нічого ні через 24 години, ні через декілька разів по 2 неделі, ні через 50 днів, - не буде і через місяць. При Трампі санкцій не буде.
показати весь коментар
23.09.2025 21:48 Відповісти
показати весь коментар
23.09.2025 22:00 Відповісти
Не спіши Трампушка, часу вдосталь, головне не помилитися,
Добре що ти президент, а то все вже давно закінчилося б
показати весь коментар
23.09.2025 22:03 Відповісти
Самоізоляція, яку спричинив Трамп для США за його короткого життя для нього особисто ніякого значення не має - "дєдушка старий єму всьо равно".
показати весь коментар
23.09.2025 22:04 Відповісти
Фантастичний найпотужніший довбойьоб!!!
показати весь коментар
23.09.2025 22:23 Відповісти
Во ***!Шість чи сім раз дава строку по 2 неділі,було 90 днів,було 50 днів, тепер ще місяць.Здається що воно пи...дабол!
показати весь коментар
23.09.2025 22:35 Відповісти
В Греції були чотири божества часу: Хронос, Тайрос, Еон, Кронос. Трамп мабуть винайшов ще й свого якогось, який зовсім ку-ку. Бо слухать про його неділі, місяці, дні - неможливо.
показати весь коментар
23.09.2025 22:50 Відповісти
Так у новому году уже пусть порешай--- кудрявый ты наш!
показати весь коментар
23.09.2025 22:53 Відповісти
- Онучик, нагадай но мені, а як звати отого німця, шо постійно його забуваю?
- Альцгеймер, діду, АЛЬЦГЕЙМЕР!
показати весь коментар
23.09.2025 23:29 Відповісти
Головний клоун театра маріонеток дає директору театру маріонеток двомісячний випробовувальний термін. Відать у Донні лозунг - вся жизнь - бордель.
показати весь коментар
24.09.2025 01:29 Відповісти