9533 відвідувача онлайн
7 838 35

Без електронної трудової книжки можна втратити стаж і пенсію: залишився час до 2026 року

Оцифрування трудової книжки в Україні до 2026 року

В Україні триває перехід від паперових трудових книжок до електронних. Відповідно до закону №1217, громадяни мають час до 10 червня 2026 року, щоб оцифрувати свої трудові книжки. Несвоєчасне виконання цієї вимоги може призвести до втрати частини страхового стажу, скорочення пенсійних виплат та затримки з оформленням пенсії.

Процес оцифрування передбачає сканування всіх сторінок паперової книжки та завантаження документів, що підтверджують страховий стаж. Усі дані вносяться до електронного реєстру Пенсійного фонду України, повідомляє Цензор.НЕТ.

Наявність електронної трудової книжки дозволяє захистити інформацію у випадку втрати чи пошкодження паперової, а також офіційно підтверджує стаж до 2004 року, який враховується при нарахуванні пенсії.

Громадяни можуть перевірити коректність даних у своєму особистому кабінеті на порталі ПФУ або через застосунок у розділі "Електронна трудова книжка". Якщо записи містять помилки або неповні дані, є можливість подати звернення онлайн.

Топ коментарі
+32
та ідіть ви на #уй
показати весь коментар
25.09.2025 15:04 Відповісти
+21
А знизу новини вдагонку:

Також читайте: Пенсії для 4 тисяч суддів коштують країні стільки ж, як для 120 тисяч вчителів і медиків, - Гетманцев

А оці 4 тисячі підарасів вже свої книжки оцифрували, ато ж бо суддя ще не дай бОже пенсію втратить ?
показати весь коментар
25.09.2025 15:07 Відповісти
+15
Наявність електронної трудової книжки дозволяє захистити інформацію у випадку втрати чи пошкодження паперової,-Фьодоров зуб дає що бази даних не хакнуть як і Дію.
показати весь коментар
25.09.2025 15:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та ідіть ви на #уй
показати весь коментар
25.09.2025 15:04 Відповісти
А знизу новини вдагонку:

Також читайте: Пенсії для 4 тисяч суддів коштують країні стільки ж, як для 120 тисяч вчителів і медиків, - Гетманцев

А оці 4 тисячі підарасів вже свої книжки оцифрували, ато ж бо суддя ще не дай бОже пенсію втратить ?
показати весь коментар
25.09.2025 15:07 Відповісти
немає в Україні такого молодого судді-пенсіонєра, який не встиг стати інвалідом по жисті, та отримувати ще й інвалідську пєнсію
показати весь коментар
25.09.2025 15:29 Відповісти
Що ж поробиш? Така посада небезпечна для здоров"я...
показати весь коментар
25.09.2025 16:17 Відповісти
Судді не отримають пенсію, а мають ПОЖИТТЄВЕ УТРИМАННЯ.
показати весь коментар
25.09.2025 16:34 Відповісти
Так це і є девіз пенсійного фонду.
показати весь коментар
25.09.2025 15:12 Відповісти
П дараси
показати весь коментар
25.09.2025 16:12 Відповісти
і в мене така перша думка була
показати весь коментар
25.09.2025 16:49 Відповісти
Казли
показати весь коментар
25.09.2025 15:08 Відповісти
Саме *******, шо створюється верховенство електронного запису над паперовим. Чекаєм шо ТЦК будут на блок-пастє ізимать паспорт-кніжечку, она ж бо не електронна
показати весь коментар
25.09.2025 15:09 Відповісти
Чекай, в тебе білий квиток тільки паперовий, чи десь в он- лайн можеж перевіряючи тицяти?
показати весь коментар
25.09.2025 17:26 Відповісти
Наявність електронної трудової книжки дозволяє захистити інформацію у випадку втрати чи пошкодження паперової,-Фьодоров зуб дає що бази даних не хакнуть як і Дію.
показати весь коментар
25.09.2025 15:08 Відповісти
Ось гарний коментар з ТГ: "Всі документи є в ПФУ, хай самі і сканують. Звідки у бабусі з телефоном з кнопками є така можливість? Може вам ще на позачерговий ремонт треба?"
показати весь коментар
25.09.2025 17:33 Відповісти
Якщо у бабусі телефон з кнопками, то вона десь 40-50-60-х років народження. Звісно в ПФУ є всі її документи, у т.ч. трудова книжка, яку їй видали при Хрущові-Брежневі. Хай самі сканують...
показати весь коментар
25.09.2025 18:19 Відповісти
"Наявність електронної трудової книжки дозволяє захистити інформацію у випадку втрати чи пошкодження паперової"

А як же раніше обходились без електронної? І інформація була захищена, і втрачені книжки якось відновлювались...
показати весь коментар
25.09.2025 15:12 Відповісти
сейчас война, куча закрывающихся негосударственных фирм - прилетит ракета и будешь долго подтверждать свой 35 летний стаж... и пошлют тебя... спасение утопающих дело рук самих утопающих... молодым и слишком старым - это похер, а поколению 50-60 лет оочень даже нужно. чтобы и учебу и армию посчитали в страховой стаж.
показати весь коментар
25.09.2025 15:17 Відповісти
ну а єслі сірйозна, то це не громадянин буде робить, а відділ кадрів: сидіть, сканувать та загружать на сайт ПФ.
показати весь коментар
25.09.2025 15:45 Відповісти
может и отдел кадров, может и громадянын, в отделе кадров нет допустим свидетельства о рождении ребенка. что посчитать 3 года женщине по уходу за ребенком
показати весь коментар
25.09.2025 16:05 Відповісти
Зламується їхній "електронний реєстр" - і відбувається те ж саме.
показати весь коментар
25.09.2025 15:47 Відповісти
вас никто не к чему не обязывает!.знаю есть секта, кто говорит что пенсий не будет и не платят никаких налогов государству)
показати весь коментар
25.09.2025 16:07 Відповісти
"вас никто не к чему не обязывает"

"Несвоєчасне виконання цієї вимоги може призвести до втрати частини страхового стажу, скорочення пенсійних виплат та затримки з оформленням пенсії."
показати весь коментар
25.09.2025 16:10 Відповісти
В сервера даже ракета не будет прилетать, хакеры просто грохнут сервера как Аэрофлоту и что дальше? А дальше тебя пошлют за своей бумажной книжкой, и хорошо если тебе все же хватит мозгов ее не выкинуть)
показати весь коментар
25.09.2025 16:35 Відповісти
ты читатель или писатель?? в трудовой нет службы в армии и обучения!
показати весь коментар
25.09.2025 17:09 Відповісти
У мене є. Тільки в стаж не зарахували.

І от питання. Я 1,5 роки примусово на державу барабанив чи це така моя примха була?

Що це за ***** така?
Вагітним бабам декрет у стаж іде, а срочна служба в армії чоловікам не іде.
показати весь коментар
25.09.2025 18:32 Відповісти
страховой стаж по службе в армии, считается не по трудовой (даже если там есть запись с печатью) а на основании военника, по датам приказов в нем..
показати весь коментар
25.09.2025 19:08 Відповісти
"поколению 50-60 лет" - самий популярний вік для тцкшників, саме їх зараз і "викошують", щоб потім не платити пенсії. Толковий план!
показати весь коментар
25.09.2025 17:29 Відповісти
показати весь коментар
25.09.2025 18:47 Відповісти
наступний крок від "Я - це держава!", традиційний - "пєнсіанєри" Я вам нічё нє должен!"
а пенсійний фонд додає "утримувати пєнсіанєров повинні їх нащадки"
не вірите? ))
показати весь коментар
25.09.2025 15:23 Відповісти
показати весь коментар
25.09.2025 15:26 Відповісти
Після падіння режиму, а він обов'язково впаде, і закінчення війни державу чекає вал судових позовів і відміна всієї тієї херни, яку вони наробили. Бо воно все суперечить Конституції. А окремі особистості можуть і долю Портнова повторити в своїх Іспаніях, хоча це неточно.
показати весь коментар
25.09.2025 15:44 Відповісти
Ніхто нічого не відмінить. Навпаки, наступні ще більше херні запровадять. Як кажуть: процес пішов. Влада зрозуміла, що цей нарід можна муштрувати як завгодно. А хто пручається - агент фсб і турма...
показати весь коментар
25.09.2025 15:51 Відповісти
"Несвоєчасне виконання цієї вимоги може призвести до втрати частини страхового стажу" - а куди ж він зникне, якщо в трудовій книжці він підтверджений? Яка різниця, коли цю інформацію буде оцифровано? Аферисти.
показати весь коментар
25.09.2025 16:12 Відповісти
Хоть кто-то задал правильный вопрос) Скан копия становиться легальнее оригинала с печатью. Зачем-то оно им надо и очень срочно. Через год узнаем.
показати весь коментар
25.09.2025 16:38 Відповісти
Зайшов перевірив.
1,5 роки армії зі стажу ******** наче я просто десь відпочивав, а не держава мене призвала.
показати весь коментар
25.09.2025 18:26 Відповісти