4230 відвідувачів онлайн

Міжнародний паралімпійський комітет відновив членство РФ і Білорусі

паралімпіада

27 вересня на Генеральній Асамблеї Міжнародного паралімпійського комітету (МПК) у Сеулі повністю відновлено членство національних паралімпійських комітетів Росії та Білорусі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні МПК.

"У суботу (27 вересня) на Генеральній Асамблеї МПК у Сеулі (Південна Корея), організації-члени МПК проголосували за те, щоб не продовжувати часткове відсторонення національних паралімпійських комітетів Білорусі та Росії", - розповіли  у Комітеті.

Та зазначили, обидві організації були частково відсторонені на Генеральній Асамблеї МПК 2023 року за порушення своїх зобов’язань щодо членства. Рішення від 27 вересня "означає, що ВСНП Білорусі та ВСНП Росії тепер відновлюють свої повні права та привілеї членства в МПК".

"Приймаючи рішення, організації-члени МПК, що складаються з національних паралімпійських комітетів, міжнародних федерацій та міжнародних організацій спорту для людей з інвалідністю, які брали участь у Генеральній асамблеї МПК 2025 року, спочатку проголосували проти пропозиції про повне призупинення членства НПК Росії. Потім організації-члени МПК проголосували проти пропозиції про часткове призупинення членства NPC Росії, що означає, що НПК відновив свої повні права членства в комітеті. Для прийняття пропозиції було необхідно набрати більшість у 50% + 1 від усіх поданих голосів", - пояснили у пресслужбі організації.

Топ коментарі
+29
Тобто тепер спортсмени вбивці будуть їздить усюди ...сюрреалізм якийсь
показати весь коментар
27.09.2025 12:57 Відповісти
+21
Москальня купила комітет з потрохами.
показати весь коментар
27.09.2025 12:57 Відповісти
+13
Ще одна перемога нащої дипломатії
показати весь коментар
27.09.2025 13:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це тому що кандидатів у паралімпійську команду Запорєбріка значно збілшилась за останні роки?
показати весь коментар
27.09.2025 12:57 Відповісти
ну так, тому зараз МПК розглядає включення у програму змагань воєнізовані дісципліни, зокрема тріатлон двійками.
показати весь коментар
27.09.2025 15:37 Відповісти
Москальня купила комітет з потрохами.
показати весь коментар
27.09.2025 12:57 Відповісти
Гроші не тхнуть. це ще з давнього Риму звісно.
показати весь коментар
27.09.2025 13:54 Відповісти
Тобто тепер спортсмени вбивці будуть їздить усюди ...сюрреалізм якийсь
показати весь коментар
27.09.2025 12:57 Відповісти
герої ,,сво,,...
показати весь коментар
27.09.2025 13:15 Відповісти
А чого Ви хочете? Квіти російської нації!
показати весь коментар
27.09.2025 13:55 Відповісти
Це зрозуміло - що усі москалі ''інваліди''.
Але москалі інваліди на голову - а таких інвалідів взагалі не можна допускали до жодних змагань - і навіть до жодного публічного простору.
Вони повинні бути повністю ізольовані від людства.
показати весь коментар
27.09.2025 13:02 Відповісти
Мерзотні, поодажні чмоні!
показати весь коментар
27.09.2025 13:03 Відповісти
І так у всьому - жадібність до бабла, брехня, лицемірство, цей світ приречений.
показати весь коментар
27.09.2025 13:04 Відповісти
Кацапе, тут водкі нєт!
показати весь коментар
27.09.2025 13:57 Відповісти
А хіба мова про Європу ваня?
показати весь коментар
27.09.2025 14:31 Відповісти
В знак подяки кацапи збільшать кількість ,,неопізнаних,, дронів над стратегічними об'єктами Заходу.
показати весь коментар
27.09.2025 13:05 Відповісти
Значить треба бойкотувати змагання притомним і адекватним країнам, і цей "комітет" самоліквідується.
показати весь коментар
27.09.2025 13:06 Відповісти
це яким??головне-хто дозволить??
показати весь коментар
27.09.2025 13:19 Відповісти
Притомних і адекватних країн меншість на цій кулі.
показати весь коментар
27.09.2025 13:58 Відповісти
Ще одна перемога нащої дипломатії
показати весь коментар
27.09.2025 13:06 Відповісти
А також нашого НОК, голова і більшість членів якого є ригоаналами
показати весь коментар
27.09.2025 13:23 Відповісти
БлRді під@рам око не виклюють.
показати весь коментар
27.09.2025 13:09 Відповісти
тобто тепер наших хлопців, які втратили руки-ноги на війні від рук рашистів, ті ж рашисти добиватимуть на змаганнях? чи наші хлопці, рідню яких убили рашистські вбивці, тепер муситимуть змагатися з цими убивцями і чемно ділити з ними п'єдестал? це огидно. І небезпечно для наших спортсменів
показати весь коментар
27.09.2025 13:15 Відповісти
Навіть хєрої "СВО" зможуть взяти участь. Не дешево це обійшлось путіну
показати весь коментар
27.09.2025 13:16 Відповісти
Ну що тут можна сказати..з повагою відношусь до тих хто не такі як усі, з різних причин, але ті, хто укладав це рішення -дійсно інваліди.
показати весь коментар
27.09.2025 13:19 Відповісти
Підари кончені.
показати весь коментар
27.09.2025 13:20 Відповісти
рубльові члени МПК за членство членів із зони ру-***..
показати весь коментар
27.09.2025 13:26 Відповісти
курви
показати весь коментар
27.09.2025 14:02 Відповісти
Ми це припомнимо коли рашисти щось взірвуть чи на олімпіаді чи в південній кореї. Щоб потім не гавкали на нас що ми злорадствуємо. Ви суки самі терористів викормлюєте
показати весь коментар
27.09.2025 14:35 Відповісти
Очікують кратне збільшення учасників від кацапів...
показати весь коментар
27.09.2025 14:36 Відповісти
показати весь коментар
27.09.2025 14:54 Відповісти
тепер що, атлети параолімпійці України змагатимуться з "героями сво"?
показати весь коментар
27.09.2025 15:06 Відповісти
а взагалі-то - це провина чинної влади України за таке рішення МОК
показати весь коментар
27.09.2025 15:07 Відповісти
Відбір кандидатів паралімпійців здійснює ЗСУ
показати весь коментар
27.09.2025 15:44 Відповісти
притомні країни там боролися, було два голосування : про заборону повного членства - 111 проголосувало проти (наші недруги), 55 за (наші друзі), і 11 утрималось ; потім про заборону часткового членства - 91 проголосувало проти, 77 за (наші друзі, і 8 утрималось. рашка підкупила країни півдня та африки, а не комітет
показати весь коментар
27.09.2025 17:39 Відповісти
20 долларів завжди 20 долларів.
показати весь коментар
27.09.2025 17:55 Відповісти
Создайте для них особенных индивидуальные СРАЖЕНИЯ в спорте!Кто пойдёт на это тот ПОЗОР!Для спорта!и МИРА!!!
показати весь коментар
27.09.2025 19:27 Відповісти
На Роісє зараз багато безногих та безруки.
Вони будь-яку пароліпіаду виграють. Особливо під наркотою. 😁
показати весь коментар
28.09.2025 01:37 Відповісти