8091 відвідувач онлайн

67% поляків підтримують збиття російських літаків, які порушують повітряний простір НАТО, - опитування

винищувач рф

Більшість поляків вважають, що країни НАТО повинні збивати російські винищувачі, які порушують повітряний простір країн Альянсу.

Про це свідчить опитування SW Research на замовлення Onet, повідомляє Цензор.НЕТ.

Учасників опитування запитали, чи повинні країни НАТО збивати російські винищувачі, які порушують повітряний простір країн-членів.

67% респондентів відповіли "так".  8,7% опитаних сказали, що "ні".

Ще 24,2% поляків вибрали відповідь "важко сказати/не маю думки".

Автори дослідження зауважили, що за збиття російських винищувачів частіше виступають чоловіки (73,4%) ніж жінки (61,3%). Крім того, підтримка таких дій зростає також із віком.

У віковій групі до 24 років за збиття російських літаків висловилися 54,7% опитаних. Натомість серед осіб, старших за 50 років, відповідь "так" вибрали 70,3%.

Топ коментарі
+7
67% підтримують суверенітет. Небагато.
показати весь коментар
28.09.2025 02:10 Відповісти
+6
А інші 33% хочуть отримати бомби на голову чи що?
показати весь коментар
28.09.2025 05:54 Відповісти
+5
Мабудь ждуни..бажають вночі слухати шерхіт КР над головами.
показати весь коментар
28.09.2025 06:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
67% підтримують суверенітет. Небагато.
показати весь коментар
28.09.2025 02:10 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=DKv-yj5CyXI

рашистські безпілотники бараздят прастори над єергокомплексами Фінляндії... НАТО підтягує свої війська до кордонів РФ
показати весь коментар
28.09.2025 02:42 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=2N1GNJI4c5Q

це Radio Te Times про українськый фронт новини , 27-го вересня
Читайте відгуки - цікава статистика підтримки
показати весь коментар
28.09.2025 02:49 Відповісти
все-таки під новинами не українського блогера ,а поважного радіо Королівства... реагують британці - щиро ...
показати весь коментар
28.09.2025 02:54 Відповісти
Лишилось за малим - десь купити яйця...
показати весь коментар
28.09.2025 05:03 Відповісти
А інші 33% хочуть отримати бомби на голову чи що?
показати весь коментар
28.09.2025 05:54 Відповісти
Мабудь ждуни..бажають вночі слухати шерхіт КР над головами.
показати весь коментар
28.09.2025 06:17 Відповісти
Ті питання які не підлягають змінам, вони ще й обговорюють
показати весь коментар
28.09.2025 06:54 Відповісти
Тобто, релігійних, що готові підставити другу щоку, не так вже і багато
показати весь коментар
28.09.2025 07:13 Відповісти
треба у трампофлебіта ще запитати..
показати весь коментар
28.09.2025 07:21 Відповісти
полякам вже як бе опридилитися - чи копати чи збивати...
показати весь коментар
28.09.2025 08:08 Відповісти
Пшеки задрочені, а шо ви там кукурікали про Україну? Як там блокада кордону? А шо за закон підпасав ваш дебіл-призвіздент няв.врот.ський?Пшеки, попросіть фюрера свинорейху *****, щоб той дав вам креслення його сральних валіз, щоб гадити в них,і коли кацапи знов налетять на вас, а ваше перелякане військо польське може лупити ракетою з Ф16 тільки по хатинках пенсів а не по безпілотниках, то ви тоді, паскуди грьобані зрозумієте, що вас від скаженой кацапської орди захищає Україна, а не ваш призвиздент няв. врот.ський.
показати весь коментар
28.09.2025 08:13 Відповісти
Спердолянти шляхетные.
показати весь коментар
28.09.2025 09:13 Відповісти
Друзі, я хочу дещо прояснити для себе й вас. Що це за диспут "моя країна не буде воювати! За якусь європейську державу! "? І наші аналітики-експерти підхопили цю тему. Перше, європеєць платить податки. Не для утримання свого президента та його оточення, не для утримання всіх Рад Європи !!! Він платить за свою БЕЗПЕКУ. Щоб не прилетів Шахед з болот, чи ракета з Куби. Обов'язок політика у владі не думати про чергову виборчу компанію, а про те, як захистити своїх громадян від потенційної загрози зовнішніх ворогів, і забезпечити внутрішній порядок. Це зрозумів Д.Ф.Кеннеді. Я не прав? Військові повинні воювати там, куди направить їх уряд країни. Не хочеш - працюй у дитсадочку ! Не проїдай податки своїх громадян. Стаття 4 чи 5 НАТО, ой-ой ! Не цікаво. Цікаво лише мирне небо і спокій, майбутня безпека ! Військовий знав на який ризик погоджувався, коли йшов в армію. А уряди обирають не для представництва на конференціях чи засіданнях Рад Безпеки. Не забезпечив мир у країні, не попередив майбутні напади на країну, то чого прешся у владу ??? Звільни місце рішучим та талановитим, які дбають про свій народ та долю Європи. Якось так. Експерти не ВИПРАВДОВУЙТЕ політиків будь-якої країни. Істина дорожче.
показати весь коментар
28.09.2025 09:27 Відповісти
Америка програла холодну війну, охолонь, друже
показати весь коментар
28.09.2025 10:33 Відповісти
Європейці мають думати про майбутнє і своєї країни, і всієї Європи, у якій вони хочуть жити. Це моє, а це чуже вже в Європі скінчилось ! Сьогодні все своє. І безпека, і мир, і війна. У кожному куточку Європи !
показати весь коментар
28.09.2025 09:29 Відповісти
та хоть 120%, усьо одно збивати не будуть, бо сцикотно створювати прецендент