6016 відвідувачів онлайн

Китай допомагає Росії супутниковими даними, - СЗР

Китай давав супутникові дані РФ

Служба зовнішньої розвідки України фіксує передачу Китаєм супутникової інформації для ударів по цілях в Україні, включно з об’єктами інвесторів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в коментарі Укрінформу заявив співробітник Служби Олег Александров.

"Є факти високого рівня взаємодії Росії та Китаю у проведенні супутникової розвідки території України з метою визначення і дорозвідки стратегічних об’єктів для ураження. При цьому, як ми бачили впродовж останніх місяців, ці об’єкти можуть належати іноземним інвесторам", - сказав він.

У розвідці наразі відмовилися розкрити більше деталей про об’єкти на території України, які були уражені за допомогою даних китайської супутникової розвідки.

Топ коментарі
+11
До речі- усі кацапські порти на Черному морі розбиті, щоб раша не торгувала? Усі зализничні дороги вздовж українського кордону знищені, щоб раша не могла довезти і погрузити щось на суда ?
показати весь коментар
04.10.2025 11:22 Відповісти
+11
Україна закуповує в китаї електромобілі тисячами. Європа відкрила кордони для китайських товарів. Одні воюють, а інші торгують і спонсорують ворога
показати весь коментар
04.10.2025 11:25 Відповісти
+8
Скоро фламінги масово підуть після сапсанів і буде діло .На новий рік виродок ЗЕ анонсує розробку зірки смерті,і зебуїни заспокоються до дня незалежності,бо чорт обрізаний не визнає великдень,було б три анонси
показати весь коментар
04.10.2025 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Може припинити поставляти у Китай сг продукцію? Нехай своїх червʼяків їдять
показати весь коментар
04.10.2025 11:19 Відповісти
До речі- усі кацапські порти на Черному морі розбиті, щоб раша не торгувала? Усі зализничні дороги вздовж українського кордону знищені, щоб раша не могла довезти і погрузити щось на суда ?
показати весь коментар
04.10.2025 11:22 Відповісти
Я не твоя мамка, ти знову тупиш.
показати весь коментар
04.10.2025 11:26 Відповісти
Авжеж не моя мамаша , бо я маю кельтське призвіще ( тобто і українське) , а ти хизуєшься фінсько угорським .
розумна жінка б давно зробила собі призвіще ПЕТРЕНКО , ПЕТРУНЕНКО
показати весь коментар
04.10.2025 11:31 Відповісти
Це різні народи .Освіта 3 класи?
показати весь коментар
04.10.2025 11:47 Відповісти
Українці, це словʼяне, кельти, це не словʼяне. Ти мабуть не ухилянт, а виключений з обліку за розумовою недостатністю.
показати весь коментар
04.10.2025 11:48 Відповісти
Кельти залишили значний слід в історії України, особливо на Закарпатті, Галичині та в Північному Причорномор'ї. Вони оселялися в укріплених поселеннях, займалися землеробством і скотарством, а їхні артефакти та топоніми свідчать про їхню присутність. Кельтська культура вплинула на місцеве ремісниче виробництво, а етноніми кельтських племен пов'язують з назвою регіону Бойківщина.

Якщо в тебе гугл не працює
показати весь коментар
04.10.2025 11:52 Відповісти
Призвище, як і им`я - греко-еврейське?
показати весь коментар
04.10.2025 11:45 Відповісти
Прізвище коректно написати Кабачку не вистачило IQ. Якщо воно зазіхає на кельтске походження, то має писатись Douglass, а "duglass" це щось на кшталт Даугавпілса, за фонетикою ближче к Балтійським країнам і до речі, до тих самих фіно-угрів.
показати весь коментар
04.10.2025 12:07 Відповісти
має писатись Douglass, а "duglass"
А в мене неколько аккаунтів , і є Douglas, але на Цензорі я його не використовую.
У Словаччині і Австрії DOUGLAS - це відома сітка магазинів косметики
https://www.douglas.sk/sk
показати весь коментар
04.10.2025 13:26 Відповісти
Скоро фламінги масово підуть після сапсанів і буде діло .На новий рік виродок ЗЕ анонсує розробку зірки смерті,і зебуїни заспокоються до дня незалежності,бо чорт обрізаний не визнає великдень,було б три анонси
показати весь коментар
04.10.2025 11:27 Відповісти
Україна закуповує в китаї електромобілі тисячами. Європа відкрила кордони для китайських товарів. Одні воюють, а інші торгують і спонсорують ворога
показати весь коментар
04.10.2025 11:25 Відповісти
Що у нас у Братиславі говорять про це - китайська безрука автопромисловість зруйнує НАДІЙНИЙ ЕВРОПЕЙСЬКі. АВТО . Треба забороняти їх ввозити.
Ну а в Україні треба офіційно назвати призвища тих, хто ввозить китайські авто. ЖУРНАЛИСТІ чомусь мовчать
показати весь коментар
04.10.2025 11:29 Відповісти
Гроші не пахнуть
показати весь коментар
04.10.2025 11:38 Відповісти
Які ж вони негідники .Вам зепідорасам надають супутникові знімки з першого дня війни,а результат почти нікуя.За 3.5роки не знищити нафтопереробку,***** там же не потрібні потужні ракети.Підорас ввечері соплі розпускає і нещасну харю робить і так постійно,******* тупий клоун.
показати весь коментар
04.10.2025 11:22 Відповісти
Сильно Захід Китай підняв - космічні кораблі супутники
показати весь коментар
04.10.2025 11:24 Відповісти
Конкретно, в чому Захід допоміг розвитку китайської космічної програми?
показати весь коментар
04.10.2025 13:58 Відповісти
Перевівши туди свою промисловість - в той час зарплата німця 1 - 1.5 тис - а китайця - 50 дол
показати весь коментар
04.10.2025 14:07 Відповісти
Перевели побутове, але не стратегічно важливе виробництво. Розвитку китайської космічної програми допоміг спочатку СРСР, потім китайці самі стали розвивати її. Спочатку тупо копіюючи, потім стали робити щось своє.
показати весь коментар
04.10.2025 14:31 Відповісти
Як сказати - Вольво Мерседес Хонда рванули в Піднебесну - Теслу Маск збирає в Шанхаї
показати весь коментар
04.10.2025 14:43 Відповісти
Так це все побутове виробництво. Назвіть хоч одну аерокосмічну корпорацію з філією в Китаї. Та просто подивіться на китайські космічні апарати - на що вони схожі?
показати весь коментар
04.10.2025 15:05 Відповісти
Ніколи не потрібно їх недооцінювати - друга економіка світу - не все в них робиться з гімна і палок
показати весь коментар
04.10.2025 15:10 Відповісти
Та я не в тому сенсі - вони схожі на радянські "союзи" і "космоси"...
показати весь коментар
04.10.2025 20:06 Відповісти
Це не новина - китайці з усього копії роблять
показати весь коментар
04.10.2025 20:47 Відповісти
Ось коли клянемо під..рів кац..пських то не забуваймо додавати і щоб і вас під..рів китайосів рознесло по всій китайській великій стіні!!
показати весь коментар
04.10.2025 11:25 Відповісти
Дивився оце відео з автосалону в Мюнхені - стоять китайські авта, ходять німці, дивляться, хвалять... Через Польщу з Білорусі йдуть ешелони з китайськими товарами... Життя триває, просто з когось лоха роблять, але така вже видно доля.
показати весь коментар
04.10.2025 11:30 Відповісти
⛴ Влучання в ворожий малий ракетний корабель «Буян-М» в районі Онезького озера (Республіка Карелія рф), - Генштаб
показати весь коментар
04.10.2025 11:34 Відповісти
китай не тільки передає інформзнімки русні ,китай дав добро на цю війну і дає досі зброю, через північну корею ...китаю дуже подобається Україна ,вони мріють жити в Україні і стати українцями ...китайські потвори ...
показати весь коментар
04.10.2025 11:38 Відповісти
Личное мнение ханьцев никого не волнует!! ( Что они там любят или не любят ) РазЖиревшая разбогатевшая компартия решает куда направить ресурсы - вместо соц.справедливости для 1,5 миллиарда - на мировую гибридную войну...
показати весь коментар
04.10.2025 17:45 Відповісти
******* Китай, на законодавчому рівні повинно бути прийнято бан на все китайське
показати весь коментар
04.10.2025 14:18 Відповісти
А чому б ні, на ринку 7-км в Одесі китаяйців хватає. Вони викупили багатоквартирний будинок, де мешкають тільки китаяйці. Вони працюють, а українські няньки доглядають за їхніми чадами
показати весь коментар
04.10.2025 14:23 Відповісти
И это плохо. Рабочие места и деловой оборот для врага.... Вот она новая эпоха безумия.... Не "киберпанк" с имплантантами а мировая гибридная война , где население Золотого Миллиарда своими деньгами оплачивает изготовление веревки, на которой их приговорили повесить
показати весь коментар
04.10.2025 17:42 Відповісти
...і робить це тихо
а трампон тільки киздить про Байдена та Обаиу
показати весь коментар
04.10.2025 14:53 Відповісти
Не может быть!
показати весь коментар
04.10.2025 16:06 Відповісти
Это и так понятно.
И все устройства с процессором от "кнр" давно передают данные дядюшке Ляо, на сервера
показати весь коментар
04.10.2025 17:40 Відповісти