5290 відвідувачів онлайн

Зеленський: Якщо відповідні країни перекриють схеми постачання в РФ компонентів для ракет і дронів, російська загроза стане значно меншою

зеленський

Президент Володимир Зеленський закликав партнерів перекрити схеми постачання в Росію західних компонентів для виробництва ракет і дронів.

Про це він заявив у вечірньому відеозверненні, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Якщо відповідні країни перекриють відверто ганебні схеми постачання в Росію критичних компонентів для виробництва ракет і дронів, російська загроза стане значно, значно меншою. Путін не вміє воювати без терору. І не було б у Росії жодної ракети й більшості дронів, а відповідно – і суттєвої шкоди нашій енергетиці, якби Росія не могла купувати або будь-яким іншим чином завозити компоненти західного виробництва саме для ракет і "шахедів", також – компоненти та станки з Південної Кореї, Японії, Китаю і Тайваню", - сказав президент.

За його словами, досі є багато європейського та американського постачання критичних компонентів у Росію. Зеленський зазначив, що йдеться про сотні тисяч компонентів.

"Це все має прямим наслідком те, що росіяни тероризують нашу країну, погрожують іще іншим країнам, поводяться просто підло й відмовляються від миру. Є конкретні речі, на які треба тиснути. І робимо все, щоб тиск спрацював. Світ має силу, щоб зупинити терор – будь-який терор. І Росія не виняток", - заявив глава держави.

Топ коментарі
+11
Якщо вам, підарам на Банковій, перекрити схеми пограбунку країни, та направити ВСІ ті гроші, що ви крадете в ЗСУ, то у нас буде більше ракет, більше ППО, а значить і "російська загроза стане значно, значно меншою".
Цей маланець думає, що ніхто нічого не бачить і не розуміє. Падла недообрізана.
показати весь коментар
06.10.2025 21:46 Відповісти
+10
от, який же зе!поц потужний!
у всьому винні буржуї зі своїми компонентами!
показати весь коментар
06.10.2025 21:45 Відповісти
+6
"... Про це він https://www.president.gov.ua/videos/dav-chitki-zavdannya-shodo-elektriki-shodo-obyektiv-generaci-8057 заявив у вечірньому відеозверненні..." - електрику вимкнули і цей шедевр я не побачу! Як тепер заснути, не знаю!!!
показати весь коментар
06.10.2025 21:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
от, який же зе!поц потужний!
у всьому винні буржуї зі своїми компонентами!
показати весь коментар
06.10.2025 21:45 Відповісти
Я якщо у Зеленсько конфіскували компоненти офшорів!
показати весь коментар
06.10.2025 21:57 Відповісти
і бігти нема куди!
показати весь коментар
06.10.2025 22:16 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2025 21:46 Відповісти
Да нет, они то как раз знают что все всё видят и понимают, потому и бояться выборов как огня. )
показати весь коментар
06.10.2025 22:30 Відповісти
які це країни?
показати весь коментар
06.10.2025 21:50 Відповісти
Китай
показати весь коментар
06.10.2025 22:40 Відповісти
якщо ті, а якщо ті, а якби ті, а сам ти що ?
показати весь коментар
06.10.2025 21:51 Відповісти
Якщо зеля не буде тирити і працювати на москалів, то буде перемога.
показати весь коментар
06.10.2025 21:53 Відповісти
А кому ця погань саржиться на постачання компонентів до кацапських ракет, якшо вона особисто контролювала розмінування акваторії Маріуполю та за 2 дні здала майже увесь Південь?
показати весь коментар
06.10.2025 21:53 Відповісти
скоро Бєня віддасть цього Боневтіка на розтерзання мудрому народу, занадто токсичний цей імітатор президента
показати весь коментар
06.10.2025 21:53 Відповісти
А якщо дадуть 500 томагавків і 50 батарей петріотів, то русні взагалі непереливки.
показати весь коментар
06.10.2025 21:53 Відповісти
Якщо десь перекриють то десь знову відкриють, це як перед ланцюгом мурашок поставити палець для того щоб вони не пройшли, це мабуть самий недолугий президент України який був.
показати весь коментар
06.10.2025 21:53 Відповісти
"це мабуть самий недолугий президент України який був" - Це ти тільки зараз почав усвідомлювати? на 7-му році дерибану країни? На 4-му році його відвертої зради і продажу України ворогу? Потужно ти роздуплився.
показати весь коментар
06.10.2025 22:00 Відповісти
Ракеты- это фигня, а вот в умном асфальте найдены все компоненты говноквартала.
показати весь коментар
06.10.2025 21:55 Відповісти
Ти поставки з Гідросили вже перекрив?
показати весь коментар
06.10.2025 21:56 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2025 22:00 Відповісти
Він якраз і кайфує на водопроводі що 3 рік будують
показати весь коментар
06.10.2025 22:05 Відповісти
Какие они ограниченные, турпые и некомпетентные!
" країни перекроють" - раз, два - перекрыли!
Понятно, кто-то другой виноват, а Я- Бубочка и никому ничего не должен... псц
показати весь коментар
06.10.2025 22:03 Відповісти
Ідіот кончений! В тебе 4 рік війни! Якщо відповідні країни досі не перекрили постачання компонентів, то якого біса вони повинні зараз його перекривати? Ска, я в кошмарному сні не могла побачити, що мою Батьківщину знищить гундосий гандон, який стрибав по сцені!
показати весь коментар
06.10.2025 22:05 Відповісти
Цього все текстами з вимогами Литвин кормить. А ще трохи, і Зельоні профукають, і кацапи переправляться через Дніпро. А може профукають по плану?
показати весь коментар
06.10.2025 22:05 Відповісти