9806 відвідувачів онлайн

"Крим - це Україна!", - президент ОБСЄ Самп’єтро

Президент ОБСЄ Пере Хуан Понс Самп’єтро

Президент ОБСЄ Пере Хуан Понс Самп'єтро виступив у Верховній Раді, де заявив про підтримку українських біженців та наголосив на необхідності звільнення трьох представників організації, яких незаконно утримує Росія.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

Понс Самп'єтро розповів, що Іспанія, звідки він родом, активно допомагає українцям, які рятуються від війни. Зокрема, понад 40 тисяч українських дітей нині відвідують іспанські школи.

Під час виступу президент ОБСЄ чітко заявив, що визнає Крим виключно у складі України: "Крим - це Україна!" - сказав він із трибуни парламенту.

Також Понс Самп'єтро закликав Росію негайно звільнити трьох представників ОБСЄ, яких незаконно утримують, та вшанував пам’ять українського політика Андрія Парубія.

Топ коментарі
+5
Подяка за чітку позицію!
показати весь коментар
07.10.2025 13:41 Відповісти
+1
цікаво, а як щоб самп'єтро заявив з трибуни ради, що нє всьо так однозначно, що кацапоротий крим нє бутєрброд.
яка б була реакція?
показати весь коментар
07.10.2025 13:27 Відповісти
+1
це треба було казати у лютому 2014!
про це було волати на весь світ у лютому 2014!
не жувати соплі, а ******* плєшиву крємлядь!
а, то, здрасьтє, роздуплився.
приїхав в наш папламент розказати нам, що крим це україна?
воно сьогодні поїде, а по києву полетять дрони ракети балістика.
показати весь коментар
07.10.2025 14:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
цікаво, а як щоб самп'єтро заявив з трибуни ради, що нє всьо так однозначно, що кацапоротий крим нє бутєрброд.
яка б була реакція?
показати весь коментар
07.10.2025 13:27 Відповісти
а з чого б він таку дурню поров? він нормальний чоловік
показати весь коментар
07.10.2025 14:17 Відповісти
це треба було казати у лютому 2014!
про це було волати на весь світ у лютому 2014!
не жувати соплі, а ******* плєшиву крємлядь!
а, то, здрасьтє, роздуплився.
приїхав в наш папламент розказати нам, що крим це україна?
воно сьогодні поїде, а по києву полетять дрони ракети балістика.
показати весь коментар
07.10.2025 14:22 Відповісти
він вам шось винен? волати треба було нев 2014, а в 2008, тоді коли русня поперла в Сирію. І не йому, а зокрема й всім нам - і вам також
показати весь коментар
07.10.2025 14:48 Відповісти
ніфіга ви мені лестите.
порівняли с головою обсє!
до речі, на сирію мені глибоко насрати!
як і на тайвань з непалом.
показати весь коментар
07.10.2025 14:58 Відповісти
"це треба було казати у лютому 2014"

ну так хуан в 2014 не был президентом обсе, может вообще в обсе не был
показати весь коментар
07.10.2025 14:52 Відповісти
ааа....
я ж не знав.
тоді треба відсмоктати йому!
показати весь коментар
07.10.2025 14:57 Відповісти
"тоді треба відсмоктати йому"

ну это как хочешь, тут кому что нравится
показати весь коментар
07.10.2025 15:00 Відповісти
Подяка за чітку позицію!
показати весь коментар
07.10.2025 13:41 Відповісти
Це Українець! Наша людина!

Друзі якщо ви вагаєтесь хто перед вами чи надійна чи ненадійна людина , запитайте чий Крим , будь яка затримка у відповіді або неоднозначна відповідь , перед вами прямий або опосередкований ворог і підар .
запамʼятайте це і розкажіть дітям ...
працює безвідмовно
користуйтеся браття сестри
показати весь коментар
07.10.2025 14:07 Відповісти
Дуже рідко коли політики мають совість, розум та сміливість , я має це все Самп'єтро ❤️ ! ...