6579 відвідувачів онлайн

Чоловік вдарив ножем патрульного полціянта під час затримання на Рівненщині. ФОТО

Житель міста Вараш, що на Рівненщині, вдарив ножем патрульного поліцейського під час затримання. Правоохоронці у відповідь на дії дебошира застосували вогнепальну табельну зброю.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура, інформує Цензор.НЕТ.

"Пізно ввечері 8 жовтня до поліції у Вараші надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік порушує громадський порядок, поводиться зухвало та чіпляється до людей, розмахуючи ножем. На місці події патрульні встановили, що дебошир – варашівець, раніше судимий за спричинення тяжких тілесних ушкоджень, який нині перебуває на іспитовому терміні", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на вимоги правоохоронців припинити свої протиправні дії чоловік не реагував і продовжував агресувати. Тоді патрульні застосували до порушника спецзасоби.

У Вараші чоловік напав з ножем на поліціянта

Під час затримання чоловік вдарив ножем у голову та спину одного з поліцейських, а ті, у відповідь, застосували вогнепальну табельну зброю, вистріливши двічі у ногу зловмисника.

І агресивного чоловіка, і патрульного поліцейського доставили до лікарні, наразі стан здоров’я в обох осіб задовільний.

Нападнику повідомлено про підозру. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Санкція статей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

У Вараші чоловік напав з ножем на поліціянта

Топ коментарі
+13
Пусть бы в Америке ножиком помахал. Минуты две б возможно ещё прожил
показати весь коментар
09.10.2025 17:40 Відповісти
+8
Звідки така впевненість? Відморозок з ножем це типовий ухилянт, СЗЧшник чи дезертир, який русню сциться, а в тилу серед жінок та дітей вдає з себе рембо
показати весь коментар
09.10.2025 18:15 Відповісти
+6
Шановні, спокійно. Це не про те, про що ви одразу подумали.
показати весь коментар
09.10.2025 17:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шановні, спокійно. Це не про те, про що ви одразу подумали.
показати весь коментар
09.10.2025 17:40 Відповісти
Ми одразу подумали про євреїв, які знущаються з України. То це точно не воно?
показати весь коментар
09.10.2025 17:49 Відповісти
כמובן, זו דעה שגויה
показати весь коментар
09.10.2025 18:05 Відповісти
אזוקנוואי
показати весь коментар
09.10.2025 18:18 Відповісти
Звідки така впевненість? Відморозок з ножем це типовий ухилянт, СЗЧшник чи дезертир, який русню сциться, а в тилу серед жінок та дітей вдає з себе рембо
показати весь коментар
09.10.2025 18:15 Відповісти
О, медикиня з 92-ої ОШБ тут як тут
показати весь коментар
09.10.2025 18:32 Відповісти
О, і ухилянт одразу вискочив свого відмазувати!
показати весь коментар
09.10.2025 19:06 Відповісти
Пусть бы в Америке ножиком помахал. Минуты две б возможно ещё прожил
показати весь коментар
09.10.2025 17:40 Відповісти
Власне так.В ногу можна стріляти коли агресивно,але без зброї просто йде на копа.Але коли вже з ножем - то тільки в голову або серце...
показати весь коментар
09.10.2025 17:44 Відповісти
Звичайно, він ж білий.
показати весь коментар
09.10.2025 17:45 Відповісти
але нашу дівчинку встигла чорножопа мавпа зарізати
показати весь коментар
09.10.2025 18:17 Відповісти
Доацап не намагайся видати себе за українця бо всерівно твій сморід даоеко чути
показати весь коментар
09.10.2025 19:47 Відповісти
Не все так просто в Америці як вам здається.
https://www.youtube.com/watch?v=GF3G9sojl2Q Дивіться реальне життя.
показати весь коментар
09.10.2025 19:07 Відповісти
Чекаю відео із бодікамер - не все там може бути "так просто"
показати весь коментар
09.10.2025 17:42 Відповісти
О!!! Я вас вспомнил. Вы требовали, для домашнего архива, 4 видео с бодикамер ТЦК. Как отримали?
показати весь коментар
09.10.2025 18:07 Відповісти
Отримав, але якість "Зерро" і скомпанована а не непреривна !!! Надішліть оригінал....
показати весь коментар
09.10.2025 18:12 Відповісти
+++
показати весь коментар
09.10.2025 20:27 Відповісти
Це воно зі скіфом хижаком на людей кидалося?

показати весь коментар
09.10.2025 17:50 Відповісти
https://youtu.be/bommBV-22ww
показати весь коментар
09.10.2025 17:52 Відповісти
https://rozetka.com.ua/ua/rztk_kdb58/p352174983/
показати весь коментар
09.10.2025 18:48 Відповісти
RZTK - це бренд розетки, під яким вона зараз замовляє у Китаї різні речі (скорочено від ROZETKA). Бачив, наприклад, у них дриль з такою назвою. Зазвичай це репліки товарів від більш-менш відомих на ринку виробників. І з цим ножиком така сама історія ))
показати весь коментар
09.10.2025 19:44 Відповісти
надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік порушує громадський порядок, поводиться зухвало та чіпляється до людей, ********** ножем

ще раз!
мєнти виїжджають на місце правопорушення, де якийсь дебіл, озброєний ножем погрожує життю громадян?
і знаючи це, мєнт отримує поранення від саме цього неадеквата саме цим ножем?
я все правильно зрозумів?
україна приречена!!!
країною керують дегенерати!
спокій громадян забезпечують імбецили!!!
показати весь коментар
09.10.2025 17:54 Відповісти
Ізраїль ... атракціон «Автодром» ... дитина вступила на наелектризовану підлогу, його вдарило струмом, і він закричав від болю ... далі лікарня парамедики . Батьки стверджують, що обслуговуючий персонал не надав жодної допомоги, а навпаки, поставився до ситуації несерйозно і навіть сміявся, сміялися всі гості

Ізраїль наречений?
країною керують дегенерати?

США У Х'юстоні (Техас) загинув 11-річний хлопчик, у якого вистрілив житель міста після того, як дитина зателефонувала у двері його будинку і втекла.
США обречений?
країною керують дегенерати?
продовжувати?
де спокій громадян забезпечують НЕ імбецили ???
показати весь коментар
09.10.2025 18:14 Відповісти
показати весь коментар
09.10.2025 19:16 Відповісти
бузина приречена !!! чи марьяна ?
коли країнами керують дегенерати чи дідько !?!
показати весь коментар
09.10.2025 20:24 Відповісти
дуже витончений гумор!
у 95 кварталу на концерті підслухало?
весь зал риготав до усцачки?
показати весь коментар
09.10.2025 20:27 Відповісти
"Я бачу, ви далеко підете"
Ви відстали від стада #обликів ?
показати весь коментар
09.10.2025 23:14 Відповісти
Не за баром ...
Це за баром ? Чи перед баром?
показати весь коментар
09.10.2025 18:28 Відповісти
НЕ все так однозначно. Якщо суд випустив підозрюваного на іспитовий термін за тяжкі тілесні то може злочинець є законослухняний хлоп. Погано шо ніж під ребра не отримав суддя з прокурором які вирішили що тяжкі тілесні ушкодження не є серйозним злочином
показати весь коментар
09.10.2025 18:16 Відповісти
Звісно, відео з боді камери не буде.
показати весь коментар
09.10.2025 18:17 Відповісти
"...всю свою жизнь он положил на то, чтобы жить за счет общества. Но общество не хотело, чтобы он жил за его счет. Он не выдержал этого противоречия и умер."
показати весь коментар
09.10.2025 18:54 Відповісти
А, що в Україні поліція є?
показати весь коментар
09.10.2025 19:30 Відповісти
Тепер засуджених за важкі злочини знову на в/облік поставили ,тепер зрозуміло чому мєнт був поруч?,бо якби на виклик "про розмахування ножем" то хрін би він підійшов,а це,мабуть,банальне доставлення на фронт.
показати весь коментар
09.10.2025 19:41 Відповісти
Шкода, що не пристрелили. За замах на вбивство поліціянта 7 років?
показати весь коментар
09.10.2025 19:58 Відповісти