7684 відвідувача онлайн

Збройні сили Білорусі за наказом Лукашенка приведені у стан повної боєготовності: в Міноборони країни кажуть, що то перевірка

армія РБ

Збройні сили Білорусі за наказом Олександра Лукашенка, який захопив владу в країні, приведені у стан повної бойової готовності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Міноборони Білорусі.

Як зазначається, проводиться комплекс заходів щодо приведення військ у найвищий ступінь бойової готовності з метою перевірки.

"Ряд підрозділів збройних сил здійснять комплекс заходів щодо переведення у бойову готовність, висунуться у призначені райони та виконають заходи, визначені у розпорядженні", - йдеться у повідомленні.

Більше інформації щодо раптової перевірки стану боєготовності армії Білорусі на цю мить немає.

Топ коментарі
+8
Коленька, сынок!
Неси папин автомат и фуражку.
Папа миру грозить будет...
показати весь коментар
11.10.2025 09:49 Відповісти
+5
приведені у стан повної бойової готовності.
Картоплю копати ?
показати весь коментар
11.10.2025 09:46 Відповісти
+5
можуть атакувати Україну. як зробили кацапи в 2022р. А в Україні всі й досі на планеті рожевих поні, бо кловуни.

показати весь коментар
11.10.2025 09:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
приведені у стан повної бойової готовності.
Картоплю копати ?
показати весь коментар
11.10.2025 09:46 Відповісти
Бульбошка,бульбошка,идем копать картошку !!))
показати весь коментар
11.10.2025 09:51 Відповісти
Самозваного орка, лякають вагнерівці з пригожиним??
показати весь коментар
11.10.2025 10:31 Відповісти
Коленька, сынок!
Неси папин автомат и фуражку.
Папа миру грозить будет...
показати весь коментар
11.10.2025 09:49 Відповісти
Не смішно. Ніколи не цікавилися, чим наші хлопці стримують кацапню? Чи зомбімарафон дивитесь?
показати весь коментар
11.10.2025 11:13 Відповісти
можуть атакувати Україну. як зробили кацапи в 2022р. А в Україні всі й досі на планеті рожевих поні, бо кловуни.

показати весь коментар
11.10.2025 09:51 Відповісти
Нащо їм Україну атакувати? Вони й так на ладан дихають.
показати весь коментар
11.10.2025 10:52 Відповісти
ану сам подумай, включи мозк
показати весь коментар
11.10.2025 11:02 Відповісти
Воно то логічно. Але він з 22-го петляє щоб прямо не вступати у війну, бо відношення до них потім буде інше в світі.
показати весь коментар
11.10.2025 11:14 Відповісти
петляв як міг, але пуйло заставив. бити по мозирю і по скупченню військ
показати весь коментар
11.10.2025 18:57 Відповісти
Ах тыж, рыжий лысый и усатый Та-ра-кан!
Таракан, Таракан, Тараканище!

Скорее всего ничего не будет, но как например при сообщении о взрывных устройствах, 99% которых бывают ложными, нашим наверное придется держать недалеко от Белорусской границы несколько большее количество войск, что оркам уже какая никакая помощь от это гада.
показати весь коментар
11.10.2025 10:09 Відповісти
Може Окурок таки заставив Шуріка відкрити 2 фронт? Шурік,кажуть,ще в 22-му претендував на Волинську і Рівненську області...
показати весь коментар
11.10.2025 10:14 Відповісти
Щуріка
показати весь коментар
11.10.2025 10:41 Відповісти
Другий ******. Чергова Возняк, щоб ми на кордони сили тримали а не перекинули іх на схід.
показати весь коментар
11.10.2025 11:00 Відповісти
ніт ,скоріше Польші провокацій підкинуть ...нехотілося б ...
показати весь коментар
11.10.2025 11:07 Відповісти
Картопляний пацюк грає з вогнем
показати весь коментар
11.10.2025 12:08 Відповісти
Из-за маневров Лукашенлини Украина вынуждена держать немалые силы на границе. Его вклад в общее дело с московскими братьями.
показати весь коментар
11.10.2025 13:21 Відповісти