3921 відвідувач онлайн

Чоловік підірвав гранату під час конфлікту у Лозовій: є загиблий, поранено 17-річного хлопця

У Лозовій вибухнула граната

У Лозовій Харківської області через підрив гранати двоє людей отримали поранення, один із поранених помер у лікарні.

Про це повідомила журналістам речниця Харківської обласної прокуратури Валерія Чиріна, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Увечері 10 жовтня в місті Лозова стався конфлікт між трьома чоловіками. Під час суперечки 48-річний чоловік дістав, ймовірно, гранату РГО, привів її в дію, від’єднавши запобіжну чеку, та кинув у бік опонентів. Унаслідок вибуху поранено 39-річного чоловіка та 17-річного хлопця. 39-річний постраждалий помер у лікарні", - розповіла Чиріна.

За її інформацією, правоохоронці затримали чоловіка, що підірвав гранату.

"Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - зазначила речниця прокуратури.

Топ коментарі
+7
З дитинства не довіряю тим РГО та РГН з древніми потрісканими пластиковими запалами.
Свого часу топив ті запали в болоті ящиками ))
Як у цього додіка вона ще дома сама по собі не спрацювала - дивно.
Єдиний варіант - шукати у волонтерів перехідники та вкручувати УЗРГМку. Тоді нормальний агрегат. РГО навіть краща за ефку. Гарантовано уламки, а не так як ефки часто. Навпіл.
показати весь коментар
11.10.2025 15:37 Відповісти
+4
нема чого дойобуватись до військових
показати весь коментар
11.10.2025 15:50 Відповісти
+3
Ех, були часи... Пригадуєш той пятачок - від НП2 зліва маркет, парк з космонавтом, шаурма - і купа магазинчиків туди пішли до розвилки ))
Я й зараз тут зовсім недалеко, але в Лимані вже не був з кінця 23-го.
Там, повір мені, б/к в кожній хаті стільки кинули, що вистачило б озброїти цілий батальйон ))
Вічна тема з переїздами...
Все зібрали?
Все!!!!
Хєр. Хожу по хатам. І КАМАЗ за мною. Б/к та снаряга - фіг ще з нею, але зброя!!!!! ніколи не зрозуміти рівня разгільдяйства ))
показати весь коментар
11.10.2025 17:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кожен день пішли в хід гранати
показати весь коментар
11.10.2025 15:23 Відповісти
Мда... колись друган пропонував купити ПКМ недорого, а в мене кладовка так забита була всяким хламом, шо я відмовився. Не було де тримати. А зараз думаю - мабудь треба було брати. А друган більше не продає - пішов в депутати регіонального масштабу...
показати весь коментар
11.10.2025 15:31 Відповісти
Тепер, мабуть, запропонує вам бойову машину
показати весь коментар
11.10.2025 18:17 Відповісти
показати весь коментар
11.10.2025 15:37 Відповісти
Я їх взагалі боюся. Нє, є і з цілими запалами. На Лимані я таку, з трісувшим запалом, на хаті лишив. На стіні висіти.
Не знаю що з нею вже робили ті, що після нас заселилися.
показати весь коментар
11.10.2025 17:11 Відповісти
показати весь коментар
11.10.2025 17:24 Відповісти
Зброя ні, а от бк... Якщо я особисто з забаранених пі...рів скільки назнімав... На мені було 120 патронів виданих, а коли звільнявся- рюкзак повен здав.
показати весь коментар
11.10.2025 17:56 Відповісти
Якось жорсткувато було у вас. У нас - бери скільки унесеш. З підарів бронебійні 5,45 з чорною каймою. Ми їх під Ізюмом нагребли цілу піраміду розміром з піраміду Хеопса ))
показати весь коментар
11.10.2025 18:06 Відповісти
Та бк було, просто не отримував ніхто. Вистачало під--ського. Як і автоматів.
показати весь коментар
11.10.2025 18:35 Відповісти
А харчевня біля заправки? Дешево і смачно. Кажуть, рознесли.
показати весь коментар
11.10.2025 17:58 Відповісти
Нагадай, де там заправка?
Там де далі справа школа розйобана?
А далі блок-пост і дорога на Торське, вірно?
ніколи там не зупинявся.
показати весь коментар
11.10.2025 18:03 Відповісти
Це згадав ще.
Лиман. Приватний сектор. Топаю в магазинчик по перевулку
Якісь хлопці смажать шашлики. Проходжу мимо метрів 10 - розрив гранати.
Красавці, мля!
Назад - усі живі, якомусь упьоздолу приспічило в колодязь кинути, по телефону з жінкою поругався.
Канонада п'яна стояла щовечора.
Не те, щоб сам не дозволяв собі трохи розслабитися, але не уявляю - нахрєна стріляти по ночам?
показати весь коментар
11.10.2025 18:00 Відповісти
А в армян не був у магазинчику? Там шнапс завжди був. Їх штрафують, конфіскують, а вони знову везуть. Пароль- ;Спецзаказ;.
показати весь коментар
11.10.2025 18:02 Відповісти
))))))))))))))))))))))))))) Товста така армянка, стара.... Знаю-знаю. Коньяк там брав в неї.
показати весь коментар
11.10.2025 18:04 Відповісти
Теж було! А найбільше вражень коли їхав із Слов'янська, а в багажнику- два ящика горілки. Один на управління замовили, а от інший уже собі з хлопцями взяв. І якраз отам де спуск-коло перед двома магазинами, мене ВСП спинила. До хати- фігня, я біля алкомаркета жив. Ото тіпонуло! Ну, показую паспорт, а я там же, поряд народився- мати на практиці була, вискочила заміж, народила- розлучилася і немовлям мене на малу Батьківщину в Суми привезла. Веспер подивився в паспорт, на мене- а я- патли, по гражданкє, Каже ;О, то Ви місцевий?;
І тут я відчув що у мене виросли крила. Кажу- ;А шо, нє видна шо нє ваєнний?;.
І хлопці на блочику, бачу, починають ржати. Вони мене знали, ще й номера на машині сумські... Ну, він паспорта віддав, рушаю, а ноги як ватні, ледь не заглох...
Ото пронесло!
показати весь коментар
11.10.2025 18:22 Відповісти
Лиман. Та сама НП №2. Ми в Ставках жили, а в Терни їздили.
Побратиму приходить посилка від цивільних друзів. Вічно волонтерка йшла піддонами, ніяких зайвих думок.
Сам був на позиції, переадресував на мене.
ВСП.
Покажіть.
Якісь смаколики, напевно, тушняк якийсь, бо тяжкувата.
Ящик, мля, горілки!
По Пошті.
Начальник кримінального розшуку, його якийсь там кум. Пожартував.
Хто влетів? Я влетів!
Вилили...
Ротний приїхав, владнали.
Тепер побратим мені по життю винен. До речі, на днях з ВЛК повертається в Славік, як завжди чекаю на віскі ))
показати весь коментар
11.10.2025 18:34 Відповісти
О, до речі: НП- ВСП чергували і посилки перевіряли. А от Укрпошта... Дружину не попросиш, мені батько посилки відправляв. Купує, переливає в півторалітрові пляшки і відправляє. Так всі робили. А я пораненому другу барсєтку на Кам'янське відправив з двома десятками патроніВ. Норм дійшло.
показати весь коментар
11.10.2025 18:38 Відповісти
👍
показати весь коментар
11.10.2025 15:40 Відповісти
нема чого дойобуватись до військових
показати весь коментар
11.10.2025 15:50 Відповісти
всяка дічь *********** а потім кричить - мамо,дай циці.ну ***....
показати весь коментар
11.10.2025 16:11 Відповісти
Неадекват поседить років 15. Може порозумнішає, якщо на "зоні" виживе
показати весь коментар
11.10.2025 18:21 Відповісти
Багато людей загинуло боячись витягти нiж
показати весь коментар
11.10.2025 19:13 Відповісти
Деякі ДЕБІЛИ виступають за Вільний обіг ЗБРОЇ. Як результат гинуть і будуть гинути тисячі невинних людей! Безпечіше відразу повбивати ДЕБІЛІВ виступають за Вільний обіг ЗБРОЇ. Мають бути максимум це ТРАВМАТИ!
показати весь коментар
11.10.2025 20:40 Відповісти