6955 відвідувачів онлайн

Мешканці Брянщини вночі чули численні вибухи, ймовірно, атаковано електропідстанцію у Вигоничах, - ASTRA. ВIДЕО

У ніч проти неділі, 12 жовтня, мешканці селища Вигоничі Брянської області РФ повідомляли про численні вибухи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал ASTRA.

Як стверджується, під удар потрапила місцева електропідстанція. Також місцеві мешканці публікують кадри із місця атаки.

Офіційного підтвердження інформації на цю хвилину немає.

Топ коментарі
+12
Вогню засобів ППО не чуть... Мабуть, "не ждали"...
показати весь коментар
12.10.2025 08:05 Відповісти
+12
бабко село не цікаве , де удари по мацквабаду ?
показати весь коментар
12.10.2025 08:07 Відповісти
+9
Судячи по звуку, або КР або реактивні дрони, що є добре.
показати весь коментар
12.10.2025 08:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вогню засобів ППО не чуть... Мабуть, "не ждали"...
показати весь коментар
12.10.2025 08:05 Відповісти
бабко село не цікаве , де удари по мацквабаду ?
показати весь коментар
12.10.2025 08:07 Відповісти
Це "село" годує московських кацапів... М"ясокомбінат, маслозавод... Ще з радянських часів вся харчова промисловість суміжних з Московською, областей, переважно забезпечувала продуктами, Москву... А відсутність ППО, під час нальоту - просто "нежданчик"... Де нам ще, відпрацьовувавть бойове застосування нових засобів ураження, як не на прикритих засобами ППО, об"єктах?... Почнем з "другосортних", а потім перейдем і до стратегічних... Так завжди робиться... А якщо "завод пластикових виробів", перевели на увипуск пластику, для "шахєдів" - то теж непогано...
показати весь коментар
12.10.2025 09:24 Відповісти
Щоб жити по москві треба накласти багато ракет і іншого, щоб пробили ПВО. В головне, треба дочекатися опалювального сезону в москві.
показати весь коментар
12.10.2025 09:35 Відповісти
Щоб бити....
показати весь коментар
12.10.2025 09:37 Відповісти
Судячи по звуку, або КР або реактивні дрони, що є добре.
показати весь коментар
12.10.2025 08:23 Відповісти
Може туди і РСЗО добивають.
показати весь коментар
12.10.2025 08:26 Відповісти
Кацапи лапотні, вам же казали, не куріть махорку так де ніззя. Ось тому до вас і прилетів звіздець. І так буде весь час, поки ви не подохнете.
показати весь коментар
12.10.2025 08:34 Відповісти
Белгород, брянськ, то не маска.. їм на то плювати.
Вимкнути велике місто - оце результат би був
показати весь коментар
12.10.2025 08:53 Відповісти
Эх, таки разгорается война между Брянской и Белгородской республиками, пора вводить миротворцев из Украины.
показати весь коментар
12.10.2025 09:17 Відповісти
Для начала кацап, мы выведем тебя отсюда в бан.
показати весь коментар
12.10.2025 13:07 Відповісти
пуйлу цих не шкода,а зєля сциться москві зробити боляче 🤬
показати весь коментар
12.10.2025 09:35 Відповісти
І що, брянська область без світла? Ні.
Значить, це чергова імітація атвєткі рашистам від Боневтіка.
показати весь коментар
12.10.2025 10:32 Відповісти
вигоничі, це москва чи ні?
показати весь коментар
12.10.2025 10:48 Відповісти