7999 відвідувачів онлайн

Зеленський зустрінеться з західними союзниками в Лондоні, - Макрон

Зеленський у Вашингтоні: мирні переговори почнуться з припинення вогню

Президент України Володимир Зеленський особисто братиме участь у зустрічі "коаліції охочих". Вона має відбутися в п'ятницю, 24 жовтня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Sky News

Очільник Франції Емманюель Макрон оголосив, що у п'ятницю, 24 жовтня, в Лондоні відбудеться зустріч "коаліції охочих".

"Зустріч відбудеться напередодні очікуваних переговорів між президентом США Дональдом Трампом і Путіним у Будапешті протягом найближчих тижнів і після того, як Зеленський минулого тижня зустрівся з Трампом у Білому домі.

Лідери так званої Коаліції охочих проведуть переговори у Великій Британії", - повідомив Макрон журналістам після зустрічі європейських лідерів у словенській Порторожі.

Деякі лідери приєднаються до переговорів у п’ятницю віртуально, інші братимуть участь особисто.

Макрон також зазначив, що зустріч Трампа і Путіна — це позитивний крок, однак наголосив: Україна має бути залучена до будь-яких переговорів, які стосуються її майбутнього:

"Якщо вони збираються обговорювати долю України, українці мають сидіти за столом. Якщо вони обговорюють питання, що впливають на безпеку Європи, європейці повинні також бути за цим столом".

Топ коментарі
+7
А чому не запросити їз до Києва? Мівіною почастувати тощо. І кошти заощядятся і може обстрилу столиці не буде. Чи за казений кошт мівіну наш лІдор краще жре за кордоном?
показати весь коментар
21.10.2025 06:49 Відповісти
+5
Лягушка-путішєствєнніца патужная
показати весь коментар
21.10.2025 06:56 Відповісти
+4
Довбней багато. Аж 73% від тіх хто прийшов на виборчи дільниці в 2019 році.
показати весь коментар
21.10.2025 06:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шашлычник. Позор. ... Я голосовал за это дерьмо. Безбожник. Как можно было звать на шашлыки вместо ввода военного положения. Это предательство, саботаж и государственная измена.
показати весь коментар
21.10.2025 06:39 Відповісти
Я, ні.
показати весь коментар
21.10.2025 06:46 Відповісти
Довбней багато. Аж 73% від тіх хто прийшов на виборчи дільниці в 2019 році.
показати весь коментар
21.10.2025 06:51 Відповісти
а ідіотів, які не прийшли на виборчі дільниці все ж трохи менше, на два з половиною мільйона.
показати весь коментар
21.10.2025 06:55 Відповісти
А якби прийшли, могло б бути інакше. Могло б. А може й ні.
показати весь коментар
21.10.2025 07:28 Відповісти
ні, не могло. Бо не прийли би. Річ у тому, що у будь-якому суспільстві ідіоти завжи є, і їх кількість плюс-мінус однакова і стала.
показати весь коментар
21.10.2025 07:52 Відповісти
Особісто, Лондон, не Париж, охочих. За чий рахунок?
показати весь коментар
21.10.2025 06:45 Відповісти
А чому не запросити їз до Києва? Мівіною почастувати тощо. І кошти заощядятся і може обстрилу столиці не буде. Чи за казений кошт мівіну наш лІдор краще жре за кордоном?
показати весь коментар
21.10.2025 06:49 Відповісти
показати весь коментар
21.10.2025 06:53 Відповісти
готують якусь пакость, хочуть зіпсувати трампу зустріч з путіним.
показати весь коментар
21.10.2025 06:52 Відповісти
З куйлом?
показати весь коментар
21.10.2025 06:54 Відповісти
ні, з муйлом.
показати весь коментар
21.10.2025 06:56 Відповісти
Лягушка-путішєствєнніца патужная
показати весь коментар
21.10.2025 06:56 Відповісти
Не растет кокос.
показати весь коментар
21.10.2025 06:58 Відповісти
Сільки воно народних коштів проїжджає...
В ми донатимо на озброєння,теплий одяг...за одну поїздку можна пару взводів одягти і озброїть...
І привозить вагон обіцянок...а інколи і не привозить...
показати весь коментар
21.10.2025 07:02 Відповісти
Буде знову просити шторми та скальпи? Бо щось вони так і не летять по ерефії, закінчилися чи що.
показати весь коментар
21.10.2025 07:02 Відповісти
Чергове ППР?
показати весь коментар
21.10.2025 07:29 Відповісти
Болгарія заявила, що готова пропустити літак путіна до Будапешту. А вона казала, що готова випустити той літак назад?
показати весь коментар
21.10.2025 08:07 Відповісти
подібно,що з БУДАПЕШТОМ "УСЬО ПРОПАЛО" ???
показати весь коментар
21.10.2025 09:35 Відповісти
Володя, у України на сьогодні нема жодного союзника, якщо мова йде про союзницьтво у війні. Бо нема жодного міждержавного Договоруп, у якому б йшлося про нього!
показати весь коментар
21.10.2025 10:06 Відповісти
А толку від тіжєї зустрічі? Кожного дня Воно літає по всьому світу і витрачає мільйони доларів США, які міг би направити на оборону. А так ганяють літак по всьому світу, щоб зробити Потужнє фото Чогтирижди ухилянта у військовому однострої і щоб "Скумбрія" вигуляла новий костюм і брошку.
показати весь коментар
21.10.2025 10:32 Відповісти