7772 відвідувача онлайн

Ліквідація сина російського генерала Марзоєва КАБом на окупованій частині Запорізької області. ВIДЕО

Українські розвідники оприлюднили відео ліквідації Василя Марзоєва - сина російського генерала, який атакував житлові квартали Херсонщини.

Відео оприлюднило ГУР МО, передає Цензор.НЕТ.

"15 жовтня 2025 року бійці зведеного загону БПЛА Департаменту активних дій ГУР МО України під час аеророзвідки на Запорізькому напрямку фронту виявили позицію операторів дронів російських окупаційних сил у районі села Плавні Василівського району.

За здобутими розвідниками координатами успішно полетіла керована авіабомба - закобзонити російських убивць", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у момент удару на позиції перебував московитський лейтенант Марзоєв, командир взводу 108-го парашутно-десантного полку 7-ї десантно-штурмової дивізії російської окупаційної армії.

Знищення сина російського генерала КАБом. ГУР оприлюднило відео

Його та інших загарбників було знищено КАБом.

Ліквідація Василя Марзоєва

Командира російського розвідувального взводу, лейтенанта Василя Марзоєва ліквідували на окупованій частині Запорізької області.

Він був сином російського генерала Аркадія Марзоєва. У липні СБУ повідомила йому та ще чотирьом російським генералам про підозру. Вони командували обстрілами цивільних будинків у Херсонській області з січня по жовтень 2023 року.

Внаслідок атак загинули щонайменше 113 людей, серед них троє дітей. Ще понад 280 людей дістали поранення.

Топ коментарі
+15
Мєрзька якась фамілія у цих виродків "Мерзоєв..." Фу, млять ...
показати весь коментар
27.10.2025 14:56 Відповісти
+14
На одного "хорошего" русского стало больше. Земля стекловатой.
показати весь коментар
27.10.2025 14:56 Відповісти
+14
Щеб папку відправити до синочки щоб разом на концерті відсвяткували прибуття до пекла.
показати весь коментар
27.10.2025 14:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Геніально! Талановито!😂
показати весь коментар
27.10.2025 14:56 Відповісти
- Чи може син генерала стати маршалом?
- Ні, у маршала є свій син!
показати весь коментар
27.10.2025 14:56 Відповісти
Тут швидше - чи може син маршала здохнути як син генерала ? Звісно що може , над цим працюють .
показати весь коментар
27.10.2025 19:17 Відповісти
На одного "хорошего" русского стало больше. Земля стекловатой.
показати весь коментар
27.10.2025 14:56 Відповісти
Мєрзька якась фамілія у цих виродків "Мерзоєв..." Фу, млять ...
показати весь коментар
27.10.2025 14:56 Відповісти
Казанський татарин. Туди його в казань.
показати весь коментар
27.10.2025 15:11 Відповісти
Щеб папку відправити до синочки щоб разом на концерті відсвяткували прибуття до пекла.
показати весь коментар
27.10.2025 14:57 Відповісти
чудово....
показати весь коментар
27.10.2025 14:58 Відповісти
Єх вася,вася!
7 год вчився на лейтенанта і ... вмер.
показати весь коментар
27.10.2025 14:59 Відповісти
Краса🥰
показати весь коментар
27.10.2025 15:07 Відповісти
Та не марзоев а мразота...
показати весь коментар
27.10.2025 15:13 Відповісти
Така вона карма.
показати весь коментар
27.10.2025 15:31 Відповісти
отак народжувати окупантів
показати весь коментар
27.10.2025 15:34 Відповісти
У мене не стільки радощів з цього приводу, скільки питань. Зокрема, а де діти нашіх генералів і взагалі можновладців? Чому вони не на фронті? Цей факт може обіграти ворожа пропаганда. Щось на зразок того: дивіться, наша золота молодь на передовій, а їхня б'ється за перемогу по тилових кабаках, або десь у Європах. Якось так.
показати весь коментар
27.10.2025 15:56 Відповісти
А ось це вже іпсо, ви повинні просто радіти, а не задавати такі питання.
показати весь коментар
27.10.2025 16:19 Відповісти
А з чого радіти? Ну, хіба що одним ворогом менше стало. Можливо. Але ми і так знаємо, що їх кожного дня менше стає. Хіба що це не якийсь простий "летёха", а генеральський синок. А так, яка його бойова цінність? Відносно невелика. От якби самого генерала грохнули...
показати весь коментар
27.10.2025 16:37 Відповісти
Уявляєте собі, там багато хто думає "та что там етіх хохлов, что оні сдєлают? Ми іх - одной лєвой, просто пріказа нє било".
Одна з причин, чому радо йдуть на контракт. Бо "хохлов вот-вот додавят, война окончітся, надо успєть хапнуть дєнєг".
Самовпевненість кацапська.
Думав, що генералів син - то безсмертний, значить.
Облом.
показати весь коментар
27.10.2025 17:38 Відповісти
Возражений не имеется.
© Желаю что бы все!!!
показати весь коментар
27.10.2025 16:25 Відповісти
Земля бетоном мразотнику мразоєву і смерть всім кацапам
на украінській землі 🤬
показати весь коментар
27.10.2025 16:53 Відповісти
Ех, не купатися йому у фонтанах Рашки, не пити горілку з туфлі, не битися зі своїми спільниками.
Така вона марзота, хоч на добрива згодиться
показати весь коментар
27.10.2025 17:19 Відповісти
Це не Василь, це Васілій
показати весь коментар
27.10.2025 17:43 Відповісти
он же так хатєл жить! хатєл тоже стать гєнєралом...бяда то кака! ой бяда...
показати весь коментар
27.10.2025 17:55 Відповісти
У мене питання:
де діти українських генералів і влади?

А вони в Європі, на відпочинку...
показати весь коментар
27.10.2025 18:01 Відповісти
От куда мама відправила сина, пішов вбивати невинних людей, на радість придуркам з кремля. І от вона тепер не буде мати сина, невістки і внуків