11239 відвідувачів онлайн

Генштаб Польщі заявив про зростання антиукраїнської пропаганди РФ

Польща

Генштаб ЗС Польщі повідомив про зростання російських психологічних операцій, спрямованих на розпалювання антиукраїнських настроїв у країні на тлі дискусій про мирні переговори щодо завершення війни РФ проти України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в дописі польського військового відомства у Х.

Зокрема зазначається,  що російські сили проводять операцію тиску проти України, які мають створити атмосферу страху і відчуття загроз, нібито "пов'язаної з перебуванням українців у Польщі".

Польщі підбурюються антиукраїнські настрої. Ці дії поділяються на кінетичні події (підпали українських автомобілів, закриття антивоєнних муралів) та інтенсивну наративну діяльність в Інтернеті - на порталах та акаунтах осіб, які пропагують настрої ненависті до України.

Зростання антиукраїнських настроїв спостерігається в місцях, де знаходяться вузли допомоги з переправлення зброї або підтримки воюючої України (наприклад, Гдиня, Гданськ)", – зазначають у Генштабі ЗС Польщі.

Генштаб Збройних сил Польщі зазначає, що Росія намагається використовувати тему Волинської трагедії для маніпуляцій. Москва прагне створити враження, що "українці становлять для Польщі більшу загрозу, ніж сама Росія".

Як підкреслюють у відомстві, мета такої інформаційної кампанії - викликати серед поляків негативні емоції щодо України. Це, на думку Генштабу, має змусити громадян тиснути на владу, спонукаючи її ухвалювати рішення, які йдуть у розріз із національними інтересами Польщі.

Також у Генштабі зауважують, що "акції саботажу є частиною узгоджених дій російських спецслужб", спрямованих на ослаблення підтримки України та сприяння російській агресії.

Топ коментарі
+9
У Європі Кібер-поліція, але вибачте на слові,
лиже яйця.
Колись я надіслала в поліцію інформацію з Телеграму про російський сайт, який відверто в
Німеччині продає наркотики. Вказано локація, учасників, впритул до ідентифікації
по прізвищах.
І сайт досі існує, і все нормально для них.
Всі сайти повинні контролюватись і такі акаунти, які займаються
поширенням ворожнечі, мови ненависті, антизаконною діяльністю
повинні видалятись за 24 години.
показати весь коментар
04.11.2025 06:45 Відповісти
+7
Дурня. Якби українці працювали 18 годин на добу, тільки за їжу і тоді б їм пригадали "волинську різню".
показати весь коментар
04.11.2025 08:30 Відповісти
+5
в Україні на Банковій антиукраїнська операція - і дуже успішна
показати весь коментар
04.11.2025 07:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У Європі Кібер-поліція, але вибачте на слові,
лиже яйця.
повинні видалятись за 24 години.
показати весь коментар
04.11.2025 06:45 Відповісти
Проблеми розповсюдження російської пропаганди, це не питання кібєрполіції, від слова зовсім.
Ви не розумієтє про що йде мова.
Проблема у іншому.
Зеленьський витрачає мільярди на утримання самого себе і пропаганду самого себе, ні копійки не виділяючи на промоушн України закордоном і контрпропаганду.
Ця влада розумово обмежена із часів Цирку, де вони всі працювали. І робити креативні речі ДЛЯ УКРАЇНИ вони ментально не в змозі.
показати весь коментар
04.11.2025 12:40 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=gEDH0NuHA3k

Розпалюючи сканал у Венесуелі , Трамп відкриває Карибську кризу-2. Росія заявляє підтримку Венесуелі разом з Китаєм . Іран підтримає!

ось це буде те що Україна піде на 2-йплан
показати весь коментар
04.11.2025 06:53 Відповісти
в Україні на Банковій антиукраїнська операція - і дуже успішна
показати весь коментар
04.11.2025 07:38 Відповісти
Поляки насамперед зацікавлені в бампері між ними і ***********. Поляки тричі втрачали державність. Це завжди ставалося після того як вони починали доколупуватися до українців. Їм здається що тепер вони "під парасолькою НАТО", але ... клята закономірність вказує на інше.
показати весь коментар
04.11.2025 07:55 Відповісти
До Навроцького такого не було.4
показати весь коментар
04.11.2025 08:02 Відповісти
Якби українські втікачі менше розважалися та менше ходили до ресторацій, а бодай трохи допомагали Війську України, то жодне фсб не змогло б провести операцію.
показати весь коментар
04.11.2025 08:15 Відповісти
Дурня. Якби українці працювали 18 годин на добу, тільки за їжу і тоді б їм пригадали "волинську різню".
показати весь коментар
04.11.2025 08:30 Відповісти
Польський блогер зайшов у львівський супермаркет. Показав завалені продуктами полиці і польську горілку, за ціною дешевшою, як в Польщі. Як поляки плювались жовчю. І польську гуманітарку продають, і продукти лежать, а їх ніхто не купляє бо українцям не по кишені. І бензин Польща Україні дає безкоштовно, тому він дешевий.
показати весь коментар
04.11.2025 08:38 Відповісти
В Польщі зараз антиукраїнська істерия набирає неабияких обертів... В неділю на ютубі дивився відео одного польського блогера про Буковель. Ну начебто відос як відос але коментарі...
Типо ми тут гуляємо, розважаємося, витрачаємо шалені гроші під час так званої війни, а вони такі дурні ще й допомогають нам... На єдиний коментар, що то міжнародний курорт і України потрібно заробляти гроші - відповіли, що він український бот.
Також у того блогера є відос про Білорусь. Які там чудові дороги, як там супермаркети ломляться від дешевих,якісних продуктів... І всі там в коментарях мастурбують на Білорусь та Лукашенка... Пишуть, що нам політики все брешуть, що Білорусь чудова країна а білоруси чудові люди. Хтось написав,що Білорусь, це вже та сама росія (один лайк). Йому відповіли - а з росією нам теж треба дружити(сім лайків). Хтось навіть написав, що нам потрібно створити союз - Польща, Білорусь,Литва Україна. Ви би бачили як там запалало від слова "Україна"....
Потім мені ютуб почав пропонувати відоси інших польських блогерів вже про росіян та москву... Коментарі в тому ж дусі...
На ботів не списуйте. Там до тих акаунтів, що я передивлявся нема до чого доколупатися ... І це я мовчу вже за Волинь та Бандеру...
показати весь коментар
04.11.2025 09:11 Відповісти
Не пройшло і 5-ти років, і схоже що деякі поляки почали це врешті розуміти.
показати весь коментар
04.11.2025 08:42 Відповісти
Ну так арештовуйте провокаторів , а то незабаром і Польщу кацапи засруть як білорашку
показати весь коментар
04.11.2025 09:41 Відповісти
невже полякі будуть скоріше вбивати українців , а не русню ,яка прийде їх окуповувати , та яка зманіпулювала польскоукраїнською сторією ?...
показати весь коментар
04.11.2025 09:44 Відповісти
Польський Генштаб виявився найбільш дружньою до нас структурою... Після австрійського, звісно