10339 відвідувачів онлайн

Ворог атакує Україну "калібрами" та "кинджалами", - Повітряні сили (оновлено)

калібр

Ворог запустив крилаті ракети морського базування "Калібр" з південного напрямку.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Повітряні сили ЗСУ.

"Група Калібрів з Миколаївщини на Кропивницький район Кіровоградщини. КР з Миколаївщини на Кіровоградщину. Кропивницький район — уважно", ідеться у повідомленні ПС.

Також по всій Україні оголошена повіряна тривога через зліт в РФ носія ракет "Кинджал" МіГ-31К.

Згодом Повітряні сили повідомили про пуски "кинджалів" у бік Київщини.

23:44 -  крилаті ракети "Калібр" рухаються у західному напрямку.

"Група Калібрів на півночі Вінниччини рухаються в західному напрямку", - повідомили у ПС.

23:51 - за повідомленням ПС, група Калібрів на Вінничині змінює курс на Київщину.

23:56 - повторні пуски аеробалістичних ракет Х-47М2 "Кинджал" на Полтавщині рухається в південному напрямку. Курс на Кременчук

Топ коментарі
+11
Божечки..нехай зіб'ють..

А ще мацкву фламінгами перековбасять

зеля, фламінги де???
показати весь коментар
07.11.2025 23:37 Відповісти
+11
Захід дозволяє бити лише по нафтогазу московії, щоб усунути конкурента з ринку. Нас використовують 4 рік.
показати весь коментар
07.11.2025 23:46 Відповісти
+8
Спробуй. 😁

Скільки залетіло на територію НАТО шахедів? 20 чи 30.
Німеччину та Бельгію кошмарять дрони. Литву кошмарять аерозонди.

Реакція - рішучі балачки.
показати весь коментар
08.11.2025 00:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Божечки..нехай зіб'ють..

А ще мацкву фламінгами перековбасять

зеля, фламінги де???
показати весь коментар
07.11.2025 23:37 Відповісти
Хай зiбють.Хай все зiбють.пиши ХАЙ нарештi
показати весь коментар
08.11.2025 00:15 Відповісти
Поясни.
показати весь коментар
08.11.2025 05:44 Відповісти
Правда чи неправда - до вибираэш.хай чи нехай ?
показати весь коментар
08.11.2025 08:20 Відповісти
Проспись.
показати весь коментар
08.11.2025 10:42 Відповісти
Та неХАЙ.ти неУК.
показати весь коментар
08.11.2025 11:11 Відповісти
Проспись.
показати весь коментар
08.11.2025 11:32 Відповісти
Не Пий.
показати весь коментар
08.11.2025 12:27 Відповісти
Самокритично)))
показати весь коментар
08.11.2025 12:31 Відповісти
не чаєва.я вас розумію.
показати весь коментар
08.11.2025 13:23 Відповісти
"Загнали чорноморський флот рф на бази"
показати весь коментар
07.11.2025 23:43 Відповісти
Захід дозволяє бити лише по нафтогазу московії, щоб усунути конкурента з ринку. Нас використовують 4 рік.
показати весь коментар
07.11.2025 23:46 Відповісти
ЗСУ має змусити захід ввести війська. Тисяча західних солдат в Україні і жодних обстрілів не буде.
показати весь коментар
07.11.2025 23:43 Відповісти
Цікаво чому?

У зоні бойових дій іноземні війська. Можуть випадково потрапити під роздачу. І кацапи саме так і скажуть.
А Захід зробить вигляд, що повірив.

Кінець.
показати весь коментар
07.11.2025 23:50 Відповісти
Коли західне суспільство отримає перші труни зі своїми - Україна отримає і томагавки і ф-35 і ріпери. Московія не ризикне.
показати весь коментар
07.11.2025 23:52 Відповісти
Ніт.
показати весь коментар
08.11.2025 00:07 Відповісти
Спробуємо?
показати весь коментар
08.11.2025 00:08 Відповісти
Спробуй. 😁

Скільки залетіло на територію НАТО шахедів? 20 чи 30.
Німеччину та Бельгію кошмарять дрони. Литву кошмарять аерозонди.

Реакція - рішучі балачки.
показати весь коментар
08.11.2025 00:11 Відповісти
Якби загинуло 50 вестернів - реакція б була. Західні солдати в Україні це найкраща ппо. Коли західні посадовці в Україні - обстрілів нема.
показати весь коментар
08.11.2025 00:14 Відповісти
Не буде цього поки йдуть бойові дії.
показати весь коментар
08.11.2025 00:30 Відповісти
ЗСУ може примусити захід зробити це. Всі інструменти для цього є. І те що цього не зроблено за 4 роки багато говорить про ЗСУ.
показати весь коментар
08.11.2025 01:00 Відповісти
Заручників взяти? 😁
показати весь коментар
08.11.2025 01:07 Відповісти
Samson option.
показати весь коментар
08.11.2025 01:08 Відповісти
Припиняй марити.
показати весь коментар
08.11.2025 01:08 Відповісти
У тебе є кращі ідеї як зупинити геноцид Українців? Я слухаю.
показати весь коментар
08.11.2025 01:12 Відповісти
😁😁😁
То у нас конкурс фантазій...
Припиняй. Ця твоя "ідея" ні про що.

Давай вже про ядерну зброю. 😁
Ну або ж про стрімкий прорив на Москву по Валакаламському шосе.
показати весь коментар
08.11.2025 01:17 Відповісти
Я слухаю твою кращу ідею. Чи немає?
Просто ти бот сороса-заходу і цим діалогом вбив рейтинг партії голос-притули. Заходу плювати на долю Українців, що аж тримають ботів на цензорі. Аби самим вестернам не воювати. Бо ядерну зброю в України вкрала саме соросятня.
показати весь коментар
08.11.2025 01:20 Відповісти
Задіємо зорельоти. Один рейд і все. 😁
показати весь коментар
08.11.2025 01:29 Відповісти
Партія сороса - голос притули обіцяє задіяти зореліт 🤣
показати весь коментар
08.11.2025 01:31 Відповісти
У Вас на городі Зірка смерті завалялась?))
показати весь коментар
08.11.2025 05:40 Відповісти
ядерну зброю в України вкрала саме соросятня

Ти б одразу щось таке написав.
Я з дебілами не спілкуюся.

Можеш без мене захоплювати Всесвіт поки санітари сплять. 😁
показати весь коментар
08.11.2025 01:31 Відповісти
Дем.партія в часи клінтона існувала на гроші сороса і вкрала українську ядерну зброю, розпиляла літаки, і доречі викормила кучму з медведчуком.
показати весь коментар
08.11.2025 01:33 Відповісти
Процес ядерного роззброєння України відбувався протягом 1990-х років, але формально завершився у 2010 році.

Президентство Бушів охоплює два періоди президентства: з 1989 по 1993 рік, та з 2001 по 2009 рік.

Якась хрінь у тебе у голові булькотить.
показати весь коментар
08.11.2025 01:39 Відповісти
Будапештське кидалово 1994 за сприяння клінтона-сороса, всі пам'ятають. Респи теж нам не друзі але там хоч мак-кейни траплялись
показати весь коментар
08.11.2025 01:46 Відповісти
Альо, соросятина. В мене світла вже більше 6 години немає, це після вибухів.

Пропозиції?
показати весь коментар
08.11.2025 12:34 Відповісти
Тільки загинуть військові країн Заходу, там люди за місяць знесуть ту владу,м'яка їх направила в Україну.
показати весь коментар
08.11.2025 09:08 Відповісти
В пшекляндії на початку навіть якісь рольники загинули..реакції - нуль.
показати весь коментар
08.11.2025 05:39 Відповісти
Та вони вде отримали..з добровольцями..нуль на масу..їх реакція..
показати весь коментар
08.11.2025 05:45 Відповісти
23-55 слышно было пролёт баллистики над Харьковом. Куда, сложно понять.
показати весь коментар
08.11.2025 00:00 Відповісти
Вірю..щось надіменю свтстануло, хз куди полетіло, потім громихнуо

Наразі стоїть грохіт
показати весь коментар
08.11.2025 00:14 Відповісти
наразі немає світла
показати весь коментар
08.11.2025 02:29 Відповісти
Добре, що живі..
показати весь коментар
08.11.2025 05:42 Відповісти
Товстопикий речник ВМС, здається плетенчук, не хоче прокоментувати? Як вони вторили якісь іржаві корита тощо. А носії калібрів то не на часі? Чи вони невтоплювані?
показати весь коментар
08.11.2025 07:35 Відповісти
Про підводні човни, носії Калібрів з підводним стартом кацапів нічого не знаєш? Як не знаєш, то й не звизди.
показати весь коментар
08.11.2025 08:48 Відповісти
"тицяти" Ви будете собі пальцем в дупу, я з Вами свиней не пас. Отже, надводні носії калібрів вже всі потоплено? То дайте посилання будь ласка. Бо на цензорі писали лише про якісь буксири та скотовозки. Завчасно дякую.
показати весь коментар
08.11.2025 08:54 Відповісти