У Запоріжжі світло вимикають до 16 годин на добу, влада готує регіон до ще гіршої ситуації, - Федоров

У Запоріжжі є оселі, де світло вимикають на 14-16 годин на добу. Ситуація може погіршуватись.
повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Досить складна ситуація з графіками. Мешканці скаржаться на те, що графіки досить жорсткі, є оселі, де немає світла по 14-16 годин. Також люди скаржаться на те, що постійно змінюються графіки, але маємо готуватись до ще гіршої ситуації", - сказав Федоров.
Автономна генерація електроенергії
Він уточнив, що регіон готується до роботи від автономної генерації електроенергії. Для послаблення графіків у деяких чергах розглядають можливість відключення більшої кількості адміністративних будівель та переведення їх на генератори.
Топ коментарі
+19 Randall Flag #387882
показати весь коментар
10.11.2025 15:12 Відповісти Посилання +15 Ostap Hor
показати весь коментар
10.11.2025 15:10 Відповісти Посилання +12 Sergey #606813
показати весь коментар
10.11.2025 15:15 Відповісти Посилання