9723 відвідувача онлайн

У Запоріжжі світло вимикають до 16 годин на добу, влада готує регіон до ще гіршої ситуації, - Федоров

Споживання електроенергії стабілізувалося

У Запоріжжі є оселі, де світло вимикають на 14-16 годин на добу. Ситуація може погіршуватись. 

повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Досить складна ситуація з графіками. Мешканці скаржаться на те, що графіки досить жорсткі, є оселі, де немає світла по 14-16 годин. Також люди скаржаться на те, що постійно змінюються графіки, але маємо готуватись до ще гіршої ситуації", - сказав Федоров.

Автономна генерація електроенергії

Він уточнив, що регіон готується до роботи від автономної генерації електроенергії. Для послаблення графіків у деяких чергах розглядають можливість відключення більшої кількості адміністративних будівель та переведення їх на генератори.

Топ коментарі
+19
І що вони зробили для того, щоб підготувати людей для таких ситуацій??? Окрім дебільних графіків??? Може дали можливість придбати за пільговими цінами зарядні станції, генератори та обігрівачі?
показати весь коментар
10.11.2025 15:12 Відповісти
+15
до 24/7 ? ..влада зельоних гнид вона така
показати весь коментар
10.11.2025 15:10 Відповісти
+12
Дякуємо за трирівневі захисти два роки тому, вони мабуть захищають нас..
показати весь коментар
10.11.2025 15:15 Відповісти

Завантаження...