12115 відвідувачів онлайн

"ЄС" вимагає від Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну. ДОКУМЕНТ

євросолідарність

Фракція "Європейська Солідарність" надіслала офіційний лист до Голови Верховної Ради із вимогою видати підписні листи і почати процедуру оголошення недовіри уряду, що має наслідком його відставку.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "ЄС".

"Поки українці оговтуються від шоку після почутого на записах НАБУ, парламент має згадати про свою суб’єктність і звільнити абсолютно непрофесійний, корупційний уряд.

євросолідарність

Щонайменше 4 міністри були зафіксовані на скандальних "Міндіч" записах, зроблених детективами НАБУ. Скільки їх ще буде в наступних епізодах слідства – важко уявити. Але очевидно, що жодному з них не місце в міністерських кріслах під час війни", - зазначають в "ЄС".

Топ коментарі
+15
показати весь коментар
11.11.2025 17:21 Відповісти
+13
Та наверніть цього коливана - стефанчука ,стільцем по тушці ,не промажите ...
показати весь коментар
11.11.2025 17:15 Відповісти
+13
Колись був такий совковий мультик - Таємниця третьої планети, так там одного антагоніста грав Стефанчук.
показати весь коментар
11.11.2025 17:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та наверніть цього коливана - стефанчука ,стільцем по тушці ,не промажите ...
показати весь коментар
11.11.2025 17:15 Відповісти
Цого хряка давно пора видавити з трибуни, ото жирок наїв , трясця його, як з мультфільму якогось.
показати весь коментар
11.11.2025 17:15 Відповісти
Колись був такий совковий мультик - Таємниця третьої планети, так там одного антагоніста грав Стефанчук.
показати весь коментар
11.11.2025 17:17 Відповісти
Весельчак-У или Громозека?
показати весь коментар
11.11.2025 17:19 Відповісти
Весельчак У
показати весь коментар
11.11.2025 17:20 Відповісти
показати весь коментар
11.11.2025 17:21 Відповісти
Ну схожий же! Красава)
показати весь коментар
11.11.2025 17:28 Відповісти
показати весь коментар
11.11.2025 18:05 Відповісти
"чудова" ідея - відправити їх у відставку , аби вони могли спокійно поїхати за кордон ! Ніхто не винен і ніхто ні за що не відповідає !
показати весь коментар
11.11.2025 17:17 Відповісти
Та не хай і далі працюють ,так зебобіку?
показати весь коментар
11.11.2025 17:21 Відповісти
пидтримую!
показати весь коментар
11.11.2025 17:18 Відповісти
Не підпише - немає вказівок із ОПи....
показати весь коментар
11.11.2025 17:22 Відповісти
Та і теща заборонила-сказала що в квартиру не пустить.
показати весь коментар
11.11.2025 18:06 Відповісти
Дайте утікати і стефанчукам, а там, хоть вовк траву їсть!?!?
Тисячі заброньованих кривоОхоронних посадовців, а з України, безкарно та без перешкод, МАСОВАНО ТІКАЮТЬ ЗЛОДІЇ, з Урядового порталу портнова??? Приклад саботування посадовцями з Урядового порталу портнова, виконання функціональних обов'язків щодо захисту національних інтересів та національної безпеки від злочинного формування мародерів, з оточення особи на Банковій!!?!?
показати весь коментар
11.11.2025 17:22 Відповісти
Чудовий спосіб уникнути відповідальності
Минуло кілька місяців - і про минулий уряд Шмигаля вже всі забули ...
показати весь коментар
11.11.2025 17:25 Відповісти
Більш за все мене дратують отакі суб,єкти вдрало за кордон і звідти гав і в будку
показати весь коментар
11.11.2025 17:27 Відповісти
Це ви про отих міндіча пушкара шиферів дубілєтів, ….???
показати весь коментар
11.11.2025 17:31 Відповісти
☝️☝️💪💪💪💪♥️♥️♥️♥️♥️
Прідєт вєсна - сажать будєм !!!
показати весь коментар
11.11.2025 17:57 Відповісти
Яка відставка нехай і далі мародерять не крові і закидають доляху на москву , така ж твоя логіка да пальоний опшний бот NNN
показати весь коментар
11.11.2025 17:27 Відповісти
Чудово іде передвиборча гонка давайте вперед до корита не хочуть в окопи а у вр з усіма витікаючими стабільна з п премії пільги та ще влада а кацапам пох на того хто при владі там свого такого хватає
показати весь коментар
11.11.2025 17:34 Відповісти
Цей уряд має застрелитись з кулемета...
показати весь коментар
11.11.2025 17:36 Відповісти
Уряд звітує перед Радою!! А зелена ішачка зробила шоу "звітування перед Потужником"...
Повна ординська некомпетентність
показати весь коментар
11.11.2025 17:53 Відповісти
Ще один бот alex surovv ,ні хто країну не рве , просто нехай цей проросійський уряд іде у відставку і створити уряд національної єдності, чи не хай ця шобла і надалі мародерить і всі ж розуміють що те що нам показали це тільки вершина айзбергу, а твогїх кураторів з опи поки ще ніхто нечіпав, хоть пальоних фунтів- мародерів поміняйте не доводьте країну і людей до того що ти написав вище, чи ми маємо і далі спостерігати як ці криваві мародери дограбовують країну, і це мінімум що мають зробити твої боси ,не випробовуйте долю і терпіння людей воно й так вже на межі, бо коли вибухне то біда буде для країни але тоді не всім вам вдасця втекти, ви й так вже накоїли лиха на покоління наперед.
показати весь коментар
11.11.2025 18:09 Відповісти
Та депутати нічим не ліпші,просто до них ще не добрались
показати весь коментар
11.11.2025 18:15 Відповісти
Дійсно!Такий Кабмін треба розігнати і створити Комітет національного спасіння. ЗЕлені тварі ведуть країну до розвалу.За все треба дякувати 73% виборців які проголосували за ЗЕ-лайно!
показати весь коментар
11.11.2025 20:21 Відповісти