11863 відвідувача онлайн

В Україні створять науково-дослідний центр Сил підтримки ЗСУ, - Свириденко

прем’єр-міністр Юлія Свириденко

В Україні буде створено Науково-дослідний центр Сил підтримки ЗСУ.

Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, інформує Цензор.НЕТ.

Чим займатиметься установа?

За словами глави уряду, установа буде проводити широкий спектр досліджень пошукового, теоретичного та експериментального характеру.

"Її напрацювання допоможуть швидше адаптуватись до динамічних умов війни, модернізувати армію в мирний час, узагальнити та залучити досвід інших країн, оновити доктрини на стратегічному та оперативному рівнях", - розповіла Свириденко.

Окрім цього, вона додала, що центр "забезпечить постійну готовність українського війська до ефективної оборони".

Топ коментарі
+10
,стільки можливостей ******** грошей
показати весь коментар
05.12.2025 19:22 Відповісти
+7
Як вже остогидло все це шапіто
показати весь коментар
05.12.2025 19:25 Відповісти
+5
Та ну нах! - круто - а зараз замісь дослідів допомогти армії зброєю людьми? - бо не буде кого досліджувати
показати весь коментар
05.12.2025 19:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
,стільки можливостей ******** грошей
показати весь коментар
05.12.2025 19:22 Відповісти
Бла-бла-бла чи ***-***-***? Хоча "а какая разніца?"!
показати весь коментар
05.12.2025 19:23 Відповісти
Це і є кукла вуду?
Немає куди гроші розтикати?
показати весь коментар
05.12.2025 19:24 Відповісти
Вже український Лас Вегас,створили.На черзі,ще одні Нью Васюки.
показати весь коментар
05.12.2025 19:24 Відповісти
Як вже остогидло все це шапіто
показати весь коментар
05.12.2025 19:25 Відповісти
Та ну нах! - круто - а зараз замісь дослідів допомогти армії зброєю людьми? - бо не буде кого досліджувати
показати весь коментар
05.12.2025 19:25 Відповісти
Готують місце під посадку чергової робочої сосни🤔🧐😁😝😝😝😝😜🤪
Що в ОПі зараз стрьомнувато своїх дітисок пристраювати 🤔
А коли будуть конкурс оголошувати на вакансії в цю організацію... Конкурс кааанєшна же буде прозорий-прозорий, як думки Алі-Баби😝 Нє, ну ржунімагу, 95 квартал ще одну філію відкриває, ну чим не пліснява, розповзається по всіх щілинах 😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
05.12.2025 19:29 Відповісти
Бачу центру дослідження пінгвінів мало, треба ще щось вигадати. Розпили не чекають. Куй жєлєзо нє отходя от касси, як кажуть.
показати весь коментар
05.12.2025 19:32 Відповісти
тотально по zельоному потужно
показати весь коментар
05.12.2025 19:32 Відповісти
Згадалось...

Президент України Володимир Зеленський під час участі у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука» підписав Указ № 217/2021 «Питання проекту «Президентський університет».

Документ дає старт ініційованому Володимиром Зеленським проекту Президентського університету, який має стати ******** інноваційним освітнім та науковим центром, що, зокрема, забезпечить підготовку лідерів для стратегічних галузей розвитку держави, готових до викликів ********* мінливого світу.

«Це - заклад вищої освіти, який буде готувати людей майбутнього. Який збере в одному місці найкращих викладачів і навчатиме спеціалістів, що зможуть вирішувати важливі завдання для захисту нашої держави в дуже важливих, пріоритетних, найактуальніших напрямках - напрямках сьогодення і завтрашніх викликів», - розповів Володимир Зеленський під час підписання указу.
показати весь коментар
05.12.2025 19:33 Відповісти
Уповноваженою особою юридичної особи ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ" є МОЙСА ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ.

Університету нема, на його майбутньому місці гора будівельного сміття, але юрособа є, гроші розпилюються.
показати весь коментар
05.12.2025 20:30 Відповісти
Запитання - А НА.Я ВІН ПОТРІБЕН? ГРОШИ КРАСТИ?
показати весь коментар
05.12.2025 19:34 Відповісти
Де ракети,дрони,балістика,протидія КАБам,де ті ***** фламінги..****,якіж їбані нікчеми
показати весь коментар
05.12.2025 19:34 Відповісти
Зараз додадуть генеральських посад, створять катедри, наукові групи, посади професорів, доцентів. Потрапив в корупційний скандал, відкрили кримінальне провадження - відслинив кому треба пару лямів зелених і вже мобілізувався до військового НДІ на тепленьку посаду, замість тюремної камери.
показати весь коментар
05.12.2025 19:35 Відповісти
йбанута керує економікою воююючої країни-це вже пздець, чи ще ні?
показати весь коментар
05.12.2025 19:45 Відповісти
миндич центр
показати весь коментар
05.12.2025 19:51 Відповісти
Потім створять центр по контролю центрів підтримки, а там вже можна і нове міністерство створити!
показати весь коментар
05.12.2025 19:51 Відповісти
Снайпера !!! Снайперів !!! Снайперів !!!
показати весь коментар
05.12.2025 20:02 Відповісти
Для мобілізації туди жи@ів з метою потужного маштабування піз@інгу грошей у ЗСУ.
показати весь коментар
05.12.2025 20:58 Відповісти
"Запасний аеродром" для 45-річних пенсіонерів в погонах? Чи "тимчасова схованка" для крадіїв в тих же погонах?
показати весь коментар
05.12.2025 21:14 Відповісти
"Роги та ратиці"