9773 відвідувача онлайн

Син Трампа стверджує, що з України "повтікали багатії": У Монако 50% Bugatti та Ferrari мають українські номери

Трамп-молодший

Старший син президента США Дональда Трампа, Дональд Трамп-молодший заявив, що нібито "українські корумповані багатії втекли" зі своєї країни і залишили воювати тих, "кого вони вважають селянським класом".

Про це він сказав під час виступу на Дохійському форумі, передає The Guardian, інформує Цензор.НЕТ.

Закиди на адресу Зеленського

Син американського президента звинуватив президента України Володимира Зеленського в нібито небажанні завершувати війну, оскільки той, на його думку, "не зможе виграти вибори, якщо вона закінчиться".

На його думку, Зеленський є "майже божеством для лівих".

Крім цього, Трамп-молодший назвав Україну "корумпованішою" за країну-агресорку Росію. 

Він також розкритикував очільницю європейської дипломатії Каю Каллас, заявивши, що європейські санкції не працюють. Трамп-молодший охарактеризував європейський план як "ми чекатимемо, поки Росія збанкрутує".

Трамп-молодший стверджує, що "українські багатії втекли"

Не надавши жодних доказів, син президента США заявив, що цього літа в Монако 50% суперкарів, таких як Bugatti та Ferrari, мали українські номерні знаки.

"Ми чуємо всі чутки про те, що відбувається, коли бачимо, що всі номерні знаки в Монако українські...  багатії втекли, а тих, кого вони вважали селянським класом, залишили воювати в цих війнах. Не було стимулу зупинятися, бо поки йшов грошовий потік і вони крали, ніхто нічого не перевіряв, тож не було причин укладати мир",- сказав син очільника США.

  • Нагадаємо, що також під час виступу Дональд Трамп-молодший припустив, що його батько може дистанціюватися від врегулювання війни РФ проти України, заявляючи, що це питання не є пріоритетом для американців.
Топ коментарі
+27
Так це правда, це спеціальний батальон "Монако" воюють там де найспекотніше і мужньо разом тримають тил!
показати весь коментар
07.12.2025 21:53 Відповісти
+27
Все вірно. А до стікаючої кров"ю України присмокталися щирі українці з....ізраїльськими паспортами. Трампу-джуніору це чомусь не відомо....
показати весь коментар
07.12.2025 21:56 Відповісти
+25
про багатіїв він правий. Інше - маячня
показати весь коментар
07.12.2025 21:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
на жаль це правда
показати весь коментар
07.12.2025 22:08 Відповісти

показати весь коментар
07.12.2025 22:09 Відповісти
Все вірно. Тому всі до ТЦК!
показати весь коментар
07.12.2025 22:11 Відповісти
З Монако мабуть так і є, але як так сталося, що коломойський у Штатах нерухомості накупив?
показати весь коментар
07.12.2025 22:13 Відповісти
Нє, ну фабрика в Будапешті то злочин! Бач який, фабрику в Будапешті відкриві гроші заробляє. Нє, щоб так, як зеленські з міндічами в Україні мішками тирити... А воно Бубочці не дісталось, бо санкціями не дістав.! Має прибутки, всілякі Ай-Петрі на фронт, генератори чи навіть зброю. А бубочка знає, щоб з тим робити. разом з єрмакам і міндічами всіляким.
показати весь коментар
07.12.2025 22:36 Відповісти
впірьооод панєслааась ботва па кочакм
показати весь коментар
07.12.2025 22:38 Відповісти
сундуки вовчиних офшорів вже репаються від переповнень - скажи?
показати весь коментар
07.12.2025 22:40 Відповісти
ага
показати весь коментар
07.12.2025 22:53 Відповісти
Скажу коротко - у зЄльних з РИГАМИ така срака , що вони навіть коаліцію організували у ВР - СН+РИГИ+ ЗАМАЙБАХи , аби тільки не створилася з опозиційних ...
Це при тому, що на них тиснуть партнери Заходу , скрінінги вступу в ЄС на фоні МІНДІЧГЕЙТУ , а міндічгейт -=підтримка у ВР не може себе навіть патріотичною коаліцією прикрити .

ПАГІБАТЬ ІЛІ ВИЖІТЬ - ???
показати весь коментар
07.12.2025 22:49 Відповісти
це йому у вуха надуди різні ВітьковиВенси разом із москалями. Звідки такий висновок??? Дуже сумніваюсь, що трамбон молодший власно блукав Монако і рахував українські автівки. Навіть припускаю що він не знає як виглядають українські номери на авто.
показати весь коментар
07.12.2025 22:13 Відповісти
Саме так, жодного українського багатія немає в Монако, всі вони сіли на свої майбахи ще 24 лютого і поїхали на фронт. Звичайно, у сина Трампа немає грошей та часу, щоб їздити по Монако і бачити там українські номери на дорогих автівках.
показати весь коментар
08.12.2025 07:42 Відповісти
Звісно чукча ( Nirgendwo ) не читатель, чукча письменник. Хто писав про нестачу грошей або часу у трамбона молодшого? Сам вигадав? То сам і йди, дорогу підказати, чи сам знаєш?
показати весь коментар
08.12.2025 08:25 Відповісти
Цей підр озвучив очевидний і болючий для українців факт, але це не відміняє, що він з батьком - 2 підори, що ненавидять Україну.

Їх цинічне співчуття, що тут корупція, багаті за кордоном тощо - це для хом'ячків. "Капітулюйте" - ось що хоче цей ******, щоб папаші дали нобелівку, а сім'я трампа могла б почати бізнес проекти з парашею.
показати весь коментар
07.12.2025 22:14 Відповісти
Ну так свого нічого нема, перекриють грошовий потік і озброєння і усьо, у нас не розвивали 30 років а тільки крали, що зараз і відбувається.
показати весь коментар
07.12.2025 22:51 Відповісти
Наша надія тільки на Господа Бога
показати весь коментар
08.12.2025 05:36 Відповісти
Таке саме гниле лайно як і його ідіот батько.
показати весь коментар
07.12.2025 22:17 Відповісти
какая то сволочь в бане мне сказала:
- зять трампа кушнер - иудей;
- трамр обратился в иудейство;
хотел поймать эту сволочь за клевету - он скрылся в облаках пара...
показати весь коментар
07.12.2025 22:20 Відповісти
Трамп в Кнессет пожаловался,что Его дочь выбрала себе. Мужа и приняла иудейскую религию.Дословно:"я для неё конечно другого хотел,но это её решение и я его уважаю,они хорошо живут и они друзья и понимают друг друга и поддерживают во всём,ну ладно я доволен,что тут сделаешь!😉Трамп всегда был антисимитом,
показати весь коментар
08.12.2025 00:23 Відповісти
Трампа у владу чомусь прямо заштовхували єврейські багатії Америки, що викликає згадку про те що Трамп в 2017 таємно році прийняв іудаїзм. Він, як і Зєлєнскій, з усіх сторін оточений євреями, які активно наживаються на дурненьких американських лохах. Це для нас "політика Трампа непередбачувана", але за цим ідіотизмом може стояти хабад... Це вже, звичайно конспірологія, антісємітізм, ксєнофобія. Ну так, так. Звичайно...
показати весь коментар
08.12.2025 03:22 Відповісти
А він прав...так і є.
показати весь коментар
07.12.2025 22:22 Відповісти
Яка доля, все таки..., справедлива. Ось і для Зеленського знайшовся свій придурок, який сказав йому в обличчя, що він барига, який заробляє на війні і тому її не закінчує. Як на стадіоні, правда, Валодя? Нє абідна?
показати весь коментар
07.12.2025 22:22 Відповісти
Там в основному навіть не бізнесмени на дорогих машинах, а судді, прокуропри і їх рідня.
показати весь коментар
07.12.2025 22:22 Відповісти
Корупція в Україні вже гірша чим в Африці, розкрадання тотальне і катастрофічне, бусифікування найганебніше явище в історії ******** України, яке показує повну неспроможність, імпотентність влади вирішувати цю проблему чи ліквідовувати її, крадіжка всього і вся для зсу.
показати весь коментар
07.12.2025 22:29 Відповісти
маячня.
їдь в африку
показати весь коментар
08.12.2025 01:45 Відповісти
Ти жив в Африці? Маєш друзів там? Переписувався з одною жіночкою яка вийшла заміж в ПАР. В порівняння зі "спадком Мандели", корупція в Україні це "молодша група дитячого садка".
показати весь коментар
08.12.2025 03:28 Відповісти
І додати нічого...Бачив ,як три с половиною роки тому порши та інші мажорні авто без черги виїжджали через кордон,то мабуть успішні інваліди були,не інакше.
показати весь коментар
07.12.2025 22:34 Відповісти
та синачка ******** просто завідує, "по багаатому!" )) повтикавшим міндичам )) мріє бути такими усиновлиним ))
показати весь коментар
07.12.2025 22:35 Відповісти
ВІн, синок Доні , тролить САМОГО лідОра - недаремно дж сюди збіглися скотиняки з ферми ...
показати весь коментар
07.12.2025 22:56 Відповісти
та там вже не пойнять, хто від кого родився ))
показати весь коментар
07.12.2025 23:03 Відповісти
А решта 50% на російських, чи на цьому не варто наголошувати?
показати весь коментар
07.12.2025 22:49 Відповісти
І буде чухати свою зелену бороду верховний ішак, що ж робити, дерьмака звільнив а на нього тут наче скажені собаки з Америки пельку роззявляють , в воно біднесеньке ні при чому, нюхне свіжого коксу розбавлене з солями і буде втирати своему лохторату що то все діпфейки, куколди і ші роблять все проти цього.
показати весь коментар
07.12.2025 22:53 Відповісти
Всего 50%??? Как-то маловато. Это ещё слишком оптимистично.
показати весь коментар
07.12.2025 23:04 Відповісти
Для кого хрипате чмо бог?!? Покажіть цих дебілів!
показати весь коментар
07.12.2025 23:06 Відповісти
Теж мені Америку відкрив! Про те, що всі корупціонери втекли за кордон найпотужніший ще 3 роки тому говорив - під час онлайн-виступу на Bloomberg New Economy Forum 17 листопада 2022 року він сказав: «В Україні більше нема корупції. Усі корупціонери поїхали з країни, і ми зробимо все, щоб вони залишилися там, де зараз є».
показати весь коментар
07.12.2025 23:09 Відповісти
А те що боневтік не хоче завершувати війну до він потім на майбутніх виборах не набере голосів, так це правда, ще точніше не тільки не на бере а ще й гівном змішають, я думаю у набу далі будуть відкриватися ще цікавіші деталі...
показати весь коментар
07.12.2025 23:12 Відповісти
Это неправда. Все богачи давно в окопах и настоящие Рембо. Многие стали героями за свои подвиги. Бедные как раз не воюют, а сидят в тылу.
показати весь коментар
07.12.2025 23:14 Відповісти
Порядність не залежить від статку
показати весь коментар
08.12.2025 05:33 Відповісти
То тепер тих, хто залишився в Україні треба обов'язково кинути?
показати весь коментар
07.12.2025 23:19 Відповісти
про багатіїв - то правда
показати весь коментар
07.12.2025 23:24 Відповісти
і вони не тільки в Монако, вони по усій Європі і в США
показати весь коментар
07.12.2025 23:37 Відповісти
Вони і там дивіденди отримують.
показати весь коментар
08.12.2025 09:24 Відповісти
Навіть якщо 100 відсотків українських багатіїв втекли до Монако разом з Ламборджіні і Мазераті і коханками на гелендвагенах розового кольору. То яка причина до примусу капітуляції залишившихся в країні українців з боку США?
показати весь коментар
07.12.2025 23:40 Відповісти
причина в тому, що "иліти" примушують воювати простих людей, заробляючи на війні, а це не тільки несправедливо і непорядно, а призведе неодмінно до повної розгромної поразки
показати весь коментар
07.12.2025 23:51 Відповісти
може хтось скаже, що примусу і бусифікації нема?
показати весь коментар
07.12.2025 23:55 Відповісти
Є. І примус. І бусифікація. Якщо інакше неможливо донести члену суспільства його обов'язки як громадянина України. Чи ви маєте наувазі якщо ,,пан,, втік то вже непотрібно захищати СВОЮ хату?
показати весь коментар
08.12.2025 00:01 Відповісти
Так в тім то і річ - що у вас тут "своє" , чим ви особисто володієте ? Нічим ...
А вони володіють мільярдами - то ХТО повинен їх захищати пере усім , хіба не вони самі ? Але вони , чомусь , не поспішають ...
показати весь коментар
08.12.2025 00:10 Відповісти
Ну то саме на часі державний переустрій? Це мета ворогів, розламати управління і викликати хаос
показати весь коментар
08.12.2025 05:31 Відповісти
Капітуляція України сталася вже в 2019 році, а це вже наслідки, я думаю тобі це було видно
показати весь коментар
08.12.2025 01:34 Відповісти
Трамп не те що дистанціювася а навпаки перешкоджає Україні і європі
показати весь коментар
08.12.2025 00:03 Відповісти
Він веде себе як агент краснов
показати весь коментар
08.12.2025 05:27 Відповісти
А в чому він збрехав? Батальон Монако на ланосах не їздить.
показати весь коментар
08.12.2025 00:22 Відповісти
Тут дело не в том сбрехал или нет, а то, для чего он это пишет. Если б написал чел, которого никто не знает - это одно, тут только можно согласиться, но тут это сразу в СМИ попадает и видят миллионы. Цель - ухудшить отношение масс к Украине и повлиять на поддержку. Негатива везде хватает, но если всякие инфлюэнсеры начнут выпячивать только его, это быстро приведет к определенному результату. Который нужен кому? Понятное дело - рашке.
А вообще, это ведь игра, в которую можно играть в обе стороны - начни писать про отрицательные моменты в самих штатах, так ведь каждую минуту можно новый пост выдавать. Но про штаты, наверно пока не надо, а вот про соседа стоило бы. И я имею ввиду не для внутренней украинской аудитории, а в мировом масштабе. Вообще, удивительно, что украинские блогеры практически не занимаются в интернете пропагандой и самопиаром(в хорошем смысле), и контрпропагандой. В отличие от врага. Читал, что они например, занимаются своей интернет-брехней даже в ЮВ Азии.
показати весь коментар
08.12.2025 01:10 Відповісти
💯
показати весь коментар
08.12.2025 01:48 Відповісти
Вытрампыш явно работает на парашу, а где там какие номера - к делу не имеет отношения.
показати весь коментар
08.12.2025 00:37 Відповісти
Агент козир на кого працює? Скоро буде Оманські договорняки оприлюднені і жопа буде горіти у всієї зеленої мерзоти.
показати весь коментар
08.12.2025 01:35 Відповісти
Ну да.....какая разніца......десь це ми вже чули...чи не так?
показати весь коментар
08.12.2025 01:36 Відповісти
А його яке котяче діло. 10 млн людей втекло. Так завжди, від війни частина втікає. Трампа старого вибрали, хай уже. А син чого рече
показати весь коментар
08.12.2025 01:41 Відповісти
Син, внук, зять! невістка! - і кожне рЕче і рЕче
показати весь коментар
08.12.2025 01:46 Відповісти
Озвучує діда ну і будує заодно монархію. Зять переговори веде
показати весь коментар
08.12.2025 05:26 Відповісти
і без тебе все ми знаємо...куй кремлівський..
показати весь коментар
08.12.2025 02:16 Відповісти
russia nashpigovala amerikanzev chto nado dumat chto bu perestat finonsirovat
показати весь коментар
08.12.2025 02:19 Відповісти
Заможні українці які стали заможними завдяки власній праці з України не тікають. Тікають старі "кабмінівські щури", які з покоління в покоління були зайняті "прихватизацією" на міністерських посадах.
показати весь коментар
08.12.2025 03:41 Відповісти
Патріотизм залежить не від статку, в від порядності.
Лівацькі лозунги про рівність реалізовані в Китаї, Кореї північній, та срср
показати весь коментар
08.12.2025 05:24 Відповісти
Різниця між доходами 10% найбагатших і 10% найбідніших верств населення є чітким (і зрозумілим навіть дурням!) індикатором соціальної солідарності в будь-якій країні. Якщо в Британії це 7-8 разів, в США 10-12, то в Україні 140. У нас "суперкапіталізм"? Схоже що Україна нагадує феодально номекнклатурний лівацький заповідник і впевнено прямує до неоколоніалізму (наддорогі кредити і наддешева робоча сила)...
показати весь коментар
08.12.2025 06:59 Відповісти
Йде боротьба між добром та злом, і це не залежить від статку чи національності. Колаборанти є як і серед пролетаріату, що за срібники здає координати, так і серед капіталістів, які на потоках та відкатах. Наша надія тільки на Господа Бога. Читайте Біблію
показати весь коментар
08.12.2025 05:21 Відповісти
Країна мрії просроченого голобородька
показати весь коментар
08.12.2025 06:58 Відповісти
Ну і х…ер з ними , з багатіями. Вони що,є що немає .
показати весь коментар
08.12.2025 07:13 Відповісти
Вони багатії за твій рахунок. В тебе дороги гівняні, темрява в містах і армія воює з голими жопами проти КАБів саме тому, що ті підори багатії.
показати весь коментар
08.12.2025 09:19 Відповісти
Яка хата - такий тин.
показати весь коментар
08.12.2025 08:57 Відповісти
Але дивіденди вони отримають, і повернуться як тільки капітуляція буде підписана.
показати весь коментар
08.12.2025 09:15 Відповісти
Бізнесмени нікуди не поїхали, то все чинуші, мусори, судді та рішали з родичами. Чому в Україні саме ці підори є багатіями, окреме питання. В тому числі і до лицемірних західних партнерів, які є співучасниками корупційних схем. Їм вигідно, щоб гроші звідси вивозились на захід. Власники офшорної системи давно здохли б з голоду без чинуш з україноподібних держав.
показати весь коментар
08.12.2025 09:16 Відповісти
Ну а що це міняє?
показати весь коментар
08.12.2025 09:42 Відповісти
Сказав він все вірно що з України збігали в основної частини олігархі прокурори, судді, посадовці різних рангів, зами меров , депутати крадії, колишні депутати та решта інших товстомумів ...в цьому він прав на 💯% але в іншому він кончений п.і..д..ас та його папік.....
показати весь коментар
08.12.2025 09:48 Відповісти
"поки йшов грошовий потік і вони крали".. В кого крали? Крали у військових, які отримали менше зброї. Крали у сімей військових, яких не захистило ПВО, не захистили енергетику.
показати весь коментар
08.12.2025 10:39 Відповісти
Сторінка 2 з 2