9867 посетителей онлайн

Сын Трампа утверждает, что из Украины "убежали богачи": в Монако 50% Bugatti и Ferrari имеют украинские номера

Трамп-младший

Старший сын президента США Дональда Трампа, Дональд Трамп-младший заявил, что якобы "украинские коррумпированные богачи сбежали" из своей страны и оставили воевать тех, "кого они считают крестьянским классом".

Об этом он сказал во время выступления на Дохийском форуме, передает The Guardian, информирует Цензор.НЕТ.

Упреки в адрес Зеленского

Сын американского президента обвинил президента Украины Владимира Зеленского в якобы нежелании завершать войну, поскольку тот, по его мнению, "не сможет выиграть выборы, если она закончится".

По его мнению, Зеленский является "почти божеством для левых".

Кроме этого, Трамп-младший назвал Украину "более коррумпированной", чем страна-агрессор Россия. 

Он также раскритиковал главу европейской дипломатии Каю Каллас, заявив, что европейские санкции не работают. Трамп-младший охарактеризовал европейский план как "мы будем ждать, пока Россия обанкротится".

Трамп-младший утверждает, что "украинские богачи сбежали"

Не предоставив никаких доказательств, сын президента США заявил, что этим летом в Монако 50% суперкаров, таких как Bugatti и Ferrari, имели украинские номерные знаки.

"Мы слышим все слухи о том, что происходит, когда видим, что все номерные знаки в Монако украинские... богачи сбежали, а тех, кого они считали крестьянским классом, оставили воевать в этих войнах. Не было стимула останавливаться, потому что пока шел денежный поток и они воровали, никто ничего не проверял, поэтому не было причин заключать мир", - сказал сын главы США.

  • Напомним, что также во время выступления Дональд Трамп-младший предположил, что его отец может дистанцироваться от урегулирования войны РФ против Украины, заявляя, что этот вопрос не является приоритетом для американцев.
Топ комментарии
+27
Так це правда, це спеціальний батальон "Монако" воюють там де найспекотніше і мужньо разом тримають тил!
показать весь комментарий
07.12.2025 21:53 Ответить
+27
Все вірно. А до стікаючої кров"ю України присмокталися щирі українці з....ізраїльськими паспортами. Трампу-джуніору це чомусь не відомо....
показать весь комментарий
07.12.2025 21:56 Ответить
+25
про багатіїв він правий. Інше - маячня
показать весь комментарий
07.12.2025 21:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
на жаль це правда
показать весь комментарий
07.12.2025 22:08 Ответить

показать весь комментарий
07.12.2025 22:09 Ответить
Все вірно. Тому всі до ТЦК!
показать весь комментарий
07.12.2025 22:11 Ответить
З Монако мабуть так і є, але як так сталося, що коломойський у Штатах нерухомості накупив?
показать весь комментарий
07.12.2025 22:13 Ответить
Нє, ну фабрика в Будапешті то злочин! Бач який, фабрику в Будапешті відкриві гроші заробляє. Нє, щоб так, як зеленські з міндічами в Україні мішками тирити... А воно Бубочці не дісталось, бо санкціями не дістав.! Має прибутки, всілякі Ай-Петрі на фронт, генератори чи навіть зброю. А бубочка знає, щоб з тим робити. разом з єрмакам і міндічами всіляким.
показать весь комментарий
07.12.2025 22:36 Ответить
впірьооод панєслааась ботва па кочакм
показать весь комментарий
07.12.2025 22:38 Ответить
сундуки вовчиних офшорів вже репаються від переповнень - скажи?
показать весь комментарий
07.12.2025 22:40 Ответить
ага
показать весь комментарий
07.12.2025 22:53 Ответить
Скажу коротко - у зЄльних з РИГАМИ така срака , що вони навіть коаліцію організували у ВР - СН+РИГИ+ ЗАМАЙБАХи , аби тільки не створилася з опозиційних ...
Це при тому, що на них тиснуть партнери Заходу , скрінінги вступу в ЄС на фоні МІНДІЧГЕЙТУ , а міндічгейт -=підтримка у ВР не може себе навіть патріотичною коаліцією прикрити .

ПАГІБАТЬ ІЛІ ВИЖІТЬ - ???
показать весь комментарий
07.12.2025 22:49 Ответить
це йому у вуха надуди різні ВітьковиВенси разом із москалями. Звідки такий висновок??? Дуже сумніваюсь, що трамбон молодший власно блукав Монако і рахував українські автівки. Навіть припускаю що він не знає як виглядають українські номери на авто.
показать весь комментарий
07.12.2025 22:13 Ответить
Саме так, жодного українського багатія немає в Монако, всі вони сіли на свої майбахи ще 24 лютого і поїхали на фронт. Звичайно, у сина Трампа немає грошей та часу, щоб їздити по Монако і бачити там українські номери на дорогих автівках.
показать весь комментарий
08.12.2025 07:42 Ответить
Звісно чукча ( Nirgendwo ) не читатель, чукча письменник. Хто писав про нестачу грошей або часу у трамбона молодшого? Сам вигадав? То сам і йди, дорогу підказати, чи сам знаєш?
показать весь комментарий
08.12.2025 08:25 Ответить
Цей підр озвучив очевидний і болючий для українців факт, але це не відміняє, що він з батьком - 2 підори, що ненавидять Україну.

Їх цинічне співчуття, що тут корупція, багаті за кордоном тощо - це для хом'ячків. "Капітулюйте" - ось що хоче цей ******, щоб папаші дали нобелівку, а сім'я трампа могла б почати бізнес проекти з парашею.
показать весь комментарий
07.12.2025 22:14 Ответить
Ну так свого нічого нема, перекриють грошовий потік і озброєння і усьо, у нас не розвивали 30 років а тільки крали, що зараз і відбувається.
показать весь комментарий
07.12.2025 22:51 Ответить
Наша надія тільки на Господа Бога
показать весь комментарий
08.12.2025 05:36 Ответить
Таке саме гниле лайно як і його ідіот батько.
показать весь комментарий
07.12.2025 22:17 Ответить
какая то сволочь в бане мне сказала:
- зять трампа кушнер - иудей;
- трамр обратился в иудейство;
хотел поймать эту сволочь за клевету - он скрылся в облаках пара...
показать весь комментарий
07.12.2025 22:20 Ответить
Трамп в Кнессет пожаловался,что Его дочь выбрала себе. Мужа и приняла иудейскую религию.Дословно:"я для неё конечно другого хотел,но это её решение и я его уважаю,они хорошо живут и они друзья и понимают друг друга и поддерживают во всём,ну ладно я доволен,что тут сделаешь!😉Трамп всегда был антисимитом,
показать весь комментарий
08.12.2025 00:23 Ответить
Трампа у владу чомусь прямо заштовхували єврейські багатії Америки, що викликає згадку про те що Трамп в 2017 таємно році прийняв іудаїзм. Він, як і Зєлєнскій, з усіх сторін оточений євреями, які активно наживаються на дурненьких американських лохах. Це для нас "політика Трампа непередбачувана", але за цим ідіотизмом може стояти хабад... Це вже, звичайно конспірологія, антісємітізм, ксєнофобія. Ну так, так. Звичайно...
показать весь комментарий
08.12.2025 03:22 Ответить
А він прав...так і є.
показать весь комментарий
07.12.2025 22:22 Ответить
Яка доля, все таки..., справедлива. Ось і для Зеленського знайшовся свій придурок, який сказав йому в обличчя, що він барига, який заробляє на війні і тому її не закінчує. Як на стадіоні, правда, Валодя? Нє абідна?
показать весь комментарий
07.12.2025 22:22 Ответить
Там в основному навіть не бізнесмени на дорогих машинах, а судді, прокуропри і їх рідня.
показать весь комментарий
07.12.2025 22:22 Ответить
Корупція в Україні вже гірша чим в Африці, розкрадання тотальне і катастрофічне, бусифікування найганебніше явище в історії ******** України, яке показує повну неспроможність, імпотентність влади вирішувати цю проблему чи ліквідовувати її, крадіжка всього і вся для зсу.
показать весь комментарий
07.12.2025 22:29 Ответить
маячня.
їдь в африку
показать весь комментарий
08.12.2025 01:45 Ответить
Ти жив в Африці? Маєш друзів там? Переписувався з одною жіночкою яка вийшла заміж в ПАР. В порівняння зі "спадком Мандели", корупція в Україні це "молодша група дитячого садка".
показать весь комментарий
08.12.2025 03:28 Ответить
І додати нічого...Бачив ,як три с половиною роки тому порши та інші мажорні авто без черги виїжджали через кордон,то мабуть успішні інваліди були,не інакше.
показать весь комментарий
07.12.2025 22:34 Ответить
та синачка ******** просто завідує, "по багаатому!" )) повтикавшим міндичам )) мріє бути такими усиновлиним ))
показать весь комментарий
07.12.2025 22:35 Ответить
ВІн, синок Доні , тролить САМОГО лідОра - недаремно дж сюди збіглися скотиняки з ферми ...
показать весь комментарий
07.12.2025 22:56 Ответить
та там вже не пойнять, хто від кого родився ))
показать весь комментарий
07.12.2025 23:03 Ответить
А решта 50% на російських, чи на цьому не варто наголошувати?
показать весь комментарий
07.12.2025 22:49 Ответить
І буде чухати свою зелену бороду верховний ішак, що ж робити, дерьмака звільнив а на нього тут наче скажені собаки з Америки пельку роззявляють , в воно біднесеньке ні при чому, нюхне свіжого коксу розбавлене з солями і буде втирати своему лохторату що то все діпфейки, куколди і ші роблять все проти цього.
показать весь комментарий
07.12.2025 22:53 Ответить
Всего 50%??? Как-то маловато. Это ещё слишком оптимистично.
показать весь комментарий
07.12.2025 23:04 Ответить
Для кого хрипате чмо бог?!? Покажіть цих дебілів!
показать весь комментарий
07.12.2025 23:06 Ответить
Теж мені Америку відкрив! Про те, що всі корупціонери втекли за кордон найпотужніший ще 3 роки тому говорив - під час онлайн-виступу на Bloomberg New Economy Forum 17 листопада 2022 року він сказав: «В Україні більше нема корупції. Усі корупціонери поїхали з країни, і ми зробимо все, щоб вони залишилися там, де зараз є».
показать весь комментарий
07.12.2025 23:09 Ответить
А те що боневтік не хоче завершувати війну до він потім на майбутніх виборах не набере голосів, так це правда, ще точніше не тільки не на бере а ще й гівном змішають, я думаю у набу далі будуть відкриватися ще цікавіші деталі...
показать весь комментарий
07.12.2025 23:12 Ответить
Это неправда. Все богачи давно в окопах и настоящие Рембо. Многие стали героями за свои подвиги. Бедные как раз не воюют, а сидят в тылу.
показать весь комментарий
07.12.2025 23:14 Ответить
Порядність не залежить від статку
показать весь комментарий
08.12.2025 05:33 Ответить
То тепер тих, хто залишився в Україні треба обов'язково кинути?
показать весь комментарий
07.12.2025 23:19 Ответить
про багатіїв - то правда
показать весь комментарий
07.12.2025 23:24 Ответить
і вони не тільки в Монако, вони по усій Європі і в США
показать весь комментарий
07.12.2025 23:37 Ответить
Вони і там дивіденди отримують.
показать весь комментарий
08.12.2025 09:24 Ответить
Навіть якщо 100 відсотків українських багатіїв втекли до Монако разом з Ламборджіні і Мазераті і коханками на гелендвагенах розового кольору. То яка причина до примусу капітуляції залишившихся в країні українців з боку США?
показать весь комментарий
07.12.2025 23:40 Ответить
причина в тому, що "иліти" примушують воювати простих людей, заробляючи на війні, а це не тільки несправедливо і непорядно, а призведе неодмінно до повної розгромної поразки
показать весь комментарий
07.12.2025 23:51 Ответить
може хтось скаже, що примусу і бусифікації нема?
показать весь комментарий
07.12.2025 23:55 Ответить
Є. І примус. І бусифікація. Якщо інакше неможливо донести члену суспільства його обов'язки як громадянина України. Чи ви маєте наувазі якщо ,,пан,, втік то вже непотрібно захищати СВОЮ хату?
показать весь комментарий
08.12.2025 00:01 Ответить
Так в тім то і річ - що у вас тут "своє" , чим ви особисто володієте ? Нічим ...
А вони володіють мільярдами - то ХТО повинен їх захищати пере усім , хіба не вони самі ? Але вони , чомусь , не поспішають ...
показать весь комментарий
08.12.2025 00:10 Ответить
Ну то саме на часі державний переустрій? Це мета ворогів, розламати управління і викликати хаос
показать весь комментарий
08.12.2025 05:31 Ответить
Капітуляція України сталася вже в 2019 році, а це вже наслідки, я думаю тобі це було видно
показать весь комментарий
08.12.2025 01:34 Ответить
Трамп не те що дистанціювася а навпаки перешкоджає Україні і європі
показать весь комментарий
08.12.2025 00:03 Ответить
Він веде себе як агент краснов
показать весь комментарий
08.12.2025 05:27 Ответить
А в чому він збрехав? Батальон Монако на ланосах не їздить.
показать весь комментарий
08.12.2025 00:22 Ответить
Тут дело не в том сбрехал или нет, а то, для чего он это пишет. Если б написал чел, которого никто не знает - это одно, тут только можно согласиться, но тут это сразу в СМИ попадает и видят миллионы. Цель - ухудшить отношение масс к Украине и повлиять на поддержку. Негатива везде хватает, но если всякие инфлюэнсеры начнут выпячивать только его, это быстро приведет к определенному результату. Который нужен кому? Понятное дело - рашке.
А вообще, это ведь игра, в которую можно играть в обе стороны - начни писать про отрицательные моменты в самих штатах, так ведь каждую минуту можно новый пост выдавать. Но про штаты, наверно пока не надо, а вот про соседа стоило бы. И я имею ввиду не для внутренней украинской аудитории, а в мировом масштабе. Вообще, удивительно, что украинские блогеры практически не занимаются в интернете пропагандой и самопиаром(в хорошем смысле), и контрпропагандой. В отличие от врага. Читал, что они например, занимаются своей интернет-брехней даже в ЮВ Азии.
показать весь комментарий
08.12.2025 01:10 Ответить
💯
показать весь комментарий
08.12.2025 01:48 Ответить
Вытрампыш явно работает на парашу, а где там какие номера - к делу не имеет отношения.
показать весь комментарий
08.12.2025 00:37 Ответить
Агент козир на кого працює? Скоро буде Оманські договорняки оприлюднені і жопа буде горіти у всієї зеленої мерзоти.
показать весь комментарий
08.12.2025 01:35 Ответить
Ну да.....какая разніца......десь це ми вже чули...чи не так?
показать весь комментарий
08.12.2025 01:36 Ответить
А його яке котяче діло. 10 млн людей втекло. Так завжди, від війни частина втікає. Трампа старого вибрали, хай уже. А син чого рече
показать весь комментарий
08.12.2025 01:41 Ответить
Син, внук, зять! невістка! - і кожне рЕче і рЕче
показать весь комментарий
08.12.2025 01:46 Ответить
Озвучує діда ну і будує заодно монархію. Зять переговори веде
показать весь комментарий
08.12.2025 05:26 Ответить
і без тебе все ми знаємо...куй кремлівський..
показать весь комментарий
08.12.2025 02:16 Ответить
russia nashpigovala amerikanzev chto nado dumat chto bu perestat finonsirovat
показать весь комментарий
08.12.2025 02:19 Ответить
Заможні українці які стали заможними завдяки власній праці з України не тікають. Тікають старі "кабмінівські щури", які з покоління в покоління були зайняті "прихватизацією" на міністерських посадах.
показать весь комментарий
08.12.2025 03:41 Ответить
Патріотизм залежить не від статку, в від порядності.
Лівацькі лозунги про рівність реалізовані в Китаї, Кореї північній, та срср
показать весь комментарий
08.12.2025 05:24 Ответить
Різниця між доходами 10% найбагатших і 10% найбідніших верств населення є чітким (і зрозумілим навіть дурням!) індикатором соціальної солідарності в будь-якій країні. Якщо в Британії це 7-8 разів, в США 10-12, то в Україні 140. У нас "суперкапіталізм"? Схоже що Україна нагадує феодально номекнклатурний лівацький заповідник і впевнено прямує до неоколоніалізму (наддорогі кредити і наддешева робоча сила)...
показать весь комментарий
08.12.2025 06:59 Ответить
Йде боротьба між добром та злом, і це не залежить від статку чи національності. Колаборанти є як і серед пролетаріату, що за срібники здає координати, так і серед капіталістів, які на потоках та відкатах. Наша надія тільки на Господа Бога. Читайте Біблію
показать весь комментарий
08.12.2025 05:21 Ответить
Країна мрії просроченого голобородька
показать весь комментарий
08.12.2025 06:58 Ответить
Ну і х…ер з ними , з багатіями. Вони що,є що немає .
показать весь комментарий
08.12.2025 07:13 Ответить
Вони багатії за твій рахунок. В тебе дороги гівняні, темрява в містах і армія воює з голими жопами проти КАБів саме тому, що ті підори багатії.
показать весь комментарий
08.12.2025 09:19 Ответить
Яка хата - такий тин.
показать весь комментарий
08.12.2025 08:57 Ответить
Але дивіденди вони отримають, і повернуться як тільки капітуляція буде підписана.
показать весь комментарий
08.12.2025 09:15 Ответить
Бізнесмени нікуди не поїхали, то все чинуші, мусори, судді та рішали з родичами. Чому в Україні саме ці підори є багатіями, окреме питання. В тому числі і до лицемірних західних партнерів, які є співучасниками корупційних схем. Їм вигідно, щоб гроші звідси вивозились на захід. Власники офшорної системи давно здохли б з голоду без чинуш з україноподібних держав.
показать весь комментарий
08.12.2025 09:16 Ответить
Ну а що це міняє?
показать весь комментарий
08.12.2025 09:42 Ответить
Сказав він все вірно що з України збігали в основної частини олігархі прокурори, судді, посадовці різних рангів, зами меров , депутати крадії, колишні депутати та решта інших товстомумів ...в цьому він прав на 💯% але в іншому він кончений п.і..д..ас та його папік.....
показать весь комментарий
08.12.2025 09:48 Ответить
"поки йшов грошовий потік і вони крали".. В кого крали? Крали у військових, які отримали менше зброї. Крали у сімей військових, яких не захистило ПВО, не захистили енергетику.
показать весь комментарий
08.12.2025 10:39 Ответить
Це неправда. З України виїзд закритий для всіх. Кордон на надійному замку.

Це не залежить від того корумпований ти багатій чи простий селянин.

Перед Законом в Україні рівні всі!

Тож всі Мазератті і Бентлі на українських номерах в Монако - це все пропаганда ворогів!
показать весь комментарий
08.12.2025 14:18 Ответить
Страница 2 из 2