10975 відвідувачів онлайн

Суми під масованою атакою БПЛА: у місті проблеми зі світлом та водопостачанням, - ЗМІ

Суми під атакою безпілотників 8 грудня

Місто Суми зазнає масованої атаки безпілотників.

Як повідомив у соцмережах Артем Кобзар, який зараз виконує обов'язки мера, у місті зафіксовано понад вісім вибухів, інформує Цензор.НЕТ.

"Прошу всіх переходити в укриття або, за можливості, триматися подалі від вікон та небезпечних зон", - додав він.

Водночас, місцеві пабліки пишуть, що за останні 20 хвилин у місті пролунало близько десяти вибухів. За даними джерел, удари спрямовані по об’єктах критичної інфраструктури.  

Суспільне повідомило, що після атаки у місті почалися проблеми зі світлом та водопостачанням. 

Новина доповнюється.

Топ коментарі
+2
Ну Суми рядом з кацапським кордоном. А от як ці рої шахедів долітають в центр України?
показати весь коментар
08.12.2025 21:32 Відповісти
+2
Угу - таке враження , що вони за це зарплату і отримують ... і ні за що не відповідають !
показати весь коментар
08.12.2025 21:56 Відповісти
+2
До листопада під час кожної масованої атаки я бачив активну та доволі успішну роботу нашої авіації по ворожих цілях. А з листопада тишина, ракети з шахедами спокійно летять в сторону західних областей, в небі навіть не чути наших літаків.
показати весь коментар
08.12.2025 22:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну Суми рядом з кацапським кордоном. А от як ці рої шахедів долітають в центр України?
показати весь коментар
08.12.2025 21:32 Відповісти
щільність повітря над центром України така ж сама, як і над Сумами.
показати весь коментар
08.12.2025 21:38 Відповісти
ППО м. Суми на ротації .... А як ще пояснити?
показати весь коментар
08.12.2025 21:38 Відповісти
До речі - ППО , чомусь , дійсно не чуть ... я з початку думав , що це ракетами вдарили
показати весь коментар
08.12.2025 21:39 Відповісти
тут ще недалеко є ще один облцентр - теж тиша там, коли шахеди два дні енергетику виносили... Але Ч ОВА систематично працюють статистами що і де знищено!
показати весь коментар
08.12.2025 21:43 Відповісти
Угу - таке враження , що вони за це зарплату і отримують ... і ні за що не відповідають !
показати весь коментар
08.12.2025 21:56 Відповісти
До листопада під час кожної масованої атаки я бачив активну та доволі успішну роботу нашої авіації по ворожих цілях. А з листопада тишина, ракети з шахедами спокійно летять в сторону західних областей, в небі навіть не чути наших літаків.
показати весь коментар
08.12.2025 22:02 Відповісти
Подякуйте нашим вєлікім стратєгам за курську авантюру ,яка перетворилась на пекло для сумчан.
показати весь коментар
08.12.2025 22:02 Відповісти
Тобто - ***** і кацапам , за це , ти дякувати не пропонуєш ?
показати весь коментар
08.12.2025 22:05 Відповісти
Так до курської авантюри кацапи так бомбили Сумщину ? Хіба що прикордонні села , А те що було на початку війни в лютому -березні 2022, то до справи не відноситься .
показати весь коментар
08.12.2025 22:10 Відповісти
Чому не відноситься ?
показати весь коментар
08.12.2025 22:15 Відповісти
Бо тоді більша частина території Сумщини була під окупацією ,але після відведення кацапських військ на початку квітня 2022 ,обстріли сумщини майже припинилися ,а теперішні масовані обстріли і вторгнення на Сумщину почались ,якраз після курської авнтюри на початку 2025 року .
показати весь коментар
08.12.2025 22:24 Відповісти