10734 відвідувача онлайн

Росія підняла Ту-95 МС: загроза пусків крилатих ракет

Росіяни підняли Ту-95: загроза пуску крилатих ракет

Російські окупанти, ймовірно, здійснили пуски крилатих ракет із Ту-95МС.

Про це повідомили Повітряні сили, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Ракетна небезпека в областях, де оголошена тривога через загрозу пусків крилатих ракет з Ту-95МС!" - йдеться в повідомленні.

Росіяни підняли Ту-95: загроза пуску крилатих ракет

Повітряна тривога

Наразі повітряну тривогу оголошено у кількох областях України.

Росіяни підняли Ту-95: загроза пуску крилатих ракет

Топ коментарі
+5
Дайте цій шмарі оселедця, нехай завалить своє шлЄбало. Ще одна карабєльная сосна
показати весь коментар
12.12.2025 10:56 Відповісти
+3
В кацапському Ярославлі сьогодні вночі вже додали освітлення і тепла 🔥
показати весь коментар
12.12.2025 10:51 Відповісти
+2
Без паніки, Свидоренко сказала на вихідні світла буде більше -.... в росії 😸
показати весь коментар
12.12.2025 10:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Без паніки, Свидоренко сказала на вихідні світла буде більше -.... в росії 😸
показати весь коментар
12.12.2025 10:46 Відповісти
В кацапському Ярославлі сьогодні вночі вже додали освітлення і тепла 🔥
показати весь коментар
12.12.2025 10:51 Відповісти
Я навіть не знаю де це, уйло напевно теж, а ось москва сіті болюче місце
показати весь коментар
12.12.2025 10:52 Відповісти
Так, давайте запускати дрони саме туди, де у кацапів зосереджена більшість ППО. Нам же немає куди дрони зливати, так?
показати весь коментар
12.12.2025 11:05 Відповісти
З мільйона дронів тисячу на мацкву міг би й виділити, а серйозно на оленів на півночі ж, в на локації по типу залізниці на тот чи аеропорту немає.
показати весь коментар
12.12.2025 11:07 Відповісти
У нас набагато більше мільона дронів на рік виробляється. От тільки більша частина з них - це ФПВ дрони.
Щодо ж дальніх дронів - то вони досить дорогі і їх кількість далека від мільона чи навіть сотні тисяч.
І ца дальні дрони легко збиваются тими ж Панцирями - тому їх запускають в основному туди, де Панцирів немає.
показати весь коментар
12.12.2025 12:15 Відповісти
Дайте цій шмарі оселедця, нехай завалить своє шлЄбало. Ще одна карабєльная сосна
показати весь коментар
12.12.2025 10:56 Відповісти
Болтун - находка для шпиона.
показати весь коментар
12.12.2025 11:34 Відповісти
Із за цих українських гнидот шкоди більше чим від кацапні , один агент козир намолотив скільки..
показати весь коментар
12.12.2025 11:10 Відповісти
Ракетний комплекс ОТРК "КОРШУН" (Х555) вітчизняної розробки здатен наносити удари по місцях базування ТУ95 на кольському півострові і на енгельсі. Нажаль клован заблокував його виробництво в серпні 2019. Може вже на часі виробництво разблокувати? В нас війна іде, нам потрібна зброя.
показати весь коментар
12.12.2025 11:43 Відповісти
@ (в перекладі):

Останні 1,5 місяці рф змінила тактику застосування стратегічної авіації та практично перестала використовувати аеродром «Оленья» для ударів по території України.

Зараз схема виглядає так:
🟢Зліт Ту-95МС/Ту-160 з аеродромів в Сибіру і на Далекому Сході (а/б "Белая" та а/б "Украинка");
🟢Політ приблизно на 4,5 тис. км до пускових рубежів;
🟢Пуск ракет;
🟢Посадка на аеродромі "Енгельс-2" (приблизно за 200 км від зони пуску);
🟢Дозаправка та обслуговування;
🟢Зворотний переліт.

Таким чином, один бойовий виліт - це близько 9 -10 тис.км, замість попередніх 4 тис. км.
показати весь коментар
12.12.2025 12:12 Відповісти
показати весь коментар
12.12.2025 12:19 Відповісти
я так розумію, тренуються, а сьогодні вночі відпрацюють по справжньому?

як там трамп казав, росія-сша вже про все домовились і все узгодили, тільки Україна не хоче миру?

і сьогодні вночі по Україні летітиме один із мирніх пунктів? Все вірно?
показати весь коментар
12.12.2025 12:26 Відповісти
На ракетах так і буде написано - "за мір"