5679 відвідувачів онлайн

Українці, які змінили професію і стали військовими, мають право після війни повернутися додому, - Зеленський

зеленський

Громадяни України, які на початку вторгнення РФ змінили професію та стали військовими, мають право повернутися додому після укладення миру. 

Про це президент Володимир Зеленський заявив під час спілкування зі ЗМІ у Нідерландах, інформує Цензор.НЕТ.

Захист України

За його словами, на початку повномасштабної війни народ мобілізувався і захистив Україну, однак неправильно розраховувати, що після перемир’я з РФ буде те саме.

Контракти для військових після війни

Зеленський зазначив, що після укладення миру, люди, які після вторгнення РФ змінили професію та стали військовими, мають право повернутися додому:

"Розраховувати треба на те, що є люди, які змінили професії, які навчилися бути військовими. І вони після війни, це їх право — повернутися додому. Що можуть зробити партнери України разом? Додаткове фінансування, запропонувати нормальні контракти для тих, хто хоче продовжувати служити. І просто не втратити цей досвід, який вони набули, нехай через цю трагедію, нехай через війну, але багато з них набуло цього досвіду, особливо в цій новій технологічній війні".

  • Президент також додав, що "гарантія нашої безпеки — це наша армія, яка буде підтримуватися різними фінансовими форматами, і це має бути знайдено відповідне міжнародне забезпечення".
Топ коментарі
+22
Ого! Цар великодушно дозволить? Охрініти! А вони що, в рабство пішли по уявленню зелі?
показати весь коментар
16.12.2025 16:18 Відповісти
+21
В якому сенсі, змінили професію?
З комбайнера на розвідника мінометника, за допомогою тцк?
То вони не перестали бути комбайнерами!
І що значить, можуть?
Ще додай, з твоєї легкої руки!
Вони і так, це зроблять ні у кого не питаючи!
А от тоді, як шо не встигнеш здриснути, готуйся до найвеселішого у своєму нікчемному існуванні!
Било прокурор не захистить, бо кожний прийде і до нього теж!
показати весь коментар
16.12.2025 16:25 Відповісти
+18
що, млять? от як зрозуміти цей зельоний висер? це констатація факта? чи обіцянка, щорабам дадуть вольную? чи ще щось?
показати весь коментар
16.12.2025 16:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дякую пане
показати весь коментар
16.12.2025 16:15 Відповісти
800 тисяч то залишаться і чекатимуть наступного покоління.
показати весь коментар
16.12.2025 18:02 Відповісти
Дайте гроші, бажано в крипті
показати весь коментар
16.12.2025 16:16 Відповісти
А яку пику огидну скорчив... Ех, такий талантище акторський даремно загубив
показати весь коментар
16.12.2025 16:21 Відповісти
що, млять? от як зрозуміти цей зельоний висер? це констатація факта? чи обіцянка, щорабам дадуть вольную? чи ще щось?
показати весь коментар
16.12.2025 16:17 Відповісти
Це значить, що не буде як за часів Шевченка, коли забирали в солдати на 25 років
показати весь коментар
16.12.2025 16:19 Відповісти
так зараз взагалі то гірше чим в часи Шевченка, взагалі без терміну.
показати весь коментар
16.12.2025 16:23 Відповісти
Покишо тіки 12 років деякі служать, хтось 3, але ж до 25 ще далеко
показати весь коментар
16.12.2025 16:36 Відповісти
показати весь коментар
16.12.2025 16:57 Відповісти
Не до 25ти, а до 60ти. Тобто, якщо мобілізували після настання 25ти рочків, то, до 60ти будеш служити. Загалом 35 років. Це більше ніж у сруцькій імперії.)
показати весь коментар
16.12.2025 18:49 Відповісти
"мають право повернутися додому після укладення миру" - читаю тричі, ніфіга не розумію
показати весь коментар
16.12.2025 17:01 Відповісти
Ахах , уявляю , а хто по закону їх відпустить? Командир цар і Бог сказав ні значить ні, ну і підуть сзч..Як це взагалі повинно виглядати процедура якщо ніхто ні за що не відповідає?
показати весь коментар
16.12.2025 16:18 Відповісти
Ого! Цар великодушно дозволить? Охрініти! А вони що, в рабство пішли по уявленню зелі?
показати весь коментар
16.12.2025 16:18 Відповісти
Ну, так, але квиток в один кінець, без зворотнього, отримайте, для початку...
показати весь коментар
16.12.2025 16:18 Відповісти
Ти отак шутіш, а Президент дозволив Пікалову повернутись зі служби в 95 квартал
показати весь коментар
16.12.2025 16:30 Відповісти
Пан дозволив
показати весь коментар
16.12.2025 16:19 Відповісти
Якщо повернуться всі кого бусифікували то з кого буде армія у 800 тисяч ? А не забагато цього? 500 тисяч досить.
показати весь коментар
16.12.2025 16:21 Відповісти
Президент також додав, що "гарантія нашої безпеки - це наша армія, яка буде підтримуватися різними фінансовими форматами, і це має бути знайдено відповідне міжнародне забезпечення".ЯКОГО БИ НЕКУЙОВО ВИСТАРЧАЛИ І МЕНІ І "ЗЕЛЕНИМ КОРУПЦІЙНИМ ІПАЛЬНИКАМ"
показати весь коментар
16.12.2025 16:23 Відповісти
*****! Оце так несподіванка, ************** 😂😂😂
показати весь коментар
16.12.2025 16:25 Відповісти
В якому сенсі, змінили професію?
З комбайнера на розвідника мінометника, за допомогою тцк?
То вони не перестали бути комбайнерами!
І що значить, можуть?
Ще додай, з твоєї легкої руки!
Вони і так, це зроблять ні у кого не питаючи!
А от тоді, як шо не встигнеш здриснути, готуйся до найвеселішого у своєму нікчемному існуванні!
Било прокурор не захистить, бо кожний прийде і до нього теж!
показати весь коментар
16.12.2025 16:25 Відповісти
"бо кожний прийде і до нього теж!" - Ви так насправді важаєте?
Звідки такі сподівання?
показати весь коментар
16.12.2025 16:32 Відповісти
В чого ж так рано , ще до "мірного договору", андрій барісич здриснул і питання - куда?
показати весь коментар
16.12.2025 16:34 Відповісти
Якось текст написаний не так....але звично...



показати весь коментар
16.12.2025 16:35 Відповісти
показати весь коментар
16.12.2025 16:38 Відповісти
Дуже глибока думка! Шкода, що у цій глибині її не втропати
показати весь коментар
16.12.2025 16:43 Відповісти
показати весь коментар
16.12.2025 17:06 Відповісти
Храпатий, ти своїми заявами добродушними в сосну вдарився. Вони повернутся і будуть вас гнид вішати...
показати весь коментар
16.12.2025 16:36 Відповісти
І вони навіть не соромляться...
І дійсно, хіба якийсь там УБД може претендувати на таку ж пенсію, як суддя чи прокурвор!

Мінімальна пенсія учасника бойових дій: яку суму гарантує держава
https://24tv.ua/katerina-dobrovolska_tag10609/ Катерина Добровольська

Основні тези

У 2025 році https://24tv.ua/economy/minimalna-pensiya-2026-rotsi-********-rozmir-24_n2968311 мінімальна пенсія для учасників бойових дій в Україні становить 210% прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, що фактично дорівнює 5528 гривень. Держава надає учасникам бойових дій доплати, зокрема 25% від прожиткового мінімуму, цільову допомогу на проживання в розмірі 40 гривень, (40 гривень, Карл! 40 гривень на проживання!), а також разові виплати до державних свят.

https://24tv.ua/economy/minimalna-pensiya-ubd-yaki-rozmiri-pensiy-viyskovih-********_n2969158
показати весь коментар
16.12.2025 16:38 Відповісти
тобто, підписання контракту буде добровільним за словами президента, запам'ятаємо
показати весь коментар
16.12.2025 16:38 Відповісти
Якщо повернуться ті кого бусифікували то звідки він візьме 800 тисяч щоб постійно там були? З ненавчених воювати?
показати весь коментар
16.12.2025 16:40 Відповісти
В том-то і прикіл, що після завершення війни ТЦКуни і інша нєчисть нікуди не дінеться, будуть і далі кошмарити цивільне населення, для того щоб робити ротацію військ. 800к це дуже багато для не воюючої країни.
показати весь коментар
16.12.2025 16:52 Відповісти
Що значить "не воюючої країни"? Московія хіба щезне кудись?
показати весь коментар
16.12.2025 17:02 Відповісти
хіба що ти мобілізуєшся і знищищ її
показати весь коментар
16.12.2025 18:07 Відповісти
Нє, я на колчаівських франтах кантужений
показати весь коментар
16.12.2025 19:51 Відповісти
Яке ж воно таки довбонуте чи обдовбане!
показати весь коментар
16.12.2025 16:42 Відповісти
Ох нікуя собі😳
Ти не встиг Володя!
Кріпацтво відмінили ще в 1861році.

Перепочинок буде потрібен всім військовим (кадровим, добровольцям, тим кого призвали з цивільної професії, тим кого копняками запхали до буса на вулиці).

В армії залишаться тільки ідейні, принципові, кар'єристи, фахівці в перекладанні папок з полиці на полицю та професійні заварювачі кави начальнику.

показати весь коментар
16.12.2025 16:49 Відповісти
Хвала Зеленському!
Дякую найвеличніший лідор!!!
Вибачте, що пишу допис не стоячи на колінах!!!

Цей нікчема вже взагалі є-банувся!🤨
показати весь коментар
16.12.2025 16:53 Відповісти
💪 👌
показати весь коментар
16.12.2025 17:17 Відповісти
Він марення несе вже декілька років заряду
показати весь коментар
16.12.2025 17:59 Відповісти
Был вариант не возвращать из с фронта вообще?) Хроники вільної країни начинают играть новыми красками )
показати весь коментар
16.12.2025 18:05 Відповісти
А ті Українці - хто загинув з вини москальських окупантів і банди Зеленського - які вони мають права....
показати весь коментар
16.12.2025 18:25 Відповісти
Там мінімум 80 відсотків здриснуть з цього свавілля і совка з радістю (хто на першій, другій і третій лінії) в папероперекладачі в тилах навпаки чим довше війна тим їм краще.
показати весь коментар
16.12.2025 21:32 Відповісти
Вони і так цілковите право повернутися додому, питання це буде офіційно чи через сзч знову ж таки, я думаю другий варіант, а то як же?! М'ясні командири звикли що їх снабжають кріпачим безправним ресурсом а тут на тобі! Мають право! А як же цей командир буде рухатися по карьерній драбині?! З ума зійшли чи що?!
показати весь коментар
16.12.2025 22:10 Відповісти