10564 відвідувача онлайн

Трамп пояснив, чому призначив Віткоффа спецпосланцем: Він нічого не знав про Росію, але був чудовим "майстром угод"

віткофф,трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що обрав Стіва Віткоффа своїм спецпосланцем через його харизму та здатність домовлятися.

Про це він сказав під час свого виступу, передає Цензор.НЕТ.

Трамп зазначив, що Віткофф "мало знав про річки, межі та кордони в Росії", однак водночас наголосив, що той уже близько 20 років спілкується з усіма ключовими гравцями в Нью-Йорку.

"У Стіва найкраща харизма. У мене є інші хлопці, чудові перемовники, але перед угодою доводиться починати Третю світову. Ми цього не хотіли. Я казав: "Усі люблять Стіва. Він чудовий майстер угод, але всі його люблять"", - сказав Трамп.

Врегулювання війни між Росією та Україною

Також президент США вкотре заявив, що вважав врегулювання війни між Росією та Україною "найлегшим завданням", оскільки, за його словами, мав добрі відносини з диктатором РФ Володимиром Путіним.

Крім того, Трамп знову повторив тезу, що повномасштабної війни не сталося б, якби він перебував на посаді президента США.

Топ коментарі
+21
Супер професіоналізм в США - призначити старого продажника квартир який НІЧОГО не знає про Росію, Україну і тд
показати весь коментар
17.12.2025 11:06 Відповісти
+17
нічого не знати, але класно укладати угоди можуть лише аферисти вищого гатунку... в іншому випадку це просто просирачі...
показати весь коментар
17.12.2025 11:09 Відповісти
+12
Попка дурень, попка дурень. Заклинило: якби я був президентом...
показати весь коментар
17.12.2025 11:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Супер професіоналізм в США - призначити старого продажника квартир який НІЧОГО не знає про Росію, Україну і тд
показати весь коментар
17.12.2025 11:06 Відповісти
Призначив одного старого "мнімого очаровашку", щоб той охмурив такого ж старого "мнімого очаровашку" - логічно - клин клином вишибають.
показати весь коментар
17.12.2025 11:38 Відповісти
Дегенарати хвалять один одного, бо навколо лунають тільки звинувачення в ідіотизмі.
показати весь коментар
17.12.2025 13:30 Відповісти
Є в США ще більш престижна "державна посада" - зять!
Цікаво, скільки сотень тисяч людей було поранено або загинули, коли цей майстер угод уже близько 20 років займався нерухомістю? Бо рудий чорт чомусь вважає, що врегулювання війни - це те саме
показати весь коментар
17.12.2025 11:52 Відповісти
Американський Голобородько?...
показати весь коментар
17.12.2025 11:08 Відповісти
Попка дурень, попка дурень. Заклинило: якби я був президентом...
показати весь коментар
17.12.2025 11:08 Відповісти
Йому мабуть досі ніхто не здогадався повідомити, що коли він був 45-м президентом, в Україні вже йшла війна і гинули люди. А зараз він за підписання нікчемних папірців з "гарантіями" пропонує нам такий самий "мир", з точно таким самим результатом - новою війною трохи пізніше.
показати весь коментар
17.12.2025 11:57 Відповісти
нічого не знати, але класно укладати угоди можуть лише аферисти вищого гатунку... в іншому випадку це просто просирачі...
показати весь коментар
17.12.2025 11:09 Відповісти
Чим безтолковіший слуга у Трампа, тим більше він його хвалить.
показати весь коментар
17.12.2025 11:11 Відповісти
Трамп має посаду в державній ієрахії, а вітькофф у нього, як ларьочник оманський у зеленського, рішала від незрозуміло кого у тадеєва!!
показати весь коментар
17.12.2025 11:12 Відповісти
Господи, бережи Україну, а також Америку (США) від пройдисвітів. Одного старця під руки водили 4 роки та показували йому куди дивитись та куди рукою помахати, а цей довбодятел взагалі все руйнує і не тільки в США, а по всьому світу...
показати весь коментар
17.12.2025 11:13 Відповісти
Прямо как о нашем президенте. Он ничего не понимал в политике, но был известным актером. И вот что из этого получилось
показати весь коментар
17.12.2025 11:14 Відповісти
пізд ить як дихає. батьки-діди того Вітька родом з Польщі, які колись переїхали в Америку ще в ті часм коли поляки були у складі тої болотної імперії. тож той Вітьок ще з дитинства знав хто такі кацапи. і якби він був до кацапів ненависним, то навіть і не обговорював би з ними гешефтних угод. а по факту обговорює. і кацапи взагалі не говорили би з тим, кого Чуб їм призначить. значить Чуб те призначення Вітька согласовував з кацапами і вірогідністю 99,999%.
показати весь коментар
17.12.2025 11:16 Відповісти
Виявляється,можна нічого не знати про саму угоду,але водночас бути майстром по її укладенню.Трамп теж є таким майстром,чотири банкрутства тому свідком...
показати весь коментар
17.12.2025 11:17 Відповісти
Бо має харизму
показати весь коментар
17.12.2025 12:20 Відповісти
Він нічого не розуміє - але є чудовим майстром заплітати ******* - Трамп
показати весь коментар
17.12.2025 11:20 Відповісти
Цинічний, брехливий покидьок.
показати весь коментар
17.12.2025 11:27 Відповісти
Профессор Преображенский:
Ого, ничего себе!
Сюзан Уайлс, влиятельнейшая и очень непубличная глава аппарата Белого дома (на фото в центре), дала интервью Vanity Fair, и это реально бомба в смысле откровенности признаний и характеристик.
Вот основные:
- она видела документы дела Эпштейна, и Трамп там фигурирует (без подробностей о том, как фигурирует), а вот Билл Клинтон, вопреки заявлениям Трампа, на острове Эпштейна никогда не был
- она заключила своего рода "сделку" с Трампом о том, что по истечении 3 первых месяцев после его возвращения в Белый дом он прекратит преследовать своих политических противников; Трамп сделку нарушил
- она сказала о Вэнсе, что тот уже давно является сторонником теорий заговора, и к тому же беспринципен, Трампа Вэнс поддержал исключительно ради политической выгоды, а не потому, что согласен с ним
- про Маска она вообще прямо заявила, что тот сидит на кетамине (это цитата) и многие его действия абсолютно нерациональны
- она заявила, что генпрокурор США Бонди провалила расследование дела Эпштейна, и что публичное сопровождение этого дела Бонди вела ещё хуже, чем расследование
- она так охарактеризовала подход Трампа к управлению страной: "Он реально считает, что может всё. Он просто не понимает, что есть вещи, которые ему не по силам." Не то, чтобы всё это раньше не было известно. Но впервые - и с такой прямотой
- это говорит один из самых влиятельных людей из ближнего круга Трампа. Мотивы, сподвигнувшие Уайлс на такую откровенность и резкость, неизвестны. В американской политике реально разорвалась бомба, там все стоят на ушах.
показати весь коментар
17.12.2025 11:28 Відповісти
Сьогодні виступ Трампа із зверненням до Американського народу!
А завтра плівки Епштейна в Конгресі США!
Звичайно- ніякого зв'язку!
показати весь коментар
17.12.2025 11:30 Відповісти
Трамп велике і дурне лайно. Він не те, що не читав історію, він навіть не до кінця знає назви країн.Така біля нього і команда. Йому всеодно, хто програє цю війну - жертва нападу чи агресор. Йому головне отримати гроші. В росії грошей більше, бо продає енергоресурси. А в Україні все, що було покрало отченя президента. Але навіщо нам дивитися на США, то їх справи і їх ганьба. В нас точно такий президент і точно така його команда - не професіонали, брехливі, популісти. А їх батьківщина - гроші і бажано побільше.
показати весь коментар
17.12.2025 11:30 Відповісти
Ні,трамп не дурень - він клінічний ідіот!
показати весь коментар
17.12.2025 11:34 Відповісти
Довбо(ОЙ)б...
показати весь коментар
17.12.2025 11:36 Відповісти
Не «домовлятися» а «прогинатися» . Це різне, мочеголовий.
показати весь коментар
17.12.2025 11:38 Відповісти
ЗАКІНЧЕНИЙ тромб-бенедиктик, ГЕОПОЛІТИКИ США...!!!
І увесь світ, розуміє цю останню АГОНІЮ, дементного-тромба, котрий хоче ще більше нашкодити геополітиці США у світі, з котрого і так регоче потираючи руки увесь азіатський та арабський світ...!!!

Цього недоумка треба було спровокувати запитанням на переговорах, "ви з котрого штата США представляєте інтереси перемовника, з Бразилії чи з Гондураса" це ті ж райцентри на Американському материку"...???
показати весь коментар
17.12.2025 11:49 Відповісти
перекладаю - "я дурень і мої "переговорники" нічим від мене не повинні відрізнятися"!
показати весь коментар
17.12.2025 11:52 Відповісти
"Усі ******* Стіва. Він чудовий майстер угод, але всі його *******" - тобто він мудак, але всі його *******. Чудова характеристика, нічого не скажеш.
показати весь коментар
17.12.2025 11:59 Відповісти
Клоун ти трамп
показати весь коментар
17.12.2025 12:17 Відповісти
Тобто Україна для Тромба це якесь нежитлове приміщення яке потрібно продати по бросовій ціні?Яке воно кончене як і вся його команда даунів.
показати весь коментар
17.12.2025 12:36 Відповісти
Віткоф такий же майстер угод як Тромб бізнесмен. 6-ти разовий банкрут відправив свою повію за угодами до московського тирана. Всі ******* Стіва? Ага так само як і тебе і так само як гівно яке прилипло до підошви черевика
показати весь коментар
17.12.2025 12:39 Відповісти
Тепер виявилось, що він нічого не розуміє в угодах, але став чудово знати всі пропагандистські гасла Кацапії.
показати весь коментар
17.12.2025 12:53 Відповісти
СХОЖЕ ЩО ДОСІ НЕ ЗНАЄ НІЧОГО,
НІ ПРО росію НІ ПРО УКРАЇНУ.
показати весь коментар
17.12.2025 12:56 Відповісти
Правачки тільки в трансах, темношкірих, лгбт і вакцинах розбираються. Дуже вузька спеціалізація.
показати весь коментар
17.12.2025 13:13 Відповісти
Твій спецпосланець уіткоффф-чебурек -тупа деревина з тієї колоди що й ти.
показати весь коментар
17.12.2025 13:18 Відповісти