10551 відвідувач онлайн

На Одещині вибух бойлера зруйнував житловий будинок. ФОТОрепортаж

Вибух бойлера на Одещині

В Одеському районі вдень стався вибух електричного бойлера, внаслідок чого було серйозно пошкоджено житловий будинок. Інцидент трапився у середу, 17 грудня, в одному з населених пунктів області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу ДСНС, надзвичайна подія сталася у селі Розселенець.

Що відомо про інцидент

За попередніми даними, причиною надзвичайної ситуації стала аварійна робота електричного приладу.

Вибух бойлера на Одещині

Внаслідок вибуху будівля зазнала значних руйнувань, однак обійшлося без постраждалих.

Вибух бойлера на Одещині

На місці працювали екстрені служби, які обстежили пошкоджену споруду та перевірили можливі ризики повторних загорянь чи вибухів.

Вибух бойлера на Одещині

Рекомендації ДСНС під час відключень світла

У зв'язку з інцидентом рятувальники закликають громадян дотримуватися базових правил електробезпеки, особливо в умовах нестабільного електропостачання:

  • завжди вимикайте електроприлади з мережі під час зникнення електроенергії;

  • не залишайте бойлери, обігрівачі та іншу потужну техніку увімкненими без нагляду;

  • регулярно перевіряйте справність електрообладнання та стан електропроводки.

У ДСНС підкреслюють, що дотримання цих простих правил може запобігти серйозним аваріям та зберегти життя і майно.

Раніше ми писали, що 7 грудня у місті Кілія на Одещині стався вибух газового балона.

Топ коментарі
+3
На такі бойлери можна ставити реактивні двигуни, і кірдик маскві - фламінги вже в минулому.
А взагалі, судячи з фото, якщо в когось поруч був закреп, то він вже миттєво вилікуваний.
показати весь коментар
17.12.2025 19:21 Відповісти
+3
Та отож. Люди ці ,,бомби,, самі собі роблять свідомо. Датчик температури загрубив, запобіжний клапан вивернув та заткнув дірку болтом. А потім - Ой, що сі стало!
показати весь коментар
17.12.2025 19:27 Відповісти
+3
З якого матеріалу зроблений будинок?

Так видно ж на фотках - ракушечник. На півдні найпопулярніший будматеріал.
показати весь коментар
17.12.2025 19:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
З якого матеріалу зроблений будинок? Чому відмовили зразу всі запобіжні засоби як то термальний вимикач та клапан скиду внутрішнього тиску?
показати весь коментар
17.12.2025 19:17 Відповісти
можливо клапан заклинило накипом ? можливо був взагалі відсутнім , бо з нього вода капає , знаю таких "спеціалістів"
показати весь коментар
17.12.2025 19:23 Відповісти
Та отож. Люди ці ,,бомби,, самі собі роблять свідомо. Датчик температури загрубив, запобіжний клапан вивернув та заткнув дірку болтом. А потім - Ой, що сі стало!
показати весь коментар
17.12.2025 19:27 Відповісти
коли я вчився в інституті нам казали , що техніка безпеки написана кров'ю . ми тоді цього не розуміли .
показати весь коментар
17.12.2025 19:34 Відповісти
Бо з клапана постійно капало. Тому що високу температуру накрутив.
показати весь коментар
17.12.2025 20:20 Відповісти
Вибухає, у випадку руйнування корпусу, стиснутий газ ( водяний пар). Або, при доведенні води до перегріву, при руйнуванні корпусу, утворенні приблизно 1:1100 пари по воді, у наслідок миттєвого кипіння вмісту бойлера, вибухової хвилі.
Хоча там мав бути, як мінімум 200 л бойлер та тиск 0.9 ÷ 1.2 МПа. Це ж не паровий котел.
У нормальних умовах у бойлері є пара літрів повітря. Тріщина в корпусі призведе до затоплення і не більше.
показати весь коментар
17.12.2025 20:21 Відповісти
З якого матеріалу зроблений будинок?

Так видно ж на фотках - ракушечник. На півдні найпопулярніший будматеріал.
показати весь коментар
17.12.2025 19:40 Відповісти
какой нахххххх бойлер ???((( они дома разбирали ,,шахед,, !!!
показати весь коментар
17.12.2025 19:20 Відповісти
На такі бойлери можна ставити реактивні двигуни, і кірдик маскві - фламінги вже в минулому.
А взагалі, судячи з фото, якщо в когось поруч був закреп, то він вже миттєво вилікуваний.
показати весь коментар
17.12.2025 19:21 Відповісти
А що , бойлер може так рвонути?
показати весь коментар
17.12.2025 19:27 Відповісти
Якщо проігнорували встановлення запобіжного клапана, то чому ні. А надлишковий тиск - та сама бомба по суті.
показати весь коментар
17.12.2025 19:42 Відповісти
Марка бойлера, та хто виготовляє - ?
показати весь коментар
17.12.2025 19:28 Відповісти
скоріш за все, навіть китайці тут не при ділах - фірма
"Дядько сам доклепав"
показати весь коментар
17.12.2025 20:37 Відповісти
це найкраща маячня, що я сьогодні встиг почути! той хто пише подібну херню, видно ніколи у своєму житті не бачив електричний бойлер, та ще який може "повторно вибухнути"!
показати весь коментар
17.12.2025 19:30 Відповісти
Перечитайте. Там про можливі повторні загоряння чи вибухи чогось іншого. Наприклад каністри з паливом або газового обладнання.
показати весь коментар
17.12.2025 19:40 Відповісти
але це лише БОЙЛЕР ПОБУТОВИЙ, а не артилерійський снаряд! максимум, що він може "взірвати" (в самому піковому випадку - клапан заклинив або термостат якимось дивом не згорів а почав як атомна бомба наганяти температуру води) доведе воду до кипіння не переходячи в пару (нікуди в повному води корпусі) і розірве корпус по шву і то навряд!
показати весь коментар
17.12.2025 20:24 Відповісти