6142 відвідувача онлайн

Зеленський призначив Бойченка керівником Маріупольської військової адміністрації

Зеленський призначив Бойченка головою Маріупольської МВА

У середу, 17 грудня, президент Володимир Зеленський призначив мера Маріуполя Вадима Бойченка керівником Маріупольської міської військової адміністрації Донецької області.

Про це йдеться в розпорядженні №148 від 17 грудня 2025 року на офіційному сайті голови держави, інформує Цензор.НЕТ.

Бойченко очолив МВА

"Призначити Бойченка Вадима Сергійовича начальником Маріупольської міської військової адміністрації Маріупольського району Донецької області", - йдеться у тексті документу.

Коментар Бойченка

Бойченко прокоментував своє призначення на посаду керівника Маріупольської ВА. Відповідна заява розміщена на сайті Маріупольської міськради.

У його заяві сказано, що статус міської військової адміністрації знімає обмеження, які існували через непрацюючий депутатський корпус.

"Це дозволяє у співпраці з Урядом та міжнародними партнерами не лише зберегти та вдосконалити вже наявні програми, а й запустити нові – саме ті, на які чекає громада", - йдеться у заяві.

  • Одним із перших рішень на новій посаді Бойченко назвав затвердження цільової програми підтримки військових, ветеранів та їхніх родин.

"Ми розробляли їх разом із ветеранською спільнотою і продовжуємо вдосконалювати", - заявив посадовець.

Топ коментарі
+15
лише 2 питання
- який оклад в цього "очильника"
- який бюджет його "адміністрації" ...?
показати весь коментар
17.12.2025 22:21 Відповісти
+15
Маріупольської адміністрації ?

ЗЄля, ти коли Марік звільнив ?

.
показати весь коментар
17.12.2025 22:22 Відповісти
+13
Покровська адміністрація навіть зараз діє і має статтю видатків "квіти для урочистих прийомів"

ви шоковані ?
чому ні ?
.
показати весь коментар
17.12.2025 22:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
лише 2 питання
- який оклад в цього "очильника"
- який бюджет його "адміністрації" ...?
показати весь коментар
17.12.2025 22:21 Відповісти
Покровська адміністрація навіть зараз діє і має статтю видатків "квіти для урочистих прийомів"

ви шоковані ?
чому ні ?
.
показати весь коментар
17.12.2025 22:24 Відповісти
Пару місяців тому я викладав тут посилання на цікаві Куп'янські тендери ... але як завжди всім пофігу ...
Наприклад ось такий -
https://suspilne.media/amp/kharkiv/1122529-kupanska-miskrada-planue-vitratiti-ponad-150-tisac-griven-na-publikacii-v-zmi-pro-svou-dialnist/ Куп'янська міськрада планує витратити понад 150 тисяч гривень на публікації в ЗМІ про свою діяльність
показати весь коментар
17.12.2025 22:30 Відповісти
Інформація за минулі роки, але думаю і зараз зарплати приблизно такіж, якщо не більші...


показати весь коментар
17.12.2025 22:34 Відповісти
А кажуть , в країні , грошей не вичтачає - донатити на ЗСУ закликають ... брешуть мабуть . Просто радісно дивитись на ці прекрасні поросячі рила обличчя і радісно від їхніх зарплат !
показати весь коментар
17.12.2025 22:39 Відповісти
ніщєброди !

штурмовик ЗСУ на нулі з бойовими все одно більше має....

.
показати весь коментар
17.12.2025 22:41 Відповісти
Але не факт що "штурмовик" доживе до виплати зарплати... На відміну від цих "ніщєбродів". Та і у держслужбовців такого рангу, часто різні премії/надбавки, значно перевищують заробітну плату.
показати весь коментар
17.12.2025 22:49 Відповісти
Маріупольської адміністрації ?

ЗЄля, ти коли Марік звільнив ?

.
показати весь коментар
17.12.2025 22:22 Відповісти
Якщо хтось не знав - в нас 11 років існують і отримують з.п чиновники , судді і навіть прокурори АРК
І ні в кого ніяких запитань - все всіх влаштовує !
показати весь коментар
17.12.2025 22:25 Відповісти
проти прокурорів і судових виконавців (екзекуторів) по Криму нічого проти НЕ маю

самокати треба видавати по закону

.
показати весь коментар
17.12.2025 22:28 Відповісти
Навіть є "Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим" Працюють 24/7
показати весь коментар
17.12.2025 22:28 Відповісти
Та зельдарас, навіть, єрмака не може толком звільнити, куди там йому до звільнення окупованого!
показати весь коментар
17.12.2025 22:42 Відповісти
так і до Краснодара черга дійде....
показати весь коментар
17.12.2025 22:24 Відповісти
ЗЄля, може вже посади прибиральників красной площі треба роздавати ?

з тебе станеться....
миндич ти наш !

.
.
показати весь коментар
17.12.2025 22:26 Відповісти
люди, наша влада остаточно упевнена що керуе псіхами ? що відбуваеться?
показати весь коментар
17.12.2025 22:27 Відповісти
люди не проти щоб їх вважали психами, "тільки хай не чіпають"

.
показати весь коментар
17.12.2025 22:39 Відповісти
Одним із перших рішень на новій посаді Бойченко назвав затвердження цільової програми підтримки військових, ветеранів та їхніх родин.

А без цієї "адміністрації", цим не має кому займатися? В нас же є ціле міністерство ветеранів... Чи не логічно було б, мільони які виділяються цій "адміністрації" витратити на ветеранів? Це була б дійсно підтримка...
показати весь коментар
17.12.2025 22:27 Відповісти
це замаскірований літінат бакланов .дуже схожий
показати весь коментар
17.12.2025 22:30 Відповісти
Ну ви ж розумієте, що це все дурня і на вітер гроші
показати весь коментар
17.12.2025 22:31 Відповісти
Волонтер Юсупова будет, мягко говоря, в ****... Администраций мало не бывает, как говорится.
показати весь коментар
17.12.2025 22:31 Відповісти
Зе-гнида як завжди веде підривну діяльність розставляючи фунтів на неіснуючі посади, аби тільки бабло мародерити, і це все за наші податки, тільки зарплатня в подібних діячів сотні тисяч гривень а ще скільки вони змародерять одному богу відомо.Вони гниди невиліковні будуть нас грабувати доти поки їх не винесуть в перед ногами, нажаль варіантів більш нема.
показати весь коментар
17.12.2025 22:32 Відповісти
А ким і чим цей новоявлений "керівник" буде керувати ,якщо Маріуполь вже майже чотири роки під окупацією ,для чого ці фейкові "керівники в екзилі "- нічого не робити ,а при цьому отримувати гарну зарплату ?
показати весь коментар
17.12.2025 22:34 Відповісти
Який він "новоявлений" ? Це старий і перевірений кадр !
...Бойченка обрали маріупольським міським головою в 2015 році. У 2019 він балотувався до Верховної Ради від партії "Опозиційний блок" 5-м номером у списку як позапартійний. У травні 2020 року з'явилася партія "Блок Вадима Бойченка", зареєстрована в Маріуполі. Джерело: https://censor.net/ua/n3228599
показати весь коментар
17.12.2025 22:36 Відповісти
На армію грошей немає ,а він призначає липових керівників з гарним окладом.
показати весь коментар
17.12.2025 22:37 Відповісти
може справа не в єрмаку була?
показати весь коментар
17.12.2025 22:38 Відповісти
...та не може бути ! (сарказм)
показати весь коментар
17.12.2025 22:41 Відповісти
Трамп вимагав призначення🤣
показати весь коментар
17.12.2025 23:08 Відповісти
Вишиватник!
показати весь коментар
17.12.2025 22:43 Відповісти
Призначив би вже й керівника курської військової обласної адміністрації, адже наші війська були там!
Фейкомет-95!
показати весь коментар
17.12.2025 22:49 Відповісти
А он на работу в Мариупольль когда поедет ? Или он с Киева будет рулить ? Бабки он ведь в Киеве будет получать ?
показати весь коментар
17.12.2025 22:50 Відповісти
щось затхнуло виборами чи ще гірше - неконстітуційним референдумом по здачі територій за умовами рашки
показати весь коментар
17.12.2025 23:27 Відповісти
В 2019 году на https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D0%B2%D1%8B%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%8B_%D0%BD%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B5_(2019) парламентских выборах Бойченко входил в первую десятку «https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BA_(%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%8F) Оппозиционного блока»https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B9%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE,_%D0%92%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-5 [5]. Накануне https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B2%D1%8B%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%8B_%D0%BD%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B5_(2020) местных выборов 2020 года крупнейшая фракция в городском совете - фракция «Оппозиционный блок» была переименована во фракцию «Блок Вадима Бойченко»https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B9%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE,_%D0%92%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-6 [6]. По итогам выборов 2020 года Бойченко вновь был избран мэром, набрав 64,5 % голосов избирателейhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B9%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE,_%D0%92%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-7 [7]. На момент выборов являлся членом партии «Блок Вадима Бойченко»https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B9%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE,_%D0%92%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-8 [
показати весь коментар
17.12.2025 23:31 Відповісти
Дебіл зелений, Маріуполь вже де-факто не контролюється Україною але адміністрація є, питання, що оце тіло виконує які обов'язки? Мабуть Білецький про оцих подібних паперових генералів говорив, в скільки таких примарних керівників і тилу і зсу? Десятки тисяч? Начальник комори, директор столової, радник завгоспа і подібні "посади"?
показати весь коментар
17.12.2025 23:53 Відповісти
Зєля і його шайка геть рехнулся пацани за свої машини заправляють і ремонтують а тут міл ярд на Маріуполь, а іще є Бердянськ, Лисичанськ, Сєверодонецьк... , на кого виділяють гроші той хай і воює