11460 відвідувачів онлайн

США скасували санкції проти компаній, які постачали обладнання для ВПК Росії

США зняли санкції з компаній, пов’язаних із російським ВПК

Міністерство фінансів США зняло санкційні обмеження з низки компаній та осіб, що раніше співпрацювали з російським оборонним сектором.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Мінфін США.

Хто потрапив під виключення

Зокрема зазначається,  що з санкційного списку виключили декілька іноземних компаній та фізичних осіб:

  • Компанія Veles International Limited та її власник Дмитро Бугаєнко. Фірма є дочірньою структурою московської інвестиційної організації, при цьому самі російські юрособи групи залишаються під санкціями;
  • компанія Hi-Tech Koneisto та її топменеджерка Євгенія Дрьомова. Раніше фірма забезпечувала російські підсанкційні підприємства високотехнологічним оптоелектронним та лабораторним обладнанням;
  • дубайська компанія  365 Days Freight Services FZCO та турецька Etasis, які займалися експортом техніки для потреб ВПК Росії.
  • також під послаблення потрапила турецька CPS Proses, що постачала верстати німецького та американського виробництва російському оборонному підряднику.

Мінфін не коментує рішення

США наразі не коментують  мотиви ухваленого рішення. Також залишається невідомим, чи змінить Вашингтон свою політику щодо російських фірм, які були кінцевими отримувачами продукції від зазначених посередників.

Зазвичай такі виключення зі списків можуть бути пов'язані з припиненням підсанкційної діяльності компаній, зміною власників або співпрацею зі слідством, проте підтвердженої інформації щодо цих випадків немає.

Топ коментарі
+18
показати весь коментар
19.12.2025 07:43 Відповісти
+13
Штатам залишилось надати Росії зброю у вигляді неоплатної допомоги.

Так знайшли винуватся у вбивстві Епштейна, чи вже і не шукають?
показати весь коментар
19.12.2025 07:46 Відповісти
+10
Про що і мова,рашка використовує імітацію перемовин для помякшення санкцій.А наші дограються до санкцій на Україну
показати весь коментар
19.12.2025 07:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Про що і мова,рашка використовує імітацію перемовин для помякшення санкцій.А наші дограються до санкцій на Україну
показати весь коментар
19.12.2025 07:40 Відповісти
Поясни, що таке "а наші дограються до санкції на Україну". Бо текст трохи по-дєбільному написаний. Наші такі погані не хочуть миру, а лапті і сша такі хороші миру хочуть?
показати весь коментар
19.12.2025 07:52 Відповісти
Ну може в сенсі: нашим треба менше красти. В штатах послухали плівки міністерства дічі та вирішили: чому ми маємо себе в чомусь обмежувати.
показати весь коментар
19.12.2025 07:56 Відповісти
А що війна закінчилась, що це за фестиваль ідіотизму? США хочуть щоб рашка напала на балтійські країни та Польщу? В Білому дому дебіли конкурують з ідіотами?
показати весь коментар
19.12.2025 09:45 Відповісти
Якщо згадати, що Венс заявив про створення ЄС для послаблення США, то хз чого ті Штати хочуть. Балтику і Польщу вони точно захищати не будуть.
показати весь коментар
19.12.2025 10:26 Відповісти
Приведи приклад з історії коли вони США захищали ту Балтику та Польщу?
Коли петро рубав вікно? Може коли адольф ділив Польщу?
Я щось згадати не можу...
показати весь коментар
19.12.2025 11:25 Відповісти
До чого тут історичні екскурси? Вони як член НАТО повинні захищати таких же членів НАТО згідно 5-ї статті!
показати весь коментар
19.12.2025 11:29 Відповісти
Ну... повинні... То звідки у тебе така фантазія що вони не будуть? Ти екстрасенс, бачиш майбутнє?
В минулому таких прецендентів НЕБУЛО.
Тому не фантазуй.
показати весь коментар
19.12.2025 12:50 Відповісти
Чому це раптом фантазія? Трамп ще в першу каденцію заявив, що Естонія - це пригород Петербурга, а цієї каденції він чітко сказав, що нікого захищати не буде. Загалом реальність в світі здатна до сильних змін і те, що було в минулому не обов'язково має повторитися в майбутньому.
показати весь коментар
19.12.2025 13:15 Відповісти
Менше хамити союзникам і менше бюджет пиляти
показати весь коментар
19.12.2025 08:06 Відповісти
Про бюджет згоден, про хамство не згоден. Ми захищаємось і Європу захищаємо в страшній війні і нам постійно хтось плює в спину, то поляки, то американці, про угорців і словаків взагалі мовчу. І ми це все терпимо, вибору нема. Не чув про хамство з нашого боку. Якісь окремі ексцеси то таке.
показати весь коментар
19.12.2025 09:04 Відповісти
Політика-це вміння наживати друзів та союзників.А не бикувати.Зе вже трампу хамив а тепер заіскує і дякує при любій можливості.І хамить наша влада якраз союзникам,а угорців,славак,білопусів і китайців якось не помічає
показати весь коментар
19.12.2025 09:33 Відповісти
Дякуємо. Дуже дякуємо!
показати весь коментар
19.12.2025 07:40 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2025 07:43 Відповісти
Штатам залишилось надати Росії зброю у вигляді неоплатної допомоги.

Так знайшли винуватся у вбивстві Епштейна, чи вже і не шукають?
показати весь коментар
19.12.2025 07:46 Відповісти
І не шукали. Одразу оголосили самогубством.
показати весь коментар
19.12.2025 10:05 Відповісти
Після декількох звернень загиблого адміністрації про небезпеку для свого життя
показати весь коментар
19.12.2025 10:18 Відповісти
Слухайте, при всій моїй до Вас повазі, ви як вчора на світ народилися - і книжок не читали, і телевізор не дивилися...
"Підозрюваний перебував у тяжкому психічному стані з елементами паранойї та депресії" - і все! Навіщо навіть відкривати справу та ще й когось шукати (гроші та час витрачати) - паранойя та депресія: так боявся, що вб'ють, що сам і той...
А як насправді, то потримати його за горлянку мріяла немаленька така купка людей: одні - щоб помститися, інші - щоб заткнути. З обох боків могли бути (та й були) такі віп-персони, що простіше всього було признати паранойю, депресію та самогубство.
ІМХО.
показати весь коментар
19.12.2025 14:30 Відповісти
За трампона, влада америкосів, стала такими ж підарасами, як і ******** з мухосранська. Зеленожопі, техніка ****** із за океану вже викопує українські корисні копалини на які вас розвели.
показати весь коментар
19.12.2025 07:49 Відповісти
уже викопує ???
показати весь коментар
19.12.2025 07:56 Відповісти
Немає слів а матюки не допоможуть послать трампа разоміз зятем і вітьком поміч не варто ждать від опудала рудого
показати весь коментар
19.12.2025 07:49 Відповісти
Прийшли матеріали від Епштейна(((
показати весь коментар
19.12.2025 07:54 Відповісти
так так і так поставляли ,це нічого не міняє
показати весь коментар
19.12.2025 07:55 Відповісти
Трамп і його банда імітують переговори для послаблення санкцій проти росії ,а наші дурники граются в переговори щоб догодити трампу.
показати весь коментар
19.12.2025 07:57 Відповісти
!!!!!!!!!!
показати весь коментар
19.12.2025 08:16 Відповісти
Американське ху...ло отримало новий наказ від фсбшників ху...лостану. Мабуть ху...до вже не опускається до цього
показати весь коментар
19.12.2025 07:58 Відповісти
Такое впечатления, что московия , китай и пиндосы пытаются развалить и уничтожить ЕС .Им активно в этом помогают гнилушки в виде мадьяр и словаков. И конечно же зеленский со товарищами тоже не отстают!
показати весь коментар
19.12.2025 07:59 Відповісти
Ну нельзя же быть таким жалким, тарзанчик.
Кстати, где переводишь, в Гугле или в дипл?
показати весь коментар
19.12.2025 08:16 Відповісти
а що я сказав не так кацапорилий ? нічим не відрізняємось від рашки - бо при владі в Україні агенти кремля.чи тобі не доходить - ти тупий ?
показати весь коментар
19.12.2025 08:18 Відповісти
Я же говорю, вы жалкие от природы. Гены надрессированы сотнями лет отрицательной селекции. Вас, как начиная с Ивана Грозного начали драть, так дерут до сих пор, все кому не лень.
И не воняй больше тут. Иди, лучше, проспись, правдоруб
показати весь коментар
19.12.2025 09:08 Відповісти
Людина мавпа ти може заслуговуєш на знищення алеж ніхто тебе не прибив
показати весь коментар
19.12.2025 08:21 Відповісти
окрім погроз і образ ти нічого не знаєш ? тоді тебе оприходують.
показати весь коментар
19.12.2025 08:32 Відповісти
тарзан кравчеко, ты идиот с рождения или с 2019? Какое отношение до убийств и коррупции имеет государство Украина? Может всё таки к этим преступлениям имеют отношение граждане это этой страны? И скорее всего те за которых ты голосовал в 2019! Т. е., твои кумиры!
показати весь коментар
19.12.2025 08:31 Відповісти
Поло умный любитель зеленского! Где , кого и когда убило государство Украина? Ты же в своих посланиях пытаешься именно это сообщить!
показати весь коментар
19.12.2025 08:57 Відповісти
Так вже не євреї а агенти кремля?
показати весь коментар
19.12.2025 08:48 Відповісти
США - мародери
показати весь коментар
19.12.2025 08:14 Відповісти
... мошкодери.
показати весь коментар
19.12.2025 08:17 Відповісти
Гешефтники, тобто.
показати весь коментар
19.12.2025 08:19 Відповісти
США -спонсор тероризму та заохочувачі геноциду. Приїхали.
показати весь коментар
19.12.2025 08:42 Відповісти
скоро синки трампа отримають посади в газпромі?
показати весь коментар
19.12.2025 08:57 Відповісти
А казали, що у Трампа немає яєць. З що ж тоді ***** так міцно його тримає?
показати весь коментар
19.12.2025 09:31 Відповісти
Мразота рижа. А потім дивуємось чому це )(уйло нагліє все більше і все більші запроси в нього. Зрозуміло чого, бо тепер в нього сша союзник. Тромб скоро і Тамагавки Сосії надасть. Заради миру авжеж. Це ж жертві для оборони не можна нічого давати бо буде ескалація і третя світова війна
показати весь коментар
19.12.2025 09:54 Відповісти
А завтра нададуть гебні "томагавки" у якості гуманітарної допомоги; сьогодні ж вночі постраждала якась кацапська ТЕЦ від українських дронів.
показати весь коментар
19.12.2025 10:10 Відповісти
не за горами ленд-ліз від "трамбона" ,для рашистського кровопивці ,Отже ж американська суч..ара з роду Юди,