9901 відвідувач онлайн

Трамп про переговори у Маямі: "Сподіваюся, Україна діятиме швидко"

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп очікує на швидкі дії з боку України, коментуючи новий етап переговорів цими вихідними у Маямі, штат Флорида.

Про це Трамп сказав на брифінгу в Білому домі, інформує Цензор.НЕТ

Переговори у Флориді

На думку американського лідера, є шанси незабаром завершити бойові дії в Україні, але можливо і "пізніше".

"Я сподіваюся, що Україна діятиме швидко, тому що Росія вже там (у Флориді). Кожного разу, коли вони [в Україні] занадто довго зволікають, Росія змінює свою думку... Минулого місяця загинуло 27 000 солдатів. Подумайте про це", - зазначив Трамп.

Водночас він переконаний, що дві країни "близькі до чогось важливого", ймовірно, маючи на увазі врегулювання війни.

Що передувало

  • Раніше ЗМІ повідомляли, що представники США і Росії мають зустрітися в Маямі найближчими вихідними в рамках зусиль адміністрації Дональда Трампа, спрямованих на припинення російсько-української війни.
  • Представник Путіна Кирило Дмитрієв відвідає Маямі 20-21 грудня для проведення переговорів з представником американського президента Стівом Віткоффом та зятем Трампа Джаредом Кушнером щодо "мирного плану" США.
  • 18 грудня Секретар РНБО Рустем Умєров та начальник Генерального штабу ЗСУ Андрій Гнатов вирушили до Флориди
Топ коментарі
+21
Епштейн за ним швидше прийде...
показати весь коментар
18.12.2025 22:17 Відповісти
+20
після поганого "миру" загине ще більше, буде другий холокост, але вже українців.
показати весь коментар
18.12.2025 22:14 Відповісти
+19
19 грудня файли епштейна
показати весь коментар
18.12.2025 22:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
центрифуги, так це дорожче і перспективно для термояду але швидко і дешево плутоній, реактори Україна вже має.
показати весь коментар
18.12.2025 22:59 Відповісти
В нас їх ніколи не було.
показати весь коментар
18.12.2025 23:39 Відповісти
rтиж "риже брехливе чмо" спішив закінчити війну за 24 годину...СВІТ СПОДІВАВСЯ.АЛЕ НА МАРНО, БО СПОДІВАТИСЯ, НА ЛИЦЕМІРНОГО ПОКИДЬКА І БРЕХУНА.БУТИ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ НИМ ОБДУРЕНИМИ.УКРАЇНА НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ НЕ ВИКЛЮЧЕННЯ.ПІДГОТОВЛЕНЕ ЧЕРГОВЕ АМЕРИКАНО-РАШИСТСЬКЕ НАІПАЛОВО УКРАЇНИ.КОТРЕ РОЗРАХОВАНЕ НА МАЙБУТНЮ ПОВНУ ОКУПАЦІЮ УКРАЇНИ РАШИСТСЬКОЮ 3,14ДЕРАЦІЄЮ...
показати весь коментар
18.12.2025 22:50 Відповісти
Швидко лише кицьки народжуються.
***** краще підганяй, щоб виводив своїх одічалих з окупованих наших земель.
показати весь коментар
18.12.2025 22:50 Відповісти
Щоб ти **** швидко вже на концерт кобзона відправився. Україна вже швидко підписала угоди про копалини і що з того вийшло? Тепер швидко продати Україну )(уйлу і вже приступите завтра до переділу світу?
показати весь коментар
18.12.2025 22:52 Відповісти
Для цього трап і хоче знищення України щоб скоріше добувати копалини разом з російськими фашистами. А підпис української влади важливий з юридичної точки зору щоб не було позовів за співучасть в "дерибані" України та геноциді.
показати весь коментар
18.12.2025 23:08 Відповісти
Йому не треба знищення України, йому саме треба зупинку бойових дій.
показати весь коментар
19.12.2025 01:03 Відповісти
Ага, "нада только пірістать стрєлять"...
Десь ми це вже чули
показати весь коментар
19.12.2025 10:03 Відповісти
швидко можна тільки капітулювати!

До речі, пу лише для початку переговорів вимагає весь данбас, а він вже ж сказав, що + всю Херс і Зап.обл.
ну і, що це за угода? = капітуляція, так за що кров пролівали?

тр вважає, що пу йому робить велику послугу, що обіцяє...звісно на деякій час, задовольнитися подарунком 5 регіонів України, які він за 4 роки горячої фази війни не спромогся захопити... що тр встиг податися на Нобеля - це і є головна підвалини спєшки

До того ж пу за визначенням відкидає гарантії безпеки від заз країн і повторює мантру про усунення першопричин його сво= демілітаризація + денацифікація = капітуляція
Так про якій мир для України співає тр?
показати весь коментар
18.12.2025 23:11 Відповісти
Україна не діятиме швидко, а поступово знишуватиме кацапів та звільнятиме свою територію!
показати весь коментар
18.12.2025 23:13 Відповісти
Особливо що ти, черговий дизертир, що втік до Польщі. От навіщо ви це все пишете? Тільки демотивуєте людей.
показати весь коментар
19.12.2025 00:34 Відповісти
Зрозуміло, що тобі потрібна тривала бійня, щооб ти там довше отримував соціалку на нашій крові, на крові мільйонів людей, які ще загинуть, аж поки нікого не залишиться. а потім ти приїдеш і купиш квартиру за 10 тис. баксів, розкішну і з видами і ще й всі жінки твої, це твоя мрія?
показати весь коментар
19.12.2025 00:36 Відповісти
Не заводь людей провокаціями ,денисе не будь жабою
показати весь коментар
19.12.2025 06:37 Відповісти
Тромб спішить бо вже вивів авіаносці під Венесуелу. Хоче продати Україну )(уйлу а взамін щоб )(уйло не вмішувався і не захищав свого друга Мадуру. В Тромба Україна це всього лише розмінна монета. Якщо Тромб здасть Україну то )(уйло і його ************* по всьому світу не будуть верещати в ООН захищаючи режим Мадуро
показати весь коментар
18.12.2025 23:34 Відповісти
Тромб опускає США на рівень росії Тромб побачив якусь свою землю і копалини в іншій державі Венесуелі і готується до Каракас за 3 дня. P.S. Я не підтримую Венесуелу а ще більше я ненавижу фашистів.
показати весь коментар
19.12.2025 00:07 Відповісти
А чим рашка може вивчатися? Ці сцикуни полізуть воювати? Ну-ну, вони б і з Україною давно вже закінчили б, якщо б їх переконливо попередили про deed line до початку бомбардувань Москви.
показати весь коментар
19.12.2025 08:08 Відповісти
Дурко швидко змінюе думки котрі отримуе від кремляді....
показати весь коментар
18.12.2025 23:48 Відповісти
"Краснов", Гренландія, Венесуела, Епштейн, 24 години... Все буде "швидко"
показати весь коментар
19.12.2025 00:14 Відповісти
Сподіваюся ти здохнеш в муках,руде лайно. Як і твій дружбан *****.
показати весь коментар
19.12.2025 00:14 Відповісти
Як би він ще не був єдиний у світі, кого хвилює доля мільйонів людей, що можуть загинути в цій бійні. Решта переймається тільки своєю шкурою - якби соціалку не скасували, якби використати нас живим щитом, як би самих забронювали і не відправили на смерть, для цього хворих нахапать, ну з кацапами все ясно як би великими імперцями бути чи піти найманцями отримати гроші на житло чи свободу для зеків, керманичам покрасти і загнати народ в стойло, а то й та той світ, китайцям побільше дронів наробити і продати, зброї, тощо, всі за війну, тільки ми маємо гинути і калічитись.
показати весь коментар
19.12.2025 00:41 Відповісти
Дурні повинні страждати. Цінічно але чесно. Захотілось майських шашликів да іще на шару, а потрібно було ставати сильними.
показати весь коментар
19.12.2025 06:25 Відповісти
Зеля повинен покритикувaти Трампа на глобально-міжнародному рівні:

"Donald, you give 'peace' a bad name!" (https://youtu.be/KrZHPOeOxQQ?t=57 Bon Jovi)
показати весь коментар
19.12.2025 01:30 Відповісти
швидко діяти??? Іди пиз...юк і ху...ло на куй
показати весь коментар
19.12.2025 05:04 Відповісти
Старий довбойоб - ти краще послухай що несе твій кремлівський стендапер.
показати весь коментар
19.12.2025 05:55 Відповісти
...Україна діятиме швидко - ну не долбойоб? А про москалів а ні слова, таке враження, що Українці в чомусь винні. С...ка руда
показати весь коментар
19.12.2025 06:32 Відповісти
що значить "діятиме швидко"?
капітуляція в турбо режимі?

я в гробу бачив такі "швидкі дії"!
показати весь коментар
19.12.2025 06:50 Відповісти
стандартный прием в бизнесе, что бы не дать клиенту время "опомнится " и подумать. Надеюсь украинские переговорщики это понимают...
показати весь коментар
19.12.2025 07:02 Відповісти
Андрей Круп, перекупщики , так вірніше
показати весь коментар
19.12.2025 07:19 Відповісти
А коли США діятиме швидко: наприклад, вигнавши з території Штатів всіх осіб з російськими паспортами (так, як це робиться з громадянами третього світу).
показати весь коментар
19.12.2025 08:03 Відповісти
ДЕБІЛ...Ну що тут скажеш....
показати весь коментар
19.12.2025 08:18 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2025 08:48 Відповісти
Що швидко робиться - те сліпе родиться!
показати весь коментар
19.12.2025 08:54 Відповісти
Что ни день , сша пробивают новое дно....