6494 відвідувача онлайн

Дрон із прапором РФ у небі над Києвом: неідентифікований безпілотник справді був піднятий, - поліція

поліція про дрон з прапором РФ

У поліції Києва після перевірки поширеного у мережі відео з дроном із російським прапором підтвердили, що у столиці був піднятий у небо неідентифікований безпілотник.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікацій поліції Києва.

"Після додаткової перевірки встановлено, що неідентифікований дрон справді був піднятий у столиці", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що деталі події встановлюються.

Що передувало?

Раніше повідомлялося, що поліція Києва перевірила інформацію, яка сьогодні набула поширення в соцмережах, і вона свого підтвердження не знайшла. Відео з літаючим дроном із російським прапором у небі над Києвом - фейк.

Топ коментарі
+31
Командувача ППО Центр - під суд !
Очільника столичного СБУ - туди ж !
Очільника Нацполіції Київщини - туди ж , за тупість і профнепредатність !
показати весь коментар
20.12.2025 20:14 Відповісти
+30
поліція воювати не навчена .. і взагалі нічому не навчена .. тупа і некомпетентна
показати весь коментар
20.12.2025 20:16 Відповісти
+25
показати весь коментар
20.12.2025 20:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Командувача ППО Центр - під суд !
Очільника столичного СБУ - туди ж !
Очільника Нацполіції Київщини - туди ж , за тупість і профнепредатність !
показати весь коментар
20.12.2025 20:14 Відповісти
МВА
ОВА
теж
показати весь коментар
20.12.2025 20:16 Відповісти
ну і ОП тудиж
показати весь коментар
20.12.2025 20:20 Відповісти
На відео - щось маленьке типу Мавіка , тобто - запускали десь поруч - "вітання" СБУ , контррозвідці , мєнтам і Нацгвардії ...
показати весь коментар
20.12.2025 20:20 Відповісти
Скільки дармоїдів! А користі - нуль цілих і *** десятих.
показати весь коментар
20.12.2025 20:38 Відповісти
як стосовно голови Київської військової адміністрації тимура (тамерлана) ткаченка ?
він вже знайшов яка падлюка дрони з кацапською ганчіркою над столицею пускає ?
а якщо та кацапська ганчірка вофкє на голову впаде в прямом ефірє відосика ?

шкандаль !

.
показати весь коментар
20.12.2025 20:24 Відповісти
соловьйов із своїми покидьками на батуті буде стрибати від радості аж до крємльовських звьозд

.
показати весь коментар
20.12.2025 20:29 Відповісти
показати весь коментар
20.12.2025 20:14 Відповісти
...тупими ножицями

.
показати весь коментар
20.12.2025 20:30 Відповісти
Чому тупими ножицями? Гострим ножем!
показати весь коментар
20.12.2025 20:54 Відповісти
Аллаху акбар! 👏👏👏👏👏
показати весь коментар
20.12.2025 20:35 Відповісти
Зачем ловить путинских агентов в Киеве,проще сбрехать и назвать все фейком,полиция працюе.
показати весь коментар
20.12.2025 20:15 Відповісти
Нууу, опозицію щемити - це не дрони збивати.
показати весь коментар
20.12.2025 20:38 Відповісти
Не корміть російського троля.
показати весь коментар
20.12.2025 20:54 Відповісти
поліція воювати не навчена .. і взагалі нічому не навчена .. тупа і некомпетентна
показати весь коментар
20.12.2025 20:16 Відповісти
На тебе чекають. Як вирвешся із " медведчуеівських застєнків", чимчикуй через кордон і записуйся у " вчителі"
показати весь коментар
20.12.2025 20:56 Відповісти
А з чого видно на тому відео, що це дійсно над Києвом він літав? Ну трохи пролетів і впав в болото як і вся недоімперія парашкостанська впаде.
показати весь коментар
20.12.2025 20:17 Відповісти
Пілота знайти. Нагородити його реальним польотом. В якості частини боєзапасу далекобійного дрону. Щоб по рідній йому Кацапії срав на голові ,,саатєчєствєннікам,, Поки до цілі не долетить.
показати весь коментар
20.12.2025 20:17 Відповісти
Мишка сегодня в ударе...Раскиздівся по сурьезному..Як там бабця Тамара??Підчпоківаешь бабушек??сільский збочинець...Тримай нового вірша у свою "честь"

Миша Дюжик-Миша Дюжик

Перднув зранку у калюжик

Засунув до дупи ще й палець..

Я Мiшка Дрочамба….африканець
показати весь коментар
20.12.2025 20:51 Відповісти
Це мабуть ефективні менеджери зробили репетицію святкування з кацапами угоди? А якщо бути серйозним, то це повний провал діяльності силових структур.
показати весь коментар
20.12.2025 20:19 Відповісти
Командувач ВПС ЗСУ сьогодні спати не буде - завтра може піти разом із Командувачем ПвК "Південь"
показати весь коментар
20.12.2025 20:29 Відповісти
Какие-то ждуны, агенты или диверсанты.
показати весь коментар
20.12.2025 20:26 Відповісти
Заплатили 200 баксів за дозу і підняли
показати весь коментар
20.12.2025 21:33 Відповісти
NYT: УКРАЇНА ГОТОВА ДО РАДИКАЛЬНИХ КРОКІВ НАПЕРЕДОДНІ МОЖЛИВИХ ПЕРЕГОВОРІВ
Служба безпеки України та ВМС розширили географію морських операцій, завдавши ударів по чотирьох нафтових танкерах Росії у Чорному та Середземному морях. Ці атаки є частиною стратегії з підриву економічної бази Кремля, яка дозволяє Москві продовжувати військову агресію. Офіційне визнання ударів свідчить про нову фазу протистояння.

Україна вперше з початку повномасштабного вторгнення офіційно визнала серію атак на https://zn.ua/ukr/war/sbu-vpershe-urazila-dronami-tanker-tinovoho-flotu-rf-u-seredzemnomu-mori.html російські нафтові танкери, що входять до так званого «тіньового флоту». За останні тижні за допомогою повітряних та морських дронів було уражено чотири судна: Kairos, Virat, Dashan та Qendil. Найбільш резонансною стала атака в Середземному морі, за 2000 кілометрів від українських кордонів, що продемонструвало здатність СБУ діяти далеко за межами Чорноморського регіону, https://www.nytimes.com/2025/12/20/world/europe/russia-ukraine-oil-tanker-attacks-shadow-fleet.html повідомляє The New York Times.

«Немає грошей - немає воєнної машини»

Нафтовий бізнес залишається головним джерелом доходів Росії. Щоб обходити західні санкції, Кремль створив мережу з сотень застарілих танкерів із невідомими власниками, які таємно перевозять паливо до Китаю та Індії.ВАС ЗАЦІКАВИТЬ



https://zn.ua/ukr/war/sso-urazili-rosijskij-korabel-okhotnik-henshtab-pidtverdiv-udari-j-po-inshikh-tsiljakh.html ССО уразили російський корабель «Охотнік». Генштаб підтвердив удари й по інших цілях

Експерти зазначають, що «тіньовий флот» складає від 10% до 20% світового танкерного парку. За даними моніторингових груп, ідентифіковано близько 2100 суден, що залучені до транспортування російської нафти. Атаки України мають на меті не лише фізично пошкодити судна, а й:

Збільшити витрати: страхові ставки для перевізників у регіоні вже стрімко зросли.Створити тиск на порти: змусити міжнародні порти відмовлятися від обслуговування підсанкційних суден.Здобути важелі впливу: продемонструвати активність у знищенні військових бюджетів РФ перед ініціативами президента США Дональда Трампа щодо мирних переговорів.Технології та наслідки: Sea Baby та повітряна загроза

Для операцій у Чорному морі СБУ використовує швидкісні морські дрони Sea Baby, які керуються через супутник. Три танкери були атаковані саме на шляху до Новоросійська - найбільшого російського нафтового порту.

«Ми будемо бити кожного, хто йде до російських портів за нафтою - ще до того, як вони її отримають», - заявив Андрій Клименко, керівник Інституту чорноморських стратегічних досліджень.

Росія вже відреагувала на ці дії масованими обстрілами https://zn.ua/ukr/UKRAINE/udar-po-portu-na-odeshchini-sim-zahiblikh-i-15-poranenikh.html портової інфраструктури Одеси, назвавши українські атаки «піратством». Владімір Путін пригрозив повною блокадою українського узбережжя, проте аналітики ISW підкреслюють, що кампанія далекобійних ударів України вже суттєво деградувала російські нафтопереробні спроможності.
показати весь коментар
20.12.2025 20:27 Відповісти
І це столиця??? Де СБУшників, поліціантів більше ніж крокодилів у Нилі, куди Зеля стягнув 90% ППО України??? Сором такому президенту, його керівникам яки отрямали такий ляпас
показати весь коментар
20.12.2025 20:28 Відповісти
Ці служби "пасуть" опозиціонерів і журналістів, особливу увагу уділяючи Порошенку, Ніколову, Шабуніну, Бутусову і Шабуніну.
показати весь коментар
20.12.2025 20:42 Відповісти
А до чого тут ППО? З якогось горища підняли дрібний дрон з кацапською ганчіркою, патріотами його збивати? Он над кремлем швабрами безпілотники намагалися збити, здавалося, куди б ще захищенішою зона
показати весь коментар
20.12.2025 21:37 Відповісти
Зелений? Ну звісно. У дурнів ППО лише для того щоб збивати, а не бачити що у повітрі робиться. Йди на вішкіль до безуглої, вони тебе навчить
показати весь коментар
20.12.2025 22:07 Відповісти
Над містом? Невеликий квадрокоптер? Навіть якщо вдасться засікти, то часу пройде якраз стільки, скільки вистачить заряду. А навіть якщо засічуть, то що далі? Висилати мобільну бригаду, щоб ПЗРК і ДШК над будинками збивали?

Наша ППО не безгрішна, але звинувачувати її конкретно в цій фуйні може тільки повний дебіл. Типу тебе.
показати весь коментар
20.12.2025 22:29 Відповісти
Про яку ППО ти кажеш? Той який нема поза Києва? Чи може та що у Києві обісралася? А якби не прапор аквафреш, а пару гранат? Щоб ти тоді співав? Недаремно хвалені поліціанти спочатку все заперечували. Коротче обісрон вийшов на всі галіфе. Над будинком збили? Ні? Та де він подівся, зелений? Вас таких дурнів було 73%, зараз ще 50% ідіотів лишилось
показати весь коментар
20.12.2025 23:31 Відповісти
Привіт Малюку від )(уйла чи від Карлсона?
показати весь коментар
20.12.2025 20:31 Відповісти
Буданов вважає, що расія готується до окупації країн Балтії у 2027 році.
В 2026 году путин всю Левобережную Украину оккупирует.
Трамп же помогает ему, почему же не пользовацца случаем...
Ещё сцыкливая Европа. А некоторых кремль просто купил Орбан Фицо Вучич Бабиш Мелони...
Бабло побеждает добро! Увы...
показати весь коментар
20.12.2025 20:32 Відповісти
З ранку всі кричали шо іпсо..а коли зрозуміли шо шила в мішку не сховаєш....
показати весь коментар
20.12.2025 20:34 Відповісти
А краща відповідь - підняти прапор України над кремлем, але той підрозділ розформували кажись....((((
показати весь коментар
20.12.2025 20:38 Відповісти
А де цей, шаурма-баріста? Якого зєлєнской призначив керувати обороною києва? Мамєдов той що
показати весь коментар
20.12.2025 20:45 Відповісти
Дрон??? Це ж не у бухого кишені обібрати(((( Эта поліцейскул на Солом'янці треба років 10 кінчати...
показати весь коментар
20.12.2025 20:45 Відповісти
Як все змінилось з 2014-го. У Львові вбивають Фаріон та Парубія. У Києві посеред міста малолітня ******* співає гімн росії, а над містом кружляє безпілотник із прапором москалів... А на Донеччині, у Костянтинівці якийсь місцевий, під загрозою бути вбитим ФПВ накидає гусянку нашому НРК.
показати весь коментар
20.12.2025 20:56 Відповісти
поліція - гав ! фу сидіти !
показати весь коментар
20.12.2025 21:00 Відповісти
А пару новин раніше поліція писала, що це фейк. Якісь в нас різні поліції
показати весь коментар
20.12.2025 21:03 Відповісти
н-да....схоже,численні київські ухилянти активізувалися...скоро почнуть стріляти в спини силовикам,ЗСУ і просто українцям.....
показати весь коментар
20.12.2025 21:09 Відповісти
Отжеж брехліві тьфу..аж тошнить від тото всьог((((
показати весь коментар
20.12.2025 21:43 Відповісти
А що робили в цей час поліцаї? З ухилянтів по 300 баксів збирали по вулицях?
показати весь коментар
20.12.2025 21:43 Відповісти
Де це знято? А был ли в Киеве мальчик?
показати весь коментар
20.12.2025 22:00 Відповісти
Матіас Руст?