6510 відвідувачів онлайн

Відновлено залізничне сполучення Одеса – Кишинів уперше з 2022 року, - "Укрзалізниця"

Відновлено залізничне сполучення Одеса – Кишинів

Уперше з 2022 року відновлено залізничне сполучення Одеса - Кишинів.

Про це повідомляє "Укрзалізниця", передає Цензор.НЕТ.

"Укрзалізниця відновила рух поїздів між Одесою та Кишиневом - уперше з 2022 року. Попит виявився надзвичайно високим", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що лише за перші 3 години після відкриття продажу було продано 60% квитків.

Заповненість рейсів

Так, станом на сьогодні заповненість рейсів становить:

"Продаж квитків з Одеси вже відкрито на щоденній основі", - додали в "Укрзалізниці".

Топ коментарі
+3
А яка ширина колії - європейська???
показати весь коментар
20.12.2025 23:02 Відповісти
+2
Саме на часі!
показати весь коментар
20.12.2025 23:05 Відповісти
+2
Перед Новим роком вчасно - вино там смачне, а тим більш поки Крим і виноградники "не наші"? Потрібно ж в ОПу смаколики завезти?
показати весь коментар
20.12.2025 23:08 Відповісти

Завантаження...