10249 відвідувачів онлайн

Трамп і керівництво Пентагону виступлять із заявою після брифінгу розвідки

Трамп та глава Пентагону про безпеку США: спільна заява

23 грудня президент США Дональд Трамп разом із главою Пентагону  Пітом Гегсетом та командувачем ВМС Джоном Феланом звернуться до преси після наради з розвідкою.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Білому дому.

Тематика звернення поки невідома

Причину свого виступу президент США наразі не повідомив. За годину до публічного звернення він заслухає закритий брифінг від американської розвідки.

Минулого тижня ЗМІ повідомляли, що Трамп може оголосити про початок воєнної операції проти Венесуели. Проте у своєму зверненні 18 грудня президент США жодного разу не згадав цю країну.

З вересня, після розширення військової присутності біля узбережжя Венесуели, США завдають удари по судах, які, за заявою американської сторони, причетні до наркоторгівлі.

Топ коментарі
+12
Клоуни. З них сміється вся планета. США замість бути серйозною країною перетворилась в шапіто
показати весь коментар
22.12.2025 10:16 Відповісти
+10
Буде чергова порція маразму.
показати весь коментар
22.12.2025 10:16 Відповісти
+8
Рудий дурко готується бамбіть Венесуелу ? Ну нарешті США знайшли собі гідного суперника .))
показати весь коментар
22.12.2025 10:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Влуплять в два голоси по Мадуро
показати весь коментар
22.12.2025 10:16 Відповісти
Клоуни. З них сміється вся планета. США замість бути серйозною країною перетворилась в шапіто
показати весь коментар
22.12.2025 10:16 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2025 10:35 Відповісти
Буде чергова порція маразму.
показати весь коментар
22.12.2025 10:16 Відповісти
Рудий дурко готується бамбіть Венесуелу ? Ну нарешті США знайшли собі гідного суперника .))
показати весь коментар
22.12.2025 10:18 Відповісти
Як? без DJ????
показати весь коментар
22.12.2025 10:21 Відповісти
Мабуть ще якусь війну Трамп зупинив, чи може бути заява про чергове "останнє китайське трампівське попередження" 🤔
показати весь коментар
22.12.2025 10:25 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2025 10:26 Відповісти
І які ж це суди причетні до наркоторгівлі?
показати весь коментар
22.12.2025 10:27 Відповісти
Черговий "білий шум" від старого уї@ана.
показати весь коментар
22.12.2025 10:28 Відповісти
"діл блиизка як ніколи" ? довб й б
показати весь коментар
22.12.2025 10:28 Відповісти
Заява Трампона : ≪Поки діє безтерміновий дедлайн для ******* , ми влупимо по вінісуелі≫
показати весь коментар
22.12.2025 10:31 Відповісти
УВАГА! ТРАМП ВИСТУПИТЬ З ДОЛЕНОСНОЮ ЗАЯВОЮ.

Інсайдери зазначають, що ймовірніше за все, трамп оголосить про початок реформи в армійських вбиральнях: з 1 січня 2026 року солдатам геям буде заборонено заходити в чоловічі вбиральні.
показати весь коментар
22.12.2025 10:32 Відповісти
Надеюсь что Трамп заявит что подписал с Путиным очень хорошую сделку в виде совместного некролога.
показати весь коментар
22.12.2025 10:35 Відповісти
ця війна ніколи б не почалась, якби я був президентом!
Мадуро: WTF?

Трамп: це буде чудова війна, найкраща з усіх, сама чудова.
показати весь коментар
22.12.2025 10:54 Відповісти
Вангую: «я закінчив 150 воєн які почали демократи і Байден особисто, якби я був президентом, то Байден би не був.» І все це по колу 105 разів, психіатрія..
показати весь коментар
22.12.2025 11:17 Відповісти
Ему сейчас щемят яйки по делу Эпштейна и срочно необходимо создать шум, пыль и ИБД с умным видом и нулевым эффектом.как обычно.
показати весь коментар
22.12.2025 11:29 Відповісти