9858 відвідувачів онлайн

Зеленський привітав українських енергетиків із професійним святом: "Дякую, що долаєте темряву"

Зеленський

Президент України Володимир Зеленський привітав українських енергетиків із професійним святом та подякував їм за роботу в умовах постійних російських атак на енергетичну інфраструктуру.

Про це глава держави написав у телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"Енергетика - одна з основ нормального життя. Світло, тепло - те, без чого неможливо жити. І вже майже чотири роки Росія цілеспрямовано намагається зруйнувати цю основу для мільйонів українців. І попри складну ситуацію світло завжди повертається. І за кожним таким увімкненням - наші енергетики, конкретні люди, які цілодобово працюють", - зазначив Зеленський.

Президент подякував ремонтним бригадам, які відновлюють пошкоджені мережі та генерацію після російських ударів, а також усім, хто цілодобово забезпечує стабільну роботу енергосистеми.

Окремо він відзначив енергетиків, які працюють у прифронтових районах, повертаючи людям електропостачання та тепло. "Дякую, що долаєте темряву. З вашим днем!" - написав Зеленський.

Топ коментарі
+8
А енергетики "подякували" зелідору за вкрадені у енергетиків 100 мільйонів (4 МІЛЬЯРДИ 200 МІЛЬЙОНІВ ГРН.) баксів другом зелідора Міндічем, якого зелідор кришував до останнього та потім дав втекти в Ізраїль.
показати весь коментар
22.12.2025 11:30 Відповісти
+6
Так - їм доводиться це робити, бо влада все проїбала, а гроші вкрала.
Велика дяка енергетикам і ганьба зеленому піськограю!
показати весь коментар
22.12.2025 11:28 Відповісти
+5
Дякую що потужно захистив енергетику.
показати весь коментар
22.12.2025 11:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дякую що потужно захистив енергетику.
показати весь коментар
22.12.2025 11:26 Відповісти
Енергетиків ще раніше привітав Міндіч і К* аж на $100'000'000. А Зеля на скільки?
показати весь коментар
22.12.2025 11:27 Відповісти
Так - їм доводиться це робити, бо влада все проїбала, а гроші вкрала.
Велика дяка енергетикам і ганьба зеленому піськограю!
показати весь коментар
22.12.2025 11:28 Відповісти
А енергетики "подякували" зелідору за вкрадені у енергетиків 100 мільйонів (4 МІЛЬЯРДИ 200 МІЛЬЙОНІВ ГРН.) баксів другом зелідора Міндічем, якого зелідор кришував до останнього та потім дав втекти в Ізраїль.
показати весь коментар
22.12.2025 11:30 Відповісти
Цинізм в тому, що саме друг Зелі організовув цю темряви через мародерство у енергетиці під час війни і Зеля цемзнав і покривав це.
А тепер вітає енергетиків, які героїчно долають цю темряву, яку фактично організував сам Зеля.
показати весь коментар
22.12.2025 11:30 Відповісти
чому знав? боневтік головний у деребані грошей на захисті енергетики.
показати весь коментар
22.12.2025 13:07 Відповісти
«Дякуємо Вам Володимире Олександровичу, а особливо Вашим друзям Міндічу, Галущенку, Єрмаку, Гринчук та іншим гнидам, які потужно стараються знайти нам роботу!» - десь така відповідь від енергетиків має бути бідосіку.
показати весь коментар
22.12.2025 11:39 Відповісти
ты всех евреев привитал? семь свечей зажёг, воин чужого света
показати весь коментар
22.12.2025 11:43 Відповісти
Зi cвятом всіх причетних!!!
показати весь коментар
22.12.2025 13:06 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2025 13:12 Відповісти
Мародер
показати весь коментар
22.12.2025 13:11 Відповісти
Зі святом вас хлопці!
показати весь коментар
22.12.2025 14:47 Відповісти