4737 відвідувачів онлайн

Кабмін дозволив продаж безрецептурних ліків на автозаправках

ліки

Кабінет Міністрів дозволив продавати безрецептурні ліки на автозаправних станціях.

Про це 26 грудня повідомило Міністерство охорони здоров'я, інформує Цензор.НЕТ.

Умови торгівлі ліками

Продавати безрецептурні ліки у приміщеннях автозаправних станцій можна на підставі ліцензії за умови:

  • дотримання умов зберігання ліків;
  • якщо приймання та контроль якості ліків забезпечуватиме уповноважений фармацевтичний фахівець, відповідальний за систему якості ліків;
  • облаштування в приміщенні АЗС зони для належного зберігання ліків окремо від інших товарів.

Дозволена також торгівля безрецептурними ліками в приміщеннях АЗС через вендингові автомати, за умови дотримання вимог щодо зберігання та вхідного контролю ліків.

Мета змін

"Мета змін – знизити ціни на безрецептурні ліки, зробити їх доступнішими там, де аптеки працюють нестабільно або відсутні. До того ж, мережі АЗС мають технічні можливості для стабільної роботи в умовах відключень електропостачання", - пояснили у МОЗ.

Топ коментарі
+3
А в чому проблема? Не треба не купуй. Ніби хтось заставляє)) Усюди в світі вже давно на заправках продають речі першою необхідності. Інтересно як ти в дорозі в 3 ранку будеш таблетки шукати по аптеках коли голова затріщать
показати весь коментар
27.12.2025 02:48 Відповісти
+1
особисто я хочу швидко заправити пальне і поїхати
--------

Дивні претензії, ну а хтось хоче кави сербнути і щось гаряче перекусити
показати весь коментар
27.12.2025 01:33 Відповісти
+1
то ******** в кав'ярню..

я ж не вимагаю в кав'ярнях пальне

а каву і бутер на окремих касах..якщо вже так жрати хочете
показати весь коментар
27.12.2025 01:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тепер АЗС на аптеки перетворяться.. на додачу до - "скуштуйте смачного бургера и чи випийте каву" ..та йдіть нах бл

і так вже задовбали своїми бургерами

особисто я хочу швидко заправити пальне і поїхати
показати весь коментар
27.12.2025 01:22 Відповісти
особисто я хочу швидко заправити пальне і поїхати
--------

Дивні претензії, ну а хтось хоче кави сербнути і щось гаряче перекусити
показати весь коментар
27.12.2025 01:33 Відповісти
то ******** в кав'ярню..

я ж не вимагаю в кав'ярнях пальне

а каву і бутер на окремих касах..якщо вже так жрати хочете
показати весь коментар
27.12.2025 01:37 Відповісти
то ******** в кав'ярню..
----------

Логічно, хочете ще води купити - йдіть в магазин. А магазини конкретно під щось зробити, хочете цукерок - йдіть в кондитерську, хочете пива - йдіть в лікеро-горілчаний, хочете хліба - йдіть борошна купіть і самі печіть

І взагалі, йдіть геть звідси, у нас і так проблем вистачає, а ви ще купувати приперлися. Совкова логіка, дивно, що у когось ще за 30-40 років збереглася
показати весь коментар
27.12.2025 01:48 Відповісти
відкрий бургерну в аптеці
показати весь коментар
27.12.2025 01:53 Відповісти
Ага. Або в операційній. А краще в морзі.

пересмикувати це ваш такий дебільний талант? )
показати весь коментар
27.12.2025 02:20 Відповісти
а я дивлюсь що пересмикувати це ваш такий дебільний талант.
показати весь коментар
27.12.2025 01:56 Відповісти
А в чому проблема? Не треба не купуй. Ніби хтось заставляє)) Усюди в світі вже давно на заправках продають речі першою необхідності. Інтересно як ти в дорозі в 3 ранку будеш таблетки шукати по аптеках коли голова затріщать
показати весь коментар
27.12.2025 02:48 Відповісти
То потерпілий від черг на касу походу. 😁
Йому не доходить, що на одного нікудишку, якому тільки палива залити, знайдеться десяток тих, хто ще візьме каву та бургер. Що для бізнесу простіше забити *** на одного скиглія ніж втратити виручку від десятьох клієнтів.
показати весь коментар
27.12.2025 04:12 Відповісти
Тепер можна дозволити і продаж кави.
показати весь коментар
27.12.2025 01:31 Відповісти
А раніше які проблеми були? Валерина, магне В6 та пластирі продаються в будь-якому АТБ. Дивно. На рівному місці проблему створити і героїчний пошук рішень.
показати весь коментар
27.12.2025 01:35 Відповісти
на сaмому ділі це не погано,
ліки самі необхідні людям - хліб, молоко повинні бути в любій конторі,
яка відкрита... - і на заправці теж,
це обзивається minimarket...