5074 відвідувача онлайн

"Я не повірив, що це правда": доктор Комаровський різко розкритикував ідею Кабміну торгувати ліками на заправках

Відомий лікар Євгеній Комаровський розкритикував ініціативу продажу лікарських засобів на автозаправних станціях, заявивши, що така практика не має жодного стосунку до турботи про пацієнтів.

"Якщо йдеться про ліки з переліку автомобільної аптечки — я нічого не маю проти. Якщо це перев’язувальні матеріали або, умовно кажучи, якийсь дезінфекційний розчин для ран — та заради Бога, продавайте скільки завгодно, я нічого не маю проти", — зазначив він.

Водночас Комаровський наголосив, що якщо говорити загалом про лікарські засоби, то це є неправильним.

"Насправді, якщо ліки продаватимуться на заправках, це не має жодного стосунку до турботи про людей, і всі це прекрасно розуміють", — сказав лікар.

Він також звернув увагу на можливі наслідки для системи охорони здоров’я.

"За такою логікою професію фармацевта взагалі слід ліквідувати", — підкреслив лікар.

Раніше ідею уряду торгували ліками на АЗС різко розкритикували експерти, вказуючи що це результат лобізму великих операторів АЗС. Саме ж рішення було ухвалено з численними порушеннями процедури.

Топ коментарі
+28
Дружбан Гондона який топив за Ze, великий фахивець у всіх областях медиціни та фармакології?
І жнець і кравець і на шкіряній флейті ігрець.
показати весь коментар
02.01.2026 20:16 Відповісти
+23
цей телепень вже агітував голосувати за Зе
показати весь коментар
02.01.2026 20:13 Відповісти
+17
корито мілішає і тому хтось занервував
показати весь коментар
02.01.2026 20:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
цей телепень вже агітував голосувати за Зе
показати весь коментар
02.01.2026 20:13 Відповісти
Дав гроші Коломойський - агітував за Зє, дали гроші інші - почав критикувати клоуна.
показати весь коментар
02.01.2026 20:30 Відповісти
Голосував і агітував разом з го-р-/Н/доном
показати весь коментар
02.01.2026 21:04 Відповісти
корито мілішає і тому хтось занервував
показати весь коментар
02.01.2026 20:13 Відповісти
Правильно, а в аптеках бензин пусть по стаканам разливают.
показати весь коментар
02.01.2026 21:47 Відповісти
Дружбан Гондона який топив за Ze, великий фахивець у всіх областях медиціни та фармакології?
І жнець і кравець і на шкіряній флейті ігрець.
показати весь коментар
02.01.2026 20:16 Відповісти
Та він ще й в грибах розбирається. Пригадую як вони разом з Митькою Гарндоном розчаровано обзивали Зєлю - "єта нє наш гріб".
показати весь коментар
02.01.2026 20:59 Відповісти
Не знаю який він педіатр, але шоумен для телебачення гарний. Бабці та воньіжемами окропом сцуть од одного вида в ящику. А як лікар загальної практики і фармацевт він совкове непорозуміння. А як людина та краще промовчати. Як тільки розмова виходить за рамки педіатрії в будь якому напрямку верзе казна що. Та ще це казна що міняється за «лінією партії». Будь якої партії що при владі.
показати весь коментар
02.01.2026 21:14 Відповісти
Повністю з вами погоджуюсь шодо цього лікарішки.
показати весь коментар
02.01.2026 21:19 Відповісти
Так, він агітував за Зеленськоги, сподіваючись, що той буде проводити проросійські політику. А побачивши, що його сподівання не здійснилися, почав його критикувати. Він про це в інтерв'ю Гордону казав. Тепер він будь-яке рішення українського керівниницва критикує, як і більшість інших коментаторів тут.
показати весь коментар
03.01.2026 01:35 Відповісти
Ну в принципі, що поганого коли можна на заправці купити теж саме жарознижуюче чи пігулку для горла чи від голови.
показати весь коментар
02.01.2026 20:16 Відповісти
Так проти чогось з вмісту автоаптечки він не має заперечень. Мова про щось більш вагоме.
показати весь коментар
02.01.2026 21:08 Відповісти
Про колумбійську адженду? Так це товар не для пересічних
показати весь коментар
02.01.2026 21:13 Відповісти
Ну навряд на заправках будуть рецептурні ліки
показати весь коментар
02.01.2026 21:54 Відповісти
показати весь коментар
02.01.2026 21:08 Відповісти
А бродигидрохлорфенилбензодиазепин можна продавати?
показати весь коментар
02.01.2026 21:37 Відповісти
І так хрін заправишся через черги з вічно голодних, так тепер ще й бабці чергу на касу з четвертої ранку займатимуть.
показати весь коментар
02.01.2026 20:21 Відповісти
О, так! ОККО вже більше схоже на макдональдс ніж на заправку - заправитись, часом, нереально. Коли бачиш чергу за сосисками, а на касі один працівник, доводиться плювати й їхати на сусідній ВОГ. А якщо ще й ліками почнуть торгувати...
показати весь коментар
02.01.2026 20:47 Відповісти
Ви ще на Укрпошті цукерки й ковбасу не купували...
показати весь коментар
02.01.2026 22:42 Відповісти
одне слово: ЛОХ.
Сам визнав.
показати весь коментар
02.01.2026 20:23 Відповісти
Журнашлюх Медведчука й дохтур Комаровський - вибори -вибори завоняло від кремля?
показати весь коментар
02.01.2026 20:24 Відповісти
в это сфере чем выше конкуренция тем ниже цены для больного
показати весь коментар
02.01.2026 20:25 Відповісти
Такої маячні давно не чув... Аптеки стоять по 5 шт в ряд і ім не вистачає конкуренції? І ви особисто бачили на заправках товари дешевше, ніж в будь-якій крамниці?
показати весь коментар
02.01.2026 21:37 Відповісти
А яка різниця де купувати безрецептурні ліки? Чому не взяти на заправці, попутно зекономивши час.
показати весь коментар
02.01.2026 20:26 Відповісти
показати весь коментар
02.01.2026 21:09 Відповісти
А якщо вам заправниця порекомендує бродигидрохлорфенилбензодиазепин купити? Купите?
показати весь коментар
02.01.2026 21:42 Відповісти
За порадами йдуть до лікаря. А на заправці купують ті, що знають, що їм треба.
показати весь коментар
02.01.2026 21:58 Відповісти
але без рецептів, які будуть виписувати виключно на сто, які належать комаровському, ліки на заправках продавати ніхто не буде!
показати весь коментар
02.01.2026 20:36 Відповісти
В свій час не повірив що членограй став президентом,за якого топив Комаровський разом з Гордоном.Вбачаю що широкомасштабна війна могла початись тільки з-за того що прийшов до влади цей поц.Ще на її початок могли вплинути невиконання договорняка в Омані.
Так що в нашій країні ще й не таке може бути,не тільки ліки на АЗС.
показати весь коментар
02.01.2026 20:39 Відповісти
"Я не повірив, що це правда": доктор Комаровський Джерело: https://censor.net/ua/n3593572

а я не вірю, що "думки" цього обсоса й досі когось цікавлять.

"За такою логікою професію фармацевта взагалі слід ліквідувати", - підкреслив лікар.
Джерело: https://censor.net/ua/n3593572

але в тому, щоб всадити коміка на найвищу державну посаду цей ****** "логіку" бачив.
показати весь коментар
02.01.2026 20:44 Відповісти
Давайте взнаємо ще думку на цей рахунок у санітарки Галі з хірургії.
показати весь коментар
02.01.2026 20:48 Відповісти
Розкручене говноканалом г+г чувирло педіатр напевно має фінансовий інтерес к аптечній мафії в країні , звісно воно проти.
показати весь коментар
02.01.2026 20:49 Відповісти
100%
показати весь коментар
02.01.2026 21:08 Відповісти
Цей Комаровський навіть за останні чотири роки війни принципово так і навчився розмовляти українською? Ну і ведучий, теж "одноязичний"?
показати весь коментар
02.01.2026 21:05 Відповісти
Такі кажуть, що знають українську краще за вас, але розмовляти українською категорично відмовляються. Ну і таке...

Огляд від ШІ

Доктор Євген Комаровський, відомий педіатр та телеведучий, є
громадянином України, народився та живе у Харкові, тому за національністю - українець.
показати весь коментар
02.01.2026 21:52 Відповісти
Ведучий відомий підкацапник
показати весь коментар
02.01.2026 23:22 Відповісти
Комаровський ІДІОТ
У СЛОВАЧЧИНІ на АЗС продають ліки , які не требують рецепту. Наприклад СТРЕПСИЛЗ , якщо хтось захворів .
АЗС для продажу сигарет і алкоголю получають ліцензію , ось і на ліки получать ліцензію,
А комаровський нехай запитає у своєї мамаши, що поїхала жити на кордон Франції і Німеччині , про перечень торгівлі на АЗС
показати весь коментар
02.01.2026 21:07 Відповісти
Доктор ми лохі?
показати весь коментар
02.01.2026 21:09 Відповісти
Комаровський ще і презервативи заборонить продавати на АЗС чи в супермаркетах 🤣🤣🤣
як кажуть - все про українців ці поци турбуються - щоб несли гроші тому кому потрібніше
показати весь коментар
02.01.2026 21:12 Відповісти
Україна- ще на жаль велике пасовище для БАРИГ 😡
показати весь коментар
02.01.2026 21:13 Відповісти
голосуй не голосуй
всерівно получиш ....?
Цитрамоон
показати весь коментар
02.01.2026 21:26 Відповісти
Спливло...
показати весь коментар
02.01.2026 21:28 Відповісти
Я критикую сбу, які вже давно мали б створити умови для цієї консерви в спеціальних закладпх з підсиленою охороною
показати весь коментар
02.01.2026 21:33 Відповісти
Я зрозумів так що - на АЗС продаватимуть не рецептурні ліки які продаються в аптеках без рецепта . !! То що тут такого поганого ?
показати весь коментар
02.01.2026 21:33 Відповісти
коли я заходжу в аптеку я не бачу там фармацевтів. Чим вони відрізняються від звичайних продавців, білим халатом? Вони що виготовляють медикаменти так як це було колись? ******* аптеки це по суті спеціалізовані магазини з продажу медикаментів.
показати весь коментар
02.01.2026 21:49 Відповісти
Так. Фармацевти це звичайні продавці. Звісно, це нормально, коли вони знають про ліки більше, ніж пересічний...
показати весь коментар
02.01.2026 23:21 Відповісти
Євгеній...щось на зразок Миколай...
показати весь коментар
02.01.2026 21:55 Відповісти
Дайош заправку у кожному маркеті! Це ж треба бути таким довбо..м,щоб це пропонувати. Паливно-мастильні матеріали є небезпечними речовинами,чим більше скупчення людей,тим більша небезпека для них при НП. Заправився-поїхав,випити кави ,отримати ліки,з'їсти бутерброд і т.п.-все в іншому місці.
показати весь коментар
02.01.2026 23:09 Відповісти
Агов, зараз не 1960й рік, а 2025й. Безліч електроніки слідкують за безпекою, ви з тим паливом не контактуєте майже.

І взагалі автозаправка з купою додаткових послуг і товарів це тенденція всього світу. Економить час.
показати весь коментар
02.01.2026 23:19 Відповісти
два ватних пдра поговорили. ця потвора травлю Супрун педалювала, нема чого цього совка слухати
показати весь коментар
02.01.2026 23:15 Відповісти
якби цьому дурню дали б трохи грошей з заправок, він би з радістю рекламував би ліки з заправки, як самі кращі і благословенні.
показати весь коментар
02.01.2026 23:15 Відповісти
Етер двох п##арів.
показати весь коментар
02.01.2026 23:16 Відповісти