13838 відвідувачів онлайн

"Резерв+" не працюватиме в ніч на 10 січня через технічні роботи, - Міноборони

У ніч проти суботи застосунок "Резерв+" піде на технічну перерву

У суботу, 10 січня, з 00:00 до 05:00 у реєстрі Оберіг триватимуть планові технічні роботи. У цей час у застосунку Резерв+ тимчасово не можна буде отримати послуги чи оновити Резерв ID.

Про це повідомило Міністерство оборони, інформує Цензор.НЕТ.

У відомстві радять заздалегідь подбати про доступ до електронного військово-облікового документа. Рекомендується завчасно завантажити PDF-версію.

"Для цього на головному екрані застосунку натисніть плюс та виберіть "Завантажити PDF"", - пояснили у Міноборони.

У відомстві додали, що після завершення технічних робіт о 05:00 усі сервіси відновлять роботу у штатному режимі.

Топ коментарі
+5
Будуть здавати дані кацапам..100 відсотків, оцю глючну фігню хтось ставить?
показати весь коментар
09.01.2026 22:13 Відповісти
+5
Планове оновлення даних ФСБ.
показати весь коментар
09.01.2026 22:28 Відповісти
+2
Кацап не має букви Є
показати весь коментар
09.01.2026 22:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Будуть здавати дані кацапам..100 відсотків, оцю глючну фігню хтось ставить?
показати весь коментар
09.01.2026 22:13 Відповісти
Не глючить зовсім, дуже корисна
показати весь коментар
09.01.2026 22:14 Відповісти
Кому корисна? Готова база даних для москви.
показати весь коментар
09.01.2026 22:17 Відповісти
Я для москви, ніяку цінність не несу
показати весь коментар
09.01.2026 22:24 Відповісти
Я два роки тому хотів поставити через чіп у закордонному паспорті, разів 20 підносив будь якими сторонами телефон, не підчепило, я видалив це лайно і все..
показати весь коментар
09.01.2026 22:20 Відповісти
Який ще чіп? При чому тут паспорт? Це програма, яка на телефон через Гугл плей встановлюється
показати весь коментар
09.01.2026 22:26 Відповісти
Я знаю що це програма, э варіант швидко авторизуватися, можна чіп с паспорту прикласти до nfc чіпа телефону і тоді воно автоматично підтягне дані в акаунт.
показати весь коментар
09.01.2026 22:29 Відповісти
Кацап не має букви Є
показати весь коментар
09.01.2026 22:31 Відповісти
Робити контрактну армію так і не планують - очікуйте обвал фронту по Дніпру.
показати весь коментар
09.01.2026 22:13 Відповісти
Саме на часі!
показати весь коментар
09.01.2026 22:23 Відповісти
Планове оновлення даних ФСБ.
показати весь коментар
09.01.2026 22:28 Відповісти
Ясно. Плановий злив. Потім двушечка на москву. Потім аналіз податкової звітності і Е-реїстрів і кластерів, щоб вирахувати вразливі місця у приватних фірм ВПК
показати весь коментар
09.01.2026 23:54 Відповісти
Буде плач по Федорову?
показати весь коментар
10.01.2026 00:04 Відповісти