5238 відвідувачів онлайн

Росія масованими ударами по енергооб’єктах хоче зробити Київ непридатним для життя, - NYT

київ

Масовані атаки Росії на енергетичну інфраструктуру Києва мають на меті зробити столицю України непридатною для життя та підірвати моральний дух населення.

Про це пише The New York Times, передає Цензор.НЕТ.

Видання зазначає, що Київ перебуває поза досяжністю російських наземних військ, однак залишається вразливим до ракетних ударів та атак вибухових безпілотників. Особливо критичною ситуація стає взимку, коли місто залежить від стабільної роботи тепло- та електромереж.

"Мета Росії - зробити його непридатним для життя. Хоча Київ чудово зберігся протягом років війни, він стає найбільш вразливим, коли погода стає холодною", - пише NYT.

За даними видання, з настанням сильних морозів Росія активізувала кампанію з виведення з ладу систем тепло- та електропостачання. Такі удари мають на меті не лише створити гуманітарні проблеми, а й чинити тиск на українську владу під час мирних переговорів, що відбуваються за посередництва адміністрації Дональда Трампа.

NYT нагадує, що Київ, місто з населенням близько трьох мільйонів людей, уже неодноразово зазнавав масштабних відключень електроенергії, однак попередні спроби Росії "заморозити" столицю не дали результату. Водночас цьогорічні атаки мають серйозніші наслідки.

Зокрема, минулої п’ятниці Росія завдала ударів по трансформаторних підстанціях у Києві та його околицях, що спричинило відключення електроенергії також в інших регіонах країни. Крім того, були атаковані всі три київські електростанції, що працюють на природному газі та вугіллі, внаслідок чого місто втратило внутрішні джерела тепла й електроенергії.

Топ коментарі
+10
рудий свому другу ***** у цьому добре допомагає
показати весь коментар
15.01.2026 17:52 Відповісти
+10
Київ добиває зовнішній ворог - росія і внутрішній - Голобородько, який забрав з казни міста 9 мільярдів і в кожному міністерстві створив групи міндичів, щоб тирили останнє.
показати весь коментар
15.01.2026 17:59 Відповісти
+10
показати весь коментар
15.01.2026 18:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це щоб Зеленський не гальмував мирну угоду
показати весь коментар
15.01.2026 17:49 Відповісти
Перенесе столицю якшо шо, кудись у Стрий. Но не зласть нічого
показати весь коментар
15.01.2026 18:18 Відповісти
Думаю це за любов києвлян до кацапського язика ,всі бачать ,що найбільше страждають кацапоговорящі .
показати весь коментар
15.01.2026 20:57 Відповісти
рудий свому другу ***** у цьому добре допомагає
показати весь коментар
15.01.2026 17:52 Відповісти
думаєш це рудий здав координати Києва?
показати весь коментар
15.01.2026 18:22 Відповісти
Кепи доклали нам, дякую
показати весь коментар
15.01.2026 17:53 Відповісти
І при тому в дні відсутності Бубосяна.
Про це видання написало ???
показати весь коментар
15.01.2026 17:54 Відповісти
За всі злочини рашистів ,за геноцид проти українськогот народу несе відповідальність персонально президент України.
показати весь коментар
15.01.2026 17:57 Відповісти
Кацапське IПСО
показати весь коментар
15.01.2026 18:51 Відповісти
ще скажи що зелемський - найвеличніший лідор **********
показати весь коментар
15.01.2026 21:33 Відповісти
Це неможливо
показати весь коментар
15.01.2026 17:58 Відповісти
Київ добиває зовнішній ворог - росія і внутрішній - Голобородько, який забрав з казни міста 9 мільярдів і в кожному міністерстві створив групи міндичів, щоб тирили останнє.
показати весь коментар
15.01.2026 17:59 Відповісти
А ми думали, що то двушка з москви повертається, але то просто москва хоче зробити Київ непридатним для життя. Дякуєм ньюйоркському таймс. Що б ми без нього робили.
показати весь коментар
15.01.2026 18:01 Відповісти
Ти дійсно думаєш, NYT написав це українському мудрому наріду?
Чи може все ж таки він написав це мудрому американському наріду, як альтернативу тому, що пише FOX NEWS... про те, як печеніги воювали з половцями...
показати весь коментар
15.01.2026 18:10 Відповісти
подякуємо за це зеленим виборцям!
показати весь коментар
15.01.2026 18:04 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2026 18:05 Відповісти
Треба і зараз показувати. Навчати розуму і Правди-маткм
показати весь коментар
15.01.2026 18:11 Відповісти
їх потрібно бити. бити від душі та натхненням за їхні покращення.
показати весь коментар
15.01.2026 18:16 Відповісти
Це він у носі вирішив поковтряти
показати весь коментар
15.01.2026 18:23 Відповісти
Подякуй за це тим, хто приніс війну в Україну
показати весь коментар
15.01.2026 18:54 Відповісти
тк я і дякую. бо якось при Порошенку все було. і це факт!
показати весь коментар
15.01.2026 18:57 Відповісти
Напиши мені на електронну скриньку, я тобі розкажу, що факт, а що не факт.
показати весь коментар
15.01.2026 19:32 Відповісти
Що, боїшся, діду, поспілкуватися один на один?)
показати весь коментар
15.01.2026 20:41 Відповісти
ні. я ніколи не боявся з дегенератами спілкуваться.
показати весь коментар
15.01.2026 20:43 Відповісти
Ну так давай поспілкуємося. Напиши мені. Адреса у мене в профілі
показати весь коментар
15.01.2026 20:56 Відповісти
Цікаво, якщо зв'язатися з залишками Аум Сінрікьо та запустити трохи їхнього газу в московське метро чи не призведе це до підриву морального стану кацапні? Чи якого укроновічка в водогін запустити. Бо якщо в нас немає подібного до гераней та орєшніков. Але робити щось же треба.
показати весь коментар
15.01.2026 18:06 Відповісти
База !!!
показати весь коментар
15.01.2026 18:12 Відповісти
а чому ми не в змозі десь зупинити теплопостачання в Москві. Особливо у керівництва країною
показати весь коментар
15.01.2026 18:06 Відповісти
ЗЕленський обіцяв блекаут москви.Не обов'язково бити по московському болоту там три ряди ППО.Обрізати те що йде навколо міста.
показати весь коментар
15.01.2026 18:07 Відповісти
До речі, є пропозиція, як захистити Київ та інші міста. Нехай демократичні сенатори та конгресмени на час канікул, свят та інших заходів, не пов'язаних з їхніми основними обов'язками, по черзі приїжджають до України. Таке собі ППО без ракет. Еуропейці та співробітники ООН також могли б так допомогти.
показати весь коментар
15.01.2026 18:09 Відповісти
Це Потужно
Мабуть ідею Вам надіслали з електронної пошти хасидів ?))))
показати весь коментар
15.01.2026 18:14 Відповісти
Чому? Були ж прецеденти вже. Коли Келог приїжджав, обстрілів не було. Кияни ще потім жартували у соцмережах, що його треба залишити назавжди.
показати весь коментар
15.01.2026 18:17 Відповісти
хоч би вони прислали бригади енергетиків. Але вони і цього сс*ться
показати весь коментар
16.01.2026 01:13 Відповісти
У нас взагалі є якесь МЗС? Чрму на всіх вуглах не кричать про холодний геноцид мирного населення України? Зєля чому трампу, який дуже переживав за резиденцію кремлівського людожера, про це не каже?
показати весь коментар
15.01.2026 18:14 Відповісти
Так у них ціх проблем не виникає. Чому відволікатися на всякі дрібниці
показати весь коментар
15.01.2026 18:17 Відповісти
трампу на нас начхати. Ми ж не путін і не кацапи
показати весь коментар
16.01.2026 01:14 Відповісти
А з ранку зелені депутати критикували Кличко за те що він пропонував тім хто може виїхати з Києва. Зараз ясно, зелень, як ху...ло за знищення народу України
показати весь коментар
15.01.2026 18:15 Відповісти
Мы как иранские протестующие, когда нам добьют, рынки успокоятся, санкции снимут и газ с нефтью подешевеют. В принципе это все что волнует западный мир.
показати весь коментар
15.01.2026 18:17 Відповісти
Нічого, вже готується потужна відповідь... Подивимося як ті рускіє заспівають коли по Москві двушечка прилетить
показати весь коментар
15.01.2026 19:48 Відповісти
Рашенфашисти хочуть звільнити Україну від українців! Раніше таке робили голодомором і заселяли звільнену територію мордвою.
показати весь коментар
15.01.2026 20:37 Відповісти
А ми не хочемо москву хоча б спробувати зробити непридатною для житла? Не в якийсь Алабузі якусь підстанцію, а ТЕЦ в москві? Слабо? Де оті усі фламінго, чи їх нема і то все піздьож?
показати весь коментар
15.01.2026 20:38 Відповісти