11044 відвідувача онлайн

Жінка викинула з 9-го поверху свою доньку у Запоріжжі, після чого стрибнула сама: поліція з’ясовує обставини

вікно

У Запоріжжі поліцейські встановлюють обставини падіння жінки з восьмирічною дитиною з вікна квартири на дев’ятому поверсі.

Про це повідомили у поліції, передає Цензор.НЕТ.

Повідомлення про подію надійшло до чергової частини Олександрівського відділу поліції о 09:39 від медиків швидкої допомоги.

За попередніми даними, жінка викинула з вікна свою доньку, після чого стрибнула сама.

Обох постраждалих госпіталізували. На місці події працюють слідчо-оперативні групи, вирішується питання правової кваліфікації інциденту.

Топ коментарі
+7
Скоріш за все мати наркоша. Адекватна людина, тим більше мати такого не зробить.
показати весь коментар
19.01.2026 13:00 Відповісти
+5
мати одиначка, 9 поверх, нема світла і до світла, холод, туга, безнадія
показати весь коментар
19.01.2026 13:15 Відповісти
+2
Странно что за восемь лет никому не пришло в голову что мамаша чёкнутая или конченная ханыга или нарколыга...
показати весь коментар
19.01.2026 13:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скоріш за все мати наркоша. Адекватна людина, тим більше мати такого не зробить.
показати весь коментар
19.01.2026 13:00 Відповісти
Скоріш за все фемки знову будуть верещати, що винен чоловік.
В сенсі мати не зробить? Є радянська книжка Кримінальні аборти, от там можете почитати як матусі позбавляються свого ненавистного плоду, навіть з ризиком летального кінця для себе.
показати весь коментар
19.01.2026 15:08 Відповісти
Ну так то ж мабуть ще не народжені, а цій дитині вже 9 рочків було...
показати весь коментар
19.01.2026 17:27 Відповісти
Странно что за восемь лет никому не пришло в голову что мамаша чёкнутая или конченная ханыга или нарколыга...
показати весь коментар
19.01.2026 13:06 Відповісти
мати одиначка, 9 поверх, нема світла і до світла, холод, туга, безнадія
показати весь коментар
19.01.2026 13:15 Відповісти
У Запоріжжі світло по графіку, опалення працює
показати весь коментар
19.01.2026 13:21 Відповісти
Але це не означає шо можна відібрати життя в своєї дитини,
тож вважаю шо ту суку треба судити.
показати весь коментар
19.01.2026 13:35 Відповісти
А що ви дивуєтесь - життя довело...
показати весь коментар
19.01.2026 13:47 Відповісти
треба було віддати дитину в прийомну сім*ю, а самій робити з собою що завгодно.
показати весь коментар
19.01.2026 13:58 Відповісти
Краще їхати мужиків по Європі шукати. На Ютубі бачив інтрерв'ю "біженок", що навіть матусі одиначки нарозхват, бо правачкам місцеві жінки не дають і зневажають їх.
показати весь коментар
19.01.2026 15:15 Відповісти
Які права має одинока жінка з дитиною в Україні?Який є захист?А ніякий.....На ці копійки не протягнеш....Просто зриває дах.Яке майбутнє,воно є?...Крізь все переводять на ЗЕЛЕНУ КАПУСТУ!
показати весь коментар
19.01.2026 15:59 Відповісти