9169 відвідувачів онлайн

Енергокриза на роки: чому Київ не "піднімуть" швидко - пояснює Ольга Кошарна. ВIДЕО

Росія посилює удари по українській енергосистемі, а Київ, Харків та Одеса входять у зону найбільшого ризику. У розмові з енергетичною експерткою Ольгою Кошарною говоримо простою мовою: чому відновлення тепла й світла після останніх обстрілів може зайняти роки, чому ставка на радянські великі ТЕС — глухий кут, і як децентралізація (когенераційні установки, малі модульні рішення) могла б частково закрити потреби критичної інфраструктури.

Дивіться на Цензор.НЕТ

Окрема частина випуску про відповідальність держави й провали координації:

  • що не зробило Міненерго;
  • чому громади "зависають" із донорським обладнанням;
  • і як виглядає конфлікт між Міненерго та Укренерго на тлі захисту підстанцій і мереж.

Також обговорюємо заяви посадовців про "енергетичне перемир’я", реальну тактику РФ (масовані дрони та концентровані удари по вузлах і трансформаторах) і практичні поради для мешканців висоток.

Актуальний збір

Пікап групі ППО для захисту енергетичних обʼєктів 🎯Ціль: 455 000.00 ₴

🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/3SjzKseNcS

💳Номер картки банки 4874 1000 2439 9027

Карта Приват: 5221191136536082

PayPal: [email protected]

Топ коментарі
+28
міндічей не буде якщо не буде при владі зеленського, бо мародерити стікаючу кровю Україну зелений вилупок довіряє не будь кому, а лише своїм міндічам, шефірам, єрмакам, чернишовим. Такої мега корупції, яка розквітла при зеленському, Україна не знала всі 34 роки своєї Незалежності, бо останні 4 роки йде неприкрите мародерство, цинічно прикриваючись війною. Україна зараз воює з відкритим ворогом зовні у вигляді москалоти та з підлим, підступним ворогом-оборотнем, який до того ж має абсолютну владу. В таку пастку, з 1991 року, українці ще ніколи себе не загоняли, причому власними руками.
показати весь коментар
29.01.2026 21:12 Відповісти
+24
Не буде міндічей в процесі відновлення, буде швидке відновлення.
показати весь коментар
29.01.2026 21:03 Відповісти
+21
Це наслідки тупорилого вибору 2019. З такими ******** при владі може й добре що немає ядерки, бо вони б і її ********, як ******** все що було до їхнього приходу до влади... Тієї України, яку попередники передали зеленому утирку ми вже ніколи не побачимо...
показати весь коментар
29.01.2026 21:16 Відповісти

Завантаження...